Sari la conținut

Vizita Bucuresti


Vizitator larisa_blink

Postări Recomandate

Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Buna ziua tuturor!#glavan,imi cer scuze pentru experienta neplacuta alaturi de colega mea!

Astazi este ultima noastra zi in București,de duminică ne veti gasi in Brasov!Va pupam si va asteptam cu drag!

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe langa ca inbolnaviti pe altii e si viata voastra in joc.

Cine crede ca prezervativul rezolva tot... e mic copil, microbii, bacteriile migreaza, igiena este imperios sa fie tinuta la nivel maxim.

Poate o mica pauza in mic consult si in tratament at ajuta.

Auzi fugiti la BV...

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Pe langa ca inbolnaviti pe altii e si viata voastra in joc.

Cine crede ca prezervativul rezolva tot... e mic copil, microbii, bacteriile migreaza, igiena este imperios sa fie tinuta la nivel maxim.

Poate o mica pauza in mic consult si in tratament at ajuta.

Auzi fugiti la BV...

Am citit mai devreme ceea ce ai scris,ti-am vizitat si profilul,si chiar nu pot sa tac.In toate recenziile tale de pana acum,in toate postarile tale există CEVA,acel CEVA fiind o nemulțumire.Te-as ruga sa imi spui ziua exacta cand ai fost la colega mea,si rog macar un membru care a vizitat-o in aceeasi zi,sa isi exprime parerile si experienta traita alaturi de Andreea (daca ei au simtit vreun miros neplacut).Cat despre sanatatea noastra,chiar suntem cu analizele la zi!

Vis a vis de vizita noastra la Ploiesti,tin sa te anunt domnul #glavan ca ar fi trebuit sa te informezi inainte sa acuzi.Dupa cum am anuntat si pe site,suntem intr-un circuit national,motiv pentru care si topicul se numește "Vizita București";faptul ca timpul nefavorabil din urma cu doua saptamani,ne-a facut sa ne intoarcem de la Ploiesti,si de ce sa nu recunoaștem,si insistentele multora dintre voi,nu inseamna nici pe departe ca maine fugim la Brasov,pentru ca topicul ramane aici,cum de altfel a ramas si cel de la Constanta si Ploiesti,si "vor merge dupa noi"!

  • Like 2
Link spre comentariu

Nu trebuie sa te impacientezi, tot ce am spus este spre binele vostru.

Daca vreti sa intelegeti bine daca nu iar bine... eu stiu ce am de facut.

Parerea mea e ca nu v-am trimis la moarte, un set de analize nu e nimic rau si ai sa te convingi ce acel "ceva".

Oare faptul ca nu faceti in show lesby nu insemna si ca nu aveti incredere destula intre voi? Oare aveti rezerve in ce priveste igiena, sanatatea? Adica intre voi nu, dar pentru noi sunteti numai bune...

Link spre comentariu
Vizitator larisa_blink
Reputație: 0

Buna, in ce zona si cu ce pret si eventual un nr de telefon ?

Aceeasi locatie in Rin Grand Hotel,si aceleasi numere de telefon 0720938989 si 0799997513!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...