Sari la conținut

Rebeca bruneta , poze reale! 0756501918


Postări Recomandate

  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

bolovane, nu-i mai intoarce pozele, ca rup pizda-n ea

Omule , eu cred ca tu ai vise erotice si  faci manuela sub dus cu gandul  la sex , cu o bruneta sexoasa si focoasa  .

Asa ca nu-mi mai scrie mie  ce faci tu in visele tale erotice  . Haidi pa ! 

Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Omule , eu cred ca tu ai vise erotice si  faci manuela sub dus cu gandul  la sex , cu o bruneta sexoasa si focoasa  .

Asa ca nu-mi mai scrie mie  ce faci tu in visele tale erotice  . Haidi pa ! 

 

bai covor de sters pe picioare, esti un fatalau de care rad pizdele

asta e atat de proasta incat nu e in stare sa puna o poza dreapta

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

bai covor de sters pe picioare, esti un fatalau de care rad pizdele

asta e atat de proasta incat nu e in stare sa puna o poza dreapta

Putin imi pasa mie de parerea ta   si de ce ai scris tu acolo despre mine .

Asa ca nu te cunosc , nu ma cunosti . 

Iar faptul ca Rebeca  posteaza poze neintoarse  , invat-o tu sa le intoarca  . pa 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Noapte Buna :)) dragii mei va astept maine de la 10:30 programari pe whatsapp :)) preturile sunt : 100 lei finalizarea include oral pro nepro la alegere si daca igiena este corespunzatoare dus obligatoriu la mine :)) normal pro 69 sarutari corp si buze 😂 adica cu limba finalizare accept orala sau pe corp sani fund etc... 200 lei ora cu tot ce scrie mai sus si aveti 2 numere sau 3 intr-o ora daca ne incadram intr-o ora :)) si fac si sex anal protejat 19 cm lungime si 4/5 cm grosime extra 50 lei la ambele si la finalizare si la ora :)) asta e tot alte servicii gen dominare sau alte fantezii vorbim la telefon sau pe whatsapp :)) Somnic pufos dragii mei ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ va pup si eu si rebeee 😂😂

Buna Rebeca...

 

Din postarea asta inteleg ca faci FK? Adevarat sau Fals? :)

Ca stiu ca au mai fost discutii legate de asta in trecut, si imi aruc aminte ca ai scos optiunea asta din "meniu".

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Trecut azi, domnișoara foarte amabilă și mai ales foarte implicată. Nota 10 din partea mea ca și fel de a fi. Intrat vorbit puțin, săruturi, atingeri, oral bine executat cu Deep, făcut sex cu săruturi pe tot corpul, gemete, ea a zis că a și terminat stand deasupra și tremurat un pic. Apoi trecut eu deasupra cu săruturi, atingeri. Anal a zis că nu poate, respect decizia fiecăruia. Implicare 10, gfe -10, pt că a zis că și-a întins părul și să nu o mângâi, în rest atingeri peste tot locație 8. Canapeaua scârțâie un pic și lipsa aerului condiționat. Apoi făcut duș și a stat cu mine, am discutat, îi super ok și drăguță. Clar de revenit

  • Like 1
Link spre comentariu

Trecut azi, domnișoara foarte amabilă și mai ales foarte implicată. Nota 10 din partea mea ca și fel de a fi. Intrat vorbit puțin, săruturi, atingeri, oral bine executat cu Deep, făcut sex cu săruturi pe tot corpul, gemete, ea a zis că a și terminat stand deasupra și tremurat un pic. Apoi trecut eu deasupra cu săruturi, atingeri. Anal a zis că nu poate, respect decizia fiecăruia. Implicare 10, gfe -10, pt că a zis că și-a întins părul și să nu o mângâi, în rest atingeri peste tot locație 8. Canapeaua scârțâie un pic și lipsa aerului condiționat. Apoi făcut duș și a stat cu mine, am discutat, îi super ok și drăguță. Clar de revenit

Multumesc dragule si eu m-am simtit super cu tine :))) si da chiar am terminat si eu te pup si te mai astept :* mersi de recenzie weekend fain
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...