Sari la conținut

Alexandra 0745866418


palosulgros

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj
  • Telefon: viaducthr
  • Oras:Cluj

E una buna in Tg. Mures pana sambata. Se deplaseaza doar la hotel, face oral normal protejat 150 de roni si oral nepro +50 de roni. Are 172 cu 57 de kg blonda cu ochii albastri. Eu nu am cum s-o incerc pana sambata, doar sapt viitoare as fi putut dar sper ca ajut pe unul altul, si astept recenzii in caz ca reusiti ceva. Intrebari degeaba puneti, ca atata stiu si punct.

post-15977-0-27682700-1348086715_thumb.jpg

post-15977-0-96214000-1348086722_thumb.jpg

post-15977-0-50682200-1348086728_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 1

Sunt Fat-Frumos si-am palosu gros,

Pe Ileana o caut pe-un cal rapciugos

Link spre comentariu

Am văzut şi eu anunţul dânsei, postat pe o pagină de socializare din ţară, dar scrisă în limba maghiară. Pun şi câteva semne de întrebare, în legătură cu exactitatea datelor, pentru că mai nou acestă pagină e plină de anunţuri "fake" (mai pe româneşte ţepe).

Totuşi mă gândesc că anunţul ar putea avea un sâmbure de adevăr, pentru că e postat de mai multe ori şi oferta prezentată e chiar extinsă pe parcurs. Acest lucru îmi sugerează că dameza (dacă e reală) ar putea să aibă intenţii serioase în ceea ce priveşte îmbunătăţirea serviciilor. În primul anunţ nu apare analul, apoi pe parcurs este inclusă în ofertă.

Iată anunţurile:

http://www.tarskeres...p&user_id=68215

http://www.tarskereso.ro/index.php?mod=userpref.php&user_id=67872

În traducere, cam aşa ar suna : Salut băieţi! Dacă doreşti să petreci o oră plăcută cu o tipă tandră sau cu o "pisică sălbatică" (traducere motamo) nu ezita să mă contactezi la telefon. 150 Ron oral, o jumătate de oră sau 200 Ron 1 oră oral+normal şi 300 Ron 1 oră oral+normal+anal. Pozele sunt reala. Primesc şi fete ! Poate fii vorba şi de extraservicii: chefuri de burlăcie, dans sau altceva.

Ne fiind în zonă nu am contactat-o, am pus numărul doar pe lista de aşteptare.

Ce să zic, ar fii frumos să fie şi adevărat şi doresc baftă pentru cine "sare primul" şi îi aşteptăm recenzia.

Până atunci semnele de întrebare la mine rămân puse în legătură cu acest anunţ.

Numai bine

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...