Sari la conținut

Da si noi te iubim Anita!


Postări Recomandate

  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Asa mai Anita draga cum zice pensionarul sef din PSD partidul mult iubit de tine, la multi ani o data de anul nou romanesc si evreiesc cum te ataci tu singura dragutzo te simti cumva si incerci sa te promovezi in fata sti nu-mi place poluarea topicurilor aiurea de aia ti-am deschis aici cu dedicatie ca sa poti da drumul la injurii ca vad ca nu te-ai debarasat de vechile obiceiuri. Ce faci esti bine nu te-ai maritat ? Sa te asezi si tu la casa tu nu sa spurci pe unu si pe altu pe aici pe nimfomane, dar lasa noi te iubim oricum ca esti tu asa cu obiceiurile tale ce ar fi forumul fara tine  :kiss3  :kiss3  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

Ma bucur ca nu poluezi topicul fetelor.Nici nu trebuie sa ma iubesti!!!CHIAR PRIETENII CU FORUMUL NIMFO NU-MI DORESC!!!!!Si sa stii ca nu voi injura pe nimeni.aBSOLUT PE NIMENI :nU POT DECAT SA RAD DE PENIBILITATEA FAPTELOR TALE.Johanistule patetic...... :laugh2  :laugh2 Ai vazut ca Psd ul a castigat alegerile?????SARACUTUL DE TINE....ce sigur erai tu ca dreapta va face o figura buna.....Ha,ha,ha,ha,ha......Te-am injurat ?????Deloc.....Ma amuz de penibilitatea faptelor tale......Unde nu-i minte nici Dumnezeu nu cere.... :laugh2   :pope

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Lasa ca tu esti o fiinta superioara de o inteligenta inalta prea pretentioasa pentru marea majoritate a amaratilor de pe forum, dar sti cum e noi suntem multi tu esti una, **spam editat**itatea se supune majoritatii :atm  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu am spurcat pe nimeni pe aici in ultimele 6-7 saptamani.Nici nu intentionez sa o fac.Repet ,nu intru in polemici cu pesti penibili si fufele lor proaste.In ceea ce priveste membri atacati pe acest forum ...Da,a fost pur amuzament.Nu am nevoie de absolut nici o promovare..Cu siguranta nu pe Nimfo..Ce penibil esti...Saracutul...

  • Minus 1
Link spre comentariu

Lasa ca tu esti o fiinta superioara de o inteligenta inalta prea pretentioasa pentru marea majoritate a amaratilor de pe forum, dar sti cum e noi suntem multi tu esti una, **spam editat**itatea se supune majoritatii :atm  :laugh2

 Corect!!!**spam editat**itatea se supune majoritatii.Cum este cazul PNL ului care se va supune de acum incolo PSD ului...Partidul meu de suflet..... :popeDoar ca acolo este nivel inalt al societatii ...Aici este forum de fufuline...Bafta!!!TE PUP CU ,,MARE drag...,, :boob 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Sigur ca da ..Batraneii ..Bineinteles ...Cine altcineva...?????De regula membri PSD  sunt preferatii mei..Aleg clientii dupa orientarea politica.... :boob 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Minunate dedicatiile!!!Tepup cu mare drag!!!De Geta mai stii ceva???Stiu ca aveai o relatie de mare prietenie cu ea..Te sarut ,PNL istule drag ...Un dragut ca intotdeauna....Astept alte dedicatii....

  • Minus 1
Link spre comentariu

anita...ai fost la protest in piata unirii ?

Dragul meu ,Diamond.....N-am fost acolo pt ca eu sunt o persoana orientata politic catre extrema stanga .....Am inteles provocarea Majestatii Voastre....Dar cum in spatele fraierilor corporatisti  de pe strazi se afla Sörös si manipularea Johanista  :laugh2  :laugh2  Clar ca n-as avea ce cauta acolo.... :popeDar m-as bucura sa aud ca jandarmii vor face cateva ,,executii,, in urmatoarele seri.... :pope KISSES!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu

Pai si tu ce placere mai simti, placerea numaratului banilor ia zi?

Mister Kkmitz,l-am intrebat astazi pe domnul Pisicut daca poate sa dea cateva explicatii avand in vedere faptul ca tu ai asociat Id ul meu Diva Anita cu personajul Bowtie.L-am rugat sa lamureasca faptul ca acest ID nu are legatura cu persoana mea.Mi-a raspuns doar sa te intreb de ce ai deschis acest topic.Poate apare si Bowtie sa dea niste lamuriri......

