Sari la conținut

Rebeca bruneta , poze reale! 0756501918


Postări Recomandate

                  Buna baieti , sunt Rebeca doar ce am ajuns la voi in oras pentru a va satisface toate dorintele. Sunt noua in domeniu deci nu prea am asa multa experienta , dar cu ajutorul vostru vreau sa devin o adevarata profesionista, fac asta din placere de aceea nu te vei simti grabit in prezenta mea.Sunt o fata vesela la doar 22 de anisori , 55 de kg si inaltime 1.73 cm si un fundulet nebunatic.

                  Ca si servicii pot sa va ofer urmatoarele:

 

 -  Oral protejat -neprotejat in functie de igiena , finalizarea poate sa fie in gurita ,pe corp sau pe sani.

 

 - Normal protejat in cele mai nebunatice pozitii , anillingus pasiv (activ doar daca clientul are o igiena corespunzatoare), masaj de relaxare , accept FK, ofer saruturi pe corp, cunillingus , pozitia 69 , doggystile.

 

 - Anal protejat.

  

   Preturile sunt urmatoarele :

  

 O finalizare costa 100 de lei , timp maxim 30 de minute si include oral si normal ,fara anal

 O ora costa 200 de lei , timp de 60 de minute si include oral normal si anal.

 

Locatia este in Calea Buziasului , la sensul de la Aem , in spate la Profi .

Vizitele se fac cu programare.

Va multumesc si sper sa fiti multumiti de prestatiile mele.

Am sa va atasez si niste poze cu mine pentru deliciu

Fac si deplasari la hotel.

Numar de contact :0753626167.

Pozele sunt absolut reale.

 

post-227852-0-21493000-1485458590_thumb.jpg

post-227852-0-83034200-1485458615_thumb.jpg

post-227852-0-80266100-1485458641_thumb.jpg

post-227852-0-36971400-1485458663_thumb.jpg

post-227852-0-58400200-1485458682_thumb.jpg

post-227852-0-89040000-1485458709_thumb.jpg

  • Like 14
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dinias
  • Oras:Dinias

Buna, fiind in trecere in zona, am vizitat-o pe aceasta domnisoara numita Rebeca la o garsoniera undeva in calea buziasului, usor de gasit pe langa Profi. Pot sa spun ca m-a intampinat o domnisoara inalta, placuta si amabila. Ea m-a invitat inauntru si am inceput sa povestim timp de 5 minute dupa care m-a invitat politicos sa ma dezbrac pentru a incepe actiunea. Mentionez ca inainte m-a intrebat daca doresc sa fac dus. Pozele confirm ca sunt reale, domnisoara are piele fina si este curata.

Fata a inceput cu un oral neprotejat interesant executat cu atentie la imprejurimi, destul de umed. Dupa cateva minute am hotarat sa optez pentru un doggystyle, unde m-am putut bucura de priveliste, . Ce mi-a placut ca stia sa dea contre si nu parea ca o face la trecerea timpului, chiar m-a intrebat daca doresc sa mai facem si alta pozitie. Finalizat in gurita dupa care am plecat. De anal nu am fost curios dar am auzit ca face.

 

Pret: 100 ron amenda aproximativ 25-30 minute 

Note: Oral 8.5

Normal: 9

Atitudine: 9 , I-as fi dat 10 dar e putin timida

Locatia: 7

Pozele sunt reale din cate mi-am dat seama.

 

Pentru mine este de revenit, deoarece s-a comportat frumos cu mine si nu m-a grabit. Probabil exista altele mai profesioniste, dar pana la urma conteaza sa te simti relaxat.

Bafta la pompat baieti !

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna, fiind in trecere in zona, am vizitat-o pe aceasta domnisoara numita Rebeca la o garsoniera undeva in calea buziasului, usor de gasit pe langa Profi. Pot sa spun ca m-a intampinat o domnisoara inalta, placuta si amabila. Ea m-a invitat inauntru si am inceput sa povestim timp de 5 minute dupa care m-a invitat politicos sa ma dezbrac pentru a incepe actiunea. Mentionez ca inainte m-a intrebat daca doresc sa fac dus. Pozele confirm ca sunt reale, domnisoara are piele fina si este curata.

