Sari la conținut

Rebeca bruneta , poze reale! 0756501918


Postări Recomandate

Tarife pt sex in 3 care ar fi?sau aceleasi pt fiecare partener.pusy pe rebe mica

Multumesc dragule :* încerc sa devin tot mai profesionistã si am grija de mine sa arat cat mai bine :)) si pretul pentru 3 pentru o ora este 600 lei adica 200 lei de persoanã :* si o facem în trei :)))) te pup :*
Link spre comentariu

Buna dimineata sunt indisponibila pana joi :(( de joi voi începe de la 10:30 pentru cine doreste poate sa îsi faca programare :** pe WhatsApp sau sms,voi nota pe agenda cine vrea programare pentru joi 😂😂 va pup aveti grija de voi :* o zi faina dragilor :*

post-227852-0-82406100-1528696434_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am fost de doua ori in ultimele 2 luni la Rebeca. N-am lasat o recenzie pana acum ca n-am avut nimic anume de zis nici prea pozitiv nici prea negativ dar am zis ca totusi poate e utila pentru cineva. Nu am simtit un chemistry deosebit nici fizic nici ca si conversatie, am revenit mai mult a doua oara pentru ca mi se parea un raport calitate pret acceptabil la 200 de lei ora. Zicea parca ca voia sa isi mareasca tariful si de atunci n-am mai fost curios. 

 

Ca si aspect fizic e OK da n-as putea sa zic frumoasa. E inalta. Corp 8, fata 7.

Ca si prestatie tehnic vorbind e ok iar ca si implicare tot ok, dar nu simteam neaparat ca incearca prea tare.

Locatia de pe langa Boavista nu era prea grozava ca ambient dar nici atat de urata cat sa fie deranjat. Ca si curatenie nu am nimic de reprosat nici la locatie nici la igena ei.

 

Din punctul meu de vedere merita doar ca si raport calitate pret la 200 ora. Spor!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

Buna dimineata sunt indisponibila pana joi :(( de joi voi începe de la 10:30 pentru cine doreste poate sa îsi faca programare :** pe WhatsApp sau sms,voi nota pe agenda cine vrea programare pentru joi va pup aveti grija de voi :* o zi faina dragilor :*

Si sa le finanteze cu bani  ;) 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...