  • Minus 1
Link spre comentariu

Pisicut,te rog mult daca se poate sa blochezi acest topic deschis de un personaj absolut caraghios si patetic....Multumesc foarte mult !!! :hug1 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

dar cu ce am deranjat ca am deschis acest topic adica in afara ca te deranjeaza pe tine Diva Divelor :no2  :no2  :no2 te-am jignit sau ce daca tot esti in asa relatii bune cu el poti sa-i zici sa ma si baneze poate o sa ai si orgasm din cauza asta

  • Like 1
Link spre comentariu

dar cu ce am deranjat ca am deschis acest topic adica in afara ca te deranjeaza pe tine Diva Divelor :no2  :no2  :no2 te-am jignit sau ce daca tot esti in asa relatii bune cu el poti sa-i zici sa ma si baneze poate o sa ai si orgasm din cauza asta

Deci ,Kkmitz-ule nu fii cacacios,da???Ai deschis acest topic pt a ma enerva pe mine si pt ca stiai ca sunt colerica iti doreai sa incep o serie de injurii..Vreau sa-ti spun ca tehnicile tale de manipulare nu functioneaza la mine...Eu nu sunt Johanista si pupincurista ca PNL istii tai..Ai deschis acest topic pursi simplu pt a te razbuna si pt ca doresti sa ma acuzi ca m-as ascunde in spatele nickname ului BOWTIE.....Iti repet a 10 a oara astazi!!!!Nu sunt eu aceea sau acela care injura si provoaca acolo...Total gresit....Pisic,te rog sa iei pozitie ,explica-i astuia ce IP ESTE SI INCHIDE ACEST TOPIC...te rog!!!Ma exaspereaza ,,ultrasii ,,acestia de pe nimfo.....P.S...:Kkmitz ule,nu am nici un fel de relatie cu Motanul Suprem ,exceptie facand faptul ca o data la 6-7 saptamani ii mai scriu cate un mesaj.Atat.Punct ...ALTA INTREBARE!!!!!! :laugh2  :no2  :bow 

  • Minus 1
Link spre comentariu

 Numai sa-ti gasesc un Transsexual la care sa-i faci tu oral....Lasa-mi putin timp si te pot ajuta.....Daca doar un oral ...Hmmmmm.....Sau sa o sun pe Geta???EA ESTE PERFECTIONISTA CLUJULUI..... :iagree

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ce inteligenta esti ca de obicei aproape ca meriti o pula...de CAL :laugh2  :laugh2  :laugh2  :slap2  :slap2  :slap2

Ah,ce v-ati mai enervat ,Mr .Kkmitz...Nu fiti cacacios.....Asa este,merit o p.....de CAL.....Cine sapa groapa altuia,cade in ea......Punct.ALTA INTREBARE!!! :laugh2 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Dragul meu ,Diamond.....N-am fost acolo pt ca eu sunt o persoana orientata politic catre extrema stanga .....Am inteles provocarea Majestatii Voastre....Dar cum in spatele fraierilor corporatisti  de pe strazi se afla Sörös si manipularea Johanista  :laugh2  :laugh2  Clar ca n-as avea ce cauta acolo.... :popeDar m-as bucura sa aud ca jandarmii vor face cateva ,,executii,, in urmatoarele seri.... :pope KISSES!!!

anita lasa-l in pace pe mitz ca asta ii un liberal corporatist viitor milionar + executor deci nu te vad bine,o sa ai de a face cu sume pe care nu o sa stii cum sa le intrebuintezi  B)
 
Soros e evreu cum sa fii impotriva lui,plus ca liberalii promoveaza capitalismul si marile corporatii adica bani multi exact cum iti place tie.
 
P.S. mitz baga te rog o manea din partea mea pentru diva divelor anita a.k.a. tel aviv crazy bitch, sa fie cu "de toate"  :laugh2
  • Like 2
Link spre comentariu

 Servus.,Printule!!!!Sörös este un tradator si un jegos infect ,mai mare raat decat Basescu....Nu-i evreu,draga Printule ...Cand au fost deportati evreii din  Budapesta s-a dat ungur....Deci ,este tradator..Pare a fii mai mult un ungur idiot... :slap2In ceea cel priveste pe Mitz ...Un manipulator smecher ....Fara prea multa experienta in arta manipularii....Nu i-a iesit figura pe care a incercat-o ieri  deschizand acest topic....Apropo de liberali...Ce am mai ras ....Promoveaza banii multi????Ha,ha,ha ,ha ,ha.....Nu !!!!Promoveaza un bou imbecil pe numele sau Iohannis....Marioneta Masoneriei,dragule Print...Sa lasam politica  la o parte.....ASTEPT DEDICATIILE LUI MITZ .....Banditul mic si pervers ... :laugh2  :boob  :bow De Geta mai stii ceva???TE PUP ,DRAGUL MEU .....Stiu ca Mitz o iubeste tare pe GETA.... :hug1 Te pup

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...