Sari la conținut

Bucuresteanca draguta oral cu finalizare in gurita 0735586763


thestud

Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Ei dragilor asa se intampla cand gandesti cu pula. Fiind in calduri vad anuntul individei sun imi raspunde si imi enumera meniul oral adanc cu finalizare in gurita 100 ron locatie la prefectura. Ii spun ok in 20 de minute sunt la tine iau un taxi si credeti-ma ca in 18 min. am fost acolo o sun din nou odata de 2 ori de 3.4.5.6.7.8.9.10. si nimic ii trimit mesaje sa o intreb daca ma mai primeste sau nu la fel nimic. Dupa o jumatate de ora in care ma gandesc ca poate era cu altul o sun din nou tot nimic. Va spun la modul cel mai serios asa ceva nu se face sunt de 5 min ajuns in casa si tremur tot de frig. Evitata pe cat de mult posibil. Si acum un mesaj pt toate curvele care se poarta asa cu clientii sa va fut in gura de taraturi handicapate duse cu capul sau inapoiate mintal ca m-am saturat de voi haimanale de 2 parale noi clienti vostri suntem fraieri ca va platim pt niste servicii de cacat dar voi muistelor ar trebui sa va impuscati la cat de praf sunteti din toate punctele de vedere. Si dupa toate cate le-am spus puteti sa imi stergeti contul nu imi pasa m-am saturat la dracu cu tarfele astea. Sa ziceti mersi eu am dat glas nemultumirilor clientilor acestui forum puteti sa ma banati imi bag pula in nimfomane

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...