Sari la conținut

masaj tantric 0771672635


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Bună! Am încercat vineri sa dau de tine, nu am primit nici un răspuns. Marți pe 24 ești disponibila? Și dacă da, de la ce ora începi programul?

buna! imi cer scuze , din motive personale 2 saptamani am fost inactiva.....dar inecpand cu data de 30,03 am reinceput activitatea...programul obisnuit 8.30 pana la 17 in functie de programari....o zi frumoasa!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva in Tartar
  • Oras:Undeva in Tartar

buna! imi cer scuze , din motive personale 2 saptamani am fost inactiva.....dar inecpand cu data de 30,03 am reinceput activitatea...programul obisnuit 8.30 pana la 17 in functie de programari....o zi frumoasa!

 

Mai activezi, Ramonico ?

Nu se mai aude nimic de tine..

Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

Buna! Un nr de telefon valabil si un program de la care poti fii gasita, te rog!

Daca esti retardat, sper ca aceasta postare te ajuta

Link spre comentariu
Vizitator breakingbad
Reputație: 0

BUNA!EU DA,0766557168....colega nu! O zi frumoasa!

Buna! Un nr de telefon valabil si un program de la care poti fii gasita, te rog!

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Am fost la ea si am plecat. Nu arata nici pe departe, in poza care s-a postat, cu fața. Ce a ramas din poza, sunt trăsăturile feței. Are 15 20kg extra. Mi a insirat preturile: 100 lei masaj cu finalizare manuala, 150 dominare, 150 masaj prostatic, 200 lei masaj cu finalizare sexuala. Am refuzat, m-am scuzat. Nu cred ca era in stare sa-l trezeasca pe cel mic. Are in jur de 50 de ani. Camera de actiune cam neglijata, cu țigări aruncate intr-o sticla de plastic, pe post de scrumiera. Eu cautam un masaj erotic cu finalizare orala/normală, dar nu merita 200 lei.

  • Like 1
Link spre comentariu
1 hour ago, treabanoastra said:

Am fost la ea si am plecat. Nu arata nici pe departe, in poza care s-a postat, cu fața. Ce a ramas din poza, sunt trăsăturile feței. Are 15 20kg extra. Mi a insirat preturile: 100 lei masaj cu finalizare manuala, 150 dominare, 150 masaj prostatic, 200 lei masaj cu finalizare sexuala. Am refuzat, m-am scuzat. Nu cred ca era in stare sa-l trezeasca pe cel mic. Are in jur de 50 de ani. Camera de actiune cam neglijata, cu țigări aruncate intr-o sticla de plastic, pe post de scrumiera. Eu cautam un masaj erotic cu finalizare orala/normală, dar nu merita 200 lei.

In poza de pe banca e cea cu ochelari de soare. Cealalta e soru-sa, care nu mai practica de ceva vreme.

 

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
La 06.05.2021 la 13:37, treabanoastra a spus:

Am fost la ea si am plecat. Nu arata nici pe departe, in poza care s-a postat, cu fața. Ce a ramas din poza, sunt trăsăturile feței. Are 15 20kg extra. Mi a insirat preturile: 100 lei masaj cu finalizare manuala, 150 dominare, 150 masaj prostatic, 200 lei masaj cu finalizare sexuala. Am refuzat, m-am scuzat. Nu cred ca era in stare sa-l trezeasca pe cel mic. Are in jur de 50 de ani. Camera de actiune cam neglijata, cu țigări aruncate intr-o sticla de plastic, pe post de scrumiera. Eu cautam un masaj erotic cu finalizare orala/normală, dar nu merita 200 lei.

cred ca ai incurcat persoana,cine a fost la mine stie ca nu se fumeaza.....mai incearca,si mintitul tot vorba este,pfff...ce scarba imi este de oamenii mincinosi

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...