Sari la conținut

Rebeca bruneta , poze reale! 0756501918


Postări Recomandate

Pt mine, pana la ce ora lucrezi ? :)

Te-am sunat sapt trecuta. Ca am promis.

Canci.

Nu te-am prins.

Nu promit dar macar sa stiu ca azi is pus pe chef. ;)

Îti faci programare din timp si vei fi ptimit si tu la mine si rebee Si de data asta sper sa respecti programarea nu sa o anulezi :))) Sti tu de ce ai anulat data trecuta :))) sper sa te revansezi dragule ca mai lasat asa cu ochii in soare dar na inteleg ce sa zic :)) nu is supi pe tine te pup imi scri pe pm pentru programare cand vrei din timp :)) seara placuta
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

:))) Disponibila dragilor va astept sa ne iubim la racoare in locatia mea :* zona complex mai multe detali primiti la telefon sau pe Whatsapp va pup :* p.s cine îmi intoarce pozele si mie plizzz ca asa se posteaza invers nu o fac intentionat jur haideti va astept pupici :*

        Faine poze,cat si modelul,dar mai fain sa le vezi live,meriti mai mult :boob  :laugh2

Link spre comentariu

Noapte Buna va urez 😂😂 aveti grija de voi si corpul vostru :)) maine ma gasiti la birou de la 11 dimineata 😈😈 astept sa va programati :)) pe telefon sau whatsapp 😉 si intoarceti pozele si voi va rog mult 😥😥 Va multumesc tuturor care le intoarceti mereu :* somn usor ✌💋👀

post-227852-0-48951500-1531003287_thumb.jpeg

post-227852-0-27517400-1531003302_thumb.jpeg

  • Like 2
Link spre comentariu

unu care-o fute s-o invete cum se-ntorc pozele; eu i-am scris aici mura-n gura dar n-a priceput :)

Omule nu esti normal 😂😂😂😂😂😂

dementiale postarile tale😂😂😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

post-235408-0-26682200-1531426152_thumb.jpg 

 

Ai un sarut dulce din partea mea si Luni vreau sa iti fac o vizita ca sa ne simtim bine impreuna  o ora  .

Agness 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...