Sari la conținut

Alice mall Vitan 👀👄


Postări Recomandate

  • Oras:Calea Călărașilor
  • Oras:Calea Călărașilor

Am fost si eu, acum vreo 10-12 zile. Decebal, langa Mega. Singura, apartament misto. Nu ai ce cauta daca vrei ceva slim, are cateva kg in plus. Sanii nu sunt atat de mari cum par in poze, dar sunt misto. Fata e mai mult decat ok, nu e vreo frumusete, dar e simpatica, ai ce vorbi cu ea, te faci sa te simti excelent. E chiar haioasa.Face un oral bun si te fute bine. Eu m-am simtit bine pentru o ora cu ea. CIM-ul este extra.Scurt,ca nu am timp:

IGIENA-10

LOCATIE-9

FATA-8

ON-8

NP-8+

GFE-9

100/200 +50 CIM

De revenit? Eu, sigur da,a fost o ora placuta cu ea.

Multumesc frumos! Te mai aștept:*
Link spre comentariu

am fost. programare telefonica, respectata.

hogeac - decebal imediat dupa piata alba iulia, bloc ok, cu portarita, apartamentul/gars f misto, curat, cu ce trebuie. 9

ea - o tipa care nu arata rau, dar parca pozele nu clarifica ca fata de acum cativa ani e mai rotunjoara, tate misto, figura nu m-a atras, dar nu e nici urata, picioare frumusele, fund un pic cam mare, usor impanata... undeva pe la 7

era sa nu raman, dar am vorbit un pic, e de treaba, pro client, asa ca m-am dus la dus...

prestatia a fost un on cu cim, cu un pic de atentie la oo, cu ceva utilizari ale mainii (corectate cand i-am mutat mana pe oo), nu genial, dar totusi bun, cu presiune, intens si intretinut. 8.5 pt cim

np nu am mai apucat...

halat 150 / 1 fin / 25 min - pret destul de ok.

nu m-a impresionat, nu mi-a displacut. teoretic as putea reveni. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...