Fata a inceput cu un oral neprotejat interesant executat cu atentie la imprejurimi, destul de umed. Dupa cateva minute am hotarat sa optez pentru un doggystyle, unde m-am putut bucura de priveliste, . Ce mi-a placut ca stia sa dea contre si nu parea ca o face la trecerea timpului, chiar m-a intrebat daca doresc sa mai facem si alta pozitie. Finalizat in gurita dupa care am plecat. De anal nu am fost curios dar am auzit ca face.

 

Pret: 100 ron amenda aproximativ 25-30 minute 

Note: Oral 8.5

Normal: 9

Atitudine: 9 , I-as fi dat 10 dar e putin timida

Locatia: 7

Pozele sunt reale din cate mi-am dat seama.

 

Pentru mine este de revenit, deoarece s-a comportat frumos cu mine si nu m-a grabit. Probabil exista altele mai profesioniste, dar pana la urma conteaza sa te simti relaxat.

Bafta la pompat baieti !

Ma bucur ca ai fost multumit, si te mai astept, pupici.

Link spre comentariu
  • Oras:nicaieri si pretutindeni
  • Oras:nicaieri si pretutindeni

Vizitat domnisoara in seara asta fiind in zona,gasit locatia fiind indrumat de domnisoara care a fost draguta si a avut rabdare sa stea la telefon pana am ajuns la blocul cu pricina.Ajuns sus ne-am cunoscut,o mica discutie,o improspatare si trecut la actiune oral np,normal p caprita si finalizare oral.dupa care o mica discutie in urma carei am depasit timpul(cu scuzele de rigoare) dar a fost o draguta si nu ma grabit(MS.)Ca si concluzie foarte de treaba si a fost exact ce trebuia dupa o zii de lucru.nu sta cu ochii pe ceas,miroase bine,curata si in timp ce ma imbracam se pregatea sa intre la dush +.

 

Halatu"-100 ofinalizare onp;np

locatie-7(nu scartie patu)

oral-9

normal-9

atitudine-9

De Revenit -DA

  • Like 6
Link spre comentariu

Vizitat domnisoara in seara asta fiind in zona,gasit locatia fiind indrumat de domnisoara care a fost draguta si a avut rabdare sa stea la telefon pana am ajuns la blocul cu pricina.Ajuns sus ne-am cunoscut,o mica discutie,o improspatare si trecut la actiune oral np,normal p caprita si finalizare oral.dupa care o mica discutie in urma carei am depasit timpul(cu scuzele de rigoare) dar a fost o draguta si nu ma grabit(MS.)Ca si concluzie foarte de treaba si a fost exact ce trebuia dupa o zii de lucru.nu sta cu ochii pe ceas,miroase bine,curata si in timp ce ma imbracam se pregatea sa intre la dush +.

 

Halatu"-100 ofinalizare onp;np

locatie-7(nu scartie patu)

oral-9

normal-9

atitudine-9

De Revenit -DA

Mersi si te mai astept pe la mine .Pup

Link spre comentariu
Vizitator tmdud
Reputație: 0

Am fost la ea weekendul trecut. Inalta, cur beton, pacat de dantura ca e in reparatii. Oral ok, normal la fel, se misca bine, dar am schimbat in doggystyle unde am si finalizat. Am vrut sa revin astazi, am sunat, am stabilit ca vin in 15 minute, ajung, o sun...zice sa vin in jumatate de ora. Am plecat. Mare minus aici.

 

Aspect: 8

Prestatie: 8

Atitudine: 9, prietenoasa face to face, la telefon pare cam rece

Igiena: 9, nu am simtit nimic.

 

Primul venit, primul servit din pacate. Nu voi reveni.

Link spre comentariu
  • Oras:severin
  • Oras:severin

Același lucru l-am pățit și eu.Am sunat vineri dimineață la 10.25,am făcut programare pentru seara la 19.00.La fără cinci am sunat să mă direcționeze spre locație, eu fiind în zonă, la magazinul Profi de la sensul de la AEM așa cum stabilisem. Nu a răspuns.Am trimis mesaj în care îi aminteam cine sunt și de ce o sun.Nimic! Nasol să pui omul pe drumuri aiurea.Stiind că are o programare putea să dea un mesaj la fără cinci, fără zece și să anunțe anularea programării, dacă la telefon nu a răspuns.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...