Sari la conținut

Eva 0748405863


Postări Recomandate

  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Cred ca se exagereaza, pare o doamna ok, insa pare sa difere setul de poze de pe diverse anunturi, as vizita-o daca chiar se pricepe si la masaj

Multumesc pentru sustinere si te astept cu placere la un masaj profi! Din pacate sunt prea multe derapaje pe forumul acesta... Mult timp am preferat sa nu raspund unor comentarii deplasate, dar unii chiar intrec limita! In legatura cu pozele, ultimile (cele cu perdeaua rosie) sunt facute in locatia actuala si cat se poate de reale. Sunt o femeie matura, intru clar la categoria "supraponderala", dar asta nu inseamna ca sunt flescaita si cu 5 randuri de burti😀😀 Si da, am fundul mare si tare, dar nu imi atarna pana la genunchi, am sani mari dar nu panala buric😀😀😀 Asa ca cine vrea slim sa caute in alta parte si inainte sa comenteze sa-si admire propria burtica!!
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Multumesc pentru sustinere si te astept cu placere la un masaj profi! Din