Sari la conținut

Andreea blonda top 0743855886


Postări Recomandate

  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Buna sunt nou venita in Brasov cu locatie deosebita. Cer si ofer igiena deosebita.

Servicii: tot ce tine de oral si normal dar FARA FINALIZARE ORALA

Preturi: 150lei-finalizarea

250lei-ora

Numar de contact: 0743855886

Am dreptul de a imi selecta clientii

 

 

 

Tin sa mentionez ca fotografiile imi apartin in totalitate

post-215340-0-34006900-1486069127_thumb.png

post-215340-0-70717800-1486069138_thumb.png

post-215340-0-78891200-1486069150_thumb.png

post-215340-0-27396700-1486069171_thumb.png

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna sunt nou venita in Brasov cu locatie deosebita. Cer si ofer igiena deosebita.

Servicii: tot ce tine de oral si normal dar FARA FINALIZARE ORALA

Preturi: 150lei-finalizarea

250lei-ora

Numar de contact: 0743855886

Am dreptul de a imi selecta clientii

 

 

 

Tin sa mentionez ca fotografiile imi apartin in totalitate

 

Niste poze cu tine cand ne dai si noua ?

Link spre comentariu

Bah sclavbv, mai las-o dracu de treaba, tu la toate le scrii acelasi lucru, ia in pula mea numaru de telefon si suna, mergi la ele si gata, sau nu mergi. Da iti place tie sa te bagi asa in seama aiurea. Deja o dai in penibilitate. Suna si vezi ce rezolvi. Zici ca esti la radio " dimineata devreme"

Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

I visited her last autumn when she was working in GL. I can't speak for her BV location, but her looks, hygiene and service, ect were all notes 9-10. Top girl, highly recommend.

Thanks baby 😘😘😘😘😘😘😘
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Hello,

 

 Am fost si eu la domnisoara si pot spune cateva cuvinte, bineinteles izvorate din propriul subiectivism si punct de vedere. In ceeaa ce priveste pozele confirm si eu veridicitatea lor, dar vin cu completarea ca sunt foarte bine realizate si putin retusate. Poate am prins eu o zi mai putin norocoasa! Primirea din partea domnisoarei este una directa si prietenoasa (se vede ca are ceva trairi la viata ei), incearca sa lege cateva dialoguri cu tine si totodata sa te citeasca si sa fie pe subiectul tau (asta clar e un plus), dar eu fiind mai 'simandicos' aveam din acest punct de vedere asteptari mai mari. Abordarea ei directa este iar un atu si-ti spune din capul locului "regulile jocului", recunosc ca la inceput m-am timorat putin, dar in final nu am intrat sub nicio "ilegalitate" desi cumva ma gandeam ca sunt mai extremist (aici vb de energia din timpul "razboiului"). Mai vreau sa mentionez ca si-a dat silinta sa presteze o munca de calitate si nu am simtit graba in amor, dar eu fiind concentrat pe parte de munca mai mult decat iubire, la un moment dat am pierdut lupta si nu a fost cu happy ending (o sa pun asta in contul meu). Desi a incercat, lucru care m-a impresionat placut, nu cred ca a fost suficient din prisma faptului ca, eu pervers fiind, as fi vrut incluiv sa trec la partea de oral. Aici intervine primul inconvenient major (subliniez ca nu arunc cu acuzatii si doar constat vizita mea) deoarece nu am avut incredere sa "bag botul la savarina". Am cunostiinte legate de riscurile meseriei si un simt olfactiv foarte dezvoltat si am ajuns la comcluzia ca acolo jos sunt probleme de tip infectii sau bacterii (ptr deontologi: este propria parere si sunt sanse foarte mari sa ma insel, nu sunt laborator medical mobil, prin rumare pe riscul vostru). Intr-un final aveam sansa sa prelungim "chinul" lucru pe care l-am refuzat (nu prea vedeam sanse de reusita) si am decolat.

 

Note:

 

 Locatie: 7 un apartament simplu... cearceafurile cred ca erau destul de "folosite"

Aspect: din poze 10, dar in realitate 6

Oral: 9 tehnica buna, neprotejat (daca era CIM primea 10)

Normal: 8 miscari interesante

GFE: 8 prietenoasa, dar un vocabular mai de cartier

Igiena: 5 (nu m-am simtit in largul meu). Merita sa investigheze

 

Impresie generala: n-as zice ca este de evitat ci doar trebuie sa nu va setati asteptarile foarte sus

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Galați
  • Oras:Galați

Domnule zamollxis multumesc de recenzie dar nu comenta unde nu esti in cunostinta de cauza....oricum in orice meserie nu ai cum sa multumesti pe toata lumea( tot se gaseste cel putin 1% clienti nemultumiti): "cearceafuri folosite" daca nu ai observat masina mea se spalat e in miscare continua, iar probleme jos.....P S.mai bn tiai face tu un control pe la cap pe undeva( nu e o jignire, e constatarea mea

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...