Sari la conținut

0728428017


Postări Recomandate

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare

am sunat saptaman trecuta la nr de tel si mi-a raspuns o voce care se vedea ca nu e plictisita.

dupa ce am stabilit tariful 200 juma de ora si 300 ora cu 2 finalizari, m-am prezentat pe centru pe dorobantilor langa power center.

Tipa nu e ce cea din poze dar arata beton. Silicoane botoc piercing in clitoris si buric , subtirica,

locatia de nota 10

am paltit 300  unde am avut de ales intre 2 finalizari sau 1 finalziare lunga.

am ales una mai lunga .

e foarte curata si poti face si conversatie cu ea.E din brasov opereaza doar pe cluj si eventual pe Oradea.

De revenit? Cu siguranta.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Salutare

am sunat saptaman trecuta la nr de tel si mi-a raspuns o voce care se vedea ca nu e plictisita.

dupa ce am stabilit tariful 200 juma de ora si 300 ora cu 2 finalizari, m-am prezentat pe centru pe dorobantilor langa power center.

Tipa nu e ce cea din poze dar arata beton. Silicoane botoc piercing in clitoris si buric , subtirica,

locatia de nota 10

am paltit 300  unde am avut de ales intre 2 finalizari sau 1 finalziare lunga.

am ales una mai lunga .

e foarte curata si poti face si conversatie cu ea.E din brasov opereaza doar pe cluj si eventual pe Oradea.

De revenit? Cu siguranta.

amu nu de alta.... dar esti din timisoara, ai cont de imediat 3 anisori....si asta ti-e prima postare, in care recenzezi o tipa cu poze false, stii ca e din brasov si ca "opereaza" DOAR pe cluj si "eventual" pe Oradea....

bolund sa fiu daca esti pe bune...faceti si voi povestea ca sa fiti cat de cat credibili ...mai shogori mai...

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

A renuntat Jayden Jaymes la "actorie" si a (re)venit la Cj.....a auzit si ea de cel mai frumos oras din tara.. ;)

 

Data trecuta cand a fost, aproape eram sa prind programare la ea, dar din pacate avea toata agenda de lucru ocupata.

Bine macar ca mi-a raspuns la telefon, si asta a insemnat mult pentru mine!

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

amu nu de alta.... dar esti din timisoara, ai cont de imediat 3 anisori....si asta ti-e prima postare, in care recenzezi o tipa cu poze false, stii ca e din brasov si ca "opereaza" DOAR pe cluj si "eventual" pe Oradea....

bolund sa fiu daca esti pe bune...faceti si voi povestea ca sa fiti cat de cat credibili ...mai shogori mai...

Man pozele sunt false. Tipa e in schimb super buna . treaba voastra. eu zic ca merita si locatia si tipa in sine .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...