Sari la conținut

Amira creola în vizită la Cluj


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Gata ma am aflat cine esti,un negru aciuat prin Cluj,fututi mortii tai sa mai zica cineva ca nu is norocos sa dau tocmai aici de o cioara ca tine.

 

Baga-ti-ai pula ta aia mare in gat da negroteu,tu vii in Romania sa faci pula mare,gura mica aici,pisamas pe rasa ta mizerabila.

Cat timp esti la mine in tara,ia o banana in gura si ciocu mic

 

...vii in Romania,ne futi femeile,le ei locurile de munca la romani,nu platesti nici taxe te tine statu si tot tu ai tupeu sa comentezi futute-n gura sa te fut.

ba va mai aduceti si toti fratii aia 25 sau cati pula mea sunteti din congo din copaci unde pula mea ati trait,ca va inmultiti ca sobolanii.

la un singur lucru va pricepeti...SCLAVI asta sunteti,va-ti specializat de cand o practicati manca-mi-ati pula.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Nu se bate nimeni cu pulele,pe maimuta neagra inferioara las bate cu bata de baseball...doar is rasist ce plm.

Ii atat de inapoiata maimuta ca el crede ca ii singuru cu pula mare.

...fac pariu ca ii si bulangiu asta, ca de 3 postari ne tot zice ca el o are mare,are o obesesie baiatu fata de pule...probabil a fost sodomizat cand era mic de o gasca de albi....de atunci a ramas un bulangiu cu pula mare,dar cu creieru mic ca de maimuta logic.

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Baga-ti-ai pula ta aia mare in gat da negroteu,tu vii in Romania sa faci pula mare,gura mica aici,pisamas pe rasa ta mizerabila.
Cat timp esti la mine in tara,ia o banana in gura si ciocu mic
 
...vii in Romania,ne futi femeile,le ei locurile de munca la romani,nu platesti nici taxe te tine statu si tot tu ai tupeu sa comentezi futute-n gura sa te fut.
ba va mai aduceti si toti fratii aia 25 sau cati pula mea sunteti din congo din copaci unde pula mea ati trait,ca va inmultiti ca sobolanii.
la un singur lucru va pricepeti...SCLAVI asta sunteti,va-ti specializat de cand o practicati manca-mi-ati pula.

 

Cred ca citatul de mai jos ți se potrivește perfect. (Nu ca ai fi capabil sa-l înțelegi.)

Apropo, pun pariu că nu ești clujean ci vreo vinitură după cum te manifești.

 

 

post-220757-0-03628200-1486612416_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...