Sari la conținut

Rebeca bruneta , poze reale! 0756501918


Postări Recomandate

Vizitator sebstan
Reputație: 0

Salutare, am trecut si eu pe la Rebeca. Progamarea a decurs lejer, sunat, programat ora x, am si fost acolo. Este o fata superba si draguta, poti discuta super multe chestii cu ea, vorbareata, joviala. Trecand la actiune notele sunt cam asa.

ON 10 - senzatie maxima

AP - 10

NP - 10

Amenda: 250 lei

De Reveni? CLAR DA!

 

Este exact ca si in poze. Recomand cu incredere.

  • Like 2
Link spre comentariu

Poze noi :))) va astept si astazi pana la ora 2 sau poate 3 noaptea daca vor fii doritori :* programarile se fac cu 30 de minute înainte va rog :* pe whtasapp sau telefonic pe numarul 0753626167 :)) fac deplsari la hotel sau pensiune detalii în privat pupici 😘😘😘😘😘😘

post-227852-0-43642200-1542470021_thumb.png

post-227852-0-89998000-1542470035_thumb.png

post-227852-0-70841900-1542470046_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dragii mei va doresc un început de saptamàna excelent :)) programul si azi ii pana la ora 2 noaptea,lucrez cu programare cu 30 de minute înainte va rog 😊😊😊 va pup cu drag si va astept sexi si fierbinte motanii mei 😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻😻 cu multa dragoste si drag rebeca 😊😊😊

post-227852-0-66917500-1542629227_thumb.png

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Buna seara.

Am fost si eu la Rebeca, este exact ca in poze, dupa parerea mea arata bine. Mie mi-a placut faptul ca are picioarele lungi, la fel mi-a placut si fundul.

Pot spune ca este o tipa ok din toate punctele de vedere. Atitudine ok, prieteneasca, conversatie, nu intra direct in "subiect", un plus in ceea ce ma priveste este dat de posibilitatea de a face dus, prosoape curate, baie ok, doar nu mergi sa stai in cada.

 

Programare ok, respectata intru-totul, locatie usor de gasit, la fel si locul de parcare. Eu am ratat saptamana trecuta o programare si am cam incurcat-o atunci, i-am stricat programul, insa mi-am cerut scuze iar acestea au fost acceptate.

 

Mie mi-a placut atat ON cat si NP se implica si chiar ii place ce face, asa am perceput eu.

 

Recomand, eu cu siguranta o sa mai trec.

 

O seara buna.

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna seara.

Am fost si eu la Rebeca, este exact ca in poze, dupa parerea mea arata bine. Mie mi-a placut faptul ca are picioarele lungi, la fel mi-a placut si fundul.

Pot spune ca este o tipa ok din toate punctele de vedere. Atitudine ok, prieteneasca, conversatie, nu intra direct in "subiect", un plus in ceea ce ma priveste este dat de posibilitatea de a face dus, prosoape curate, baie ok, doar nu mergi sa stai in cada.

 

Programare ok, respectata intru-totul, locatie usor de gasit, la fel si locul de parcare. Eu am ratat saptamana trecuta o programare si am cam incurcat-o atunci, i-am stricat programul, insa mi-am cerut scuze iar acestea au fost acceptate.

 

Mie mi-a placut atat ON cat si NP se implica si chiar ii place ce face, asa am perceput eu.

 

Recomand, eu cu siguranta o sa mai trec.

 

O seara buna.

Multumesc dragule te mai astept cu drag :* :* :*
Link spre comentariu

Fac parte din echipa smurd 😂😂 cine doreste o consultatie sa mi scrie pe WhatsApp sau telefonic la numarul 0753626167 va astept cu drag in zona complex programul ii azi pana la 2 noaptea va pup frumosilor 😘😘😘😘 haideti sa va consult 🙂🤗🤗🤗🤗 :* :*

post-227852-0-40371600-1543158665_thumb.jpg

post-227852-0-46770600-1543158672_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dimineata dragii mei :* va astept în zona complex pentru detalii pe whatsapp sau telefonic la nr 0753626167 va doresc o saptamána superba si va astept sa ne iubim grav si cu multa pasiune :)) programul si azi pana la 2 noaptea si programarile se fac cu 30 de minute înainte dragilor va pup si va astept cu mare drag :* p.s o poza cu funduletul si rebe ceea micuta 😂😂😂 care ar vrea sa fie sarutata si linsa grav de voi pofticiosilor dupa pasarica :) o zi faina tuturor chiar daca vremea este afara groaznic de uráta 😕 pupici

post-227852-0-66975400-1543223797_thumb.png

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna dragii mei astazi pana la 2 noaptea ma gasiti programarile pe whatsapp sau telefonic 😘😘 va astept cu drag daca sunteti ínteresati :* de o partida de sex pe vremea asta naspa care sigur va face sa îmi faceti o vizita pentru a va relaxa alaturi de mine 😉 p.s va urez o seara placuta tuturor 😻😻😻😻😻😻 va pup pisicuta voastra rebeca 😉

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna azi pana la ora 2 noaptea ma puteti gasi la biroul meu din zona complex pe langa hotelul boavista strada si mai multe detalii primiti doar în privat 😉 programarile se fac cu 30 de minute înainte si as dori sa fie respectate,daca credeti ca nu puteti ajunge va rog mult sa nu ne încurcam reciproc 😂😂 ca si timpul vostru e pretios si tot odata si al meu :* :* :* va astept cu drag in locatia mea calduta cu un ceiut o cafeluta si multa dragoste si voie buna 😊 o zi faina va doreste rebe mica si rebe mare 😻😻😻😻

  • Like 1
Link spre comentariu

Programarile se fac desigur cu 30 de minute înainte,si doresc atunci cand va faceti programare la ora X sa fie punctualitate de ambele parti :)) pentru a nu ne încurca reciproc :* pe whatsapp sau telefonic ma gasiti la nr 0753626167 :* mai multe detalii se dau doar în privat la fiecare în parte :)) va astept sa stam înainte de actul în sine la o cafeluta oferita din partea casei si un suc sau ceai ca este frigut afara si apoi dusul de rigoare cu toate cele la baie aveti tot confortul,doar voi sa va simtiti bine alaturi de mine ne mai despart doar un apel sau un mesaj pe whatsapp ca sa fim împreuna va pup si va astept cu mare drag rebeca

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: 0736019347
  • Oras:Timisoara

Pe vremea asta va prinde bine :)) o pasarica calda si dornica sa fie sarutata si linsa de voi dragilor :)) va astept pana la orele 2:00 noaptea pupicei umezi unde va place voua frumosilor

https://i.pinimg.com/originals/87/f1/29/87f129aef09292d0438d0f335e0c403a.jpgMiorlauuuuuuuuuuuuu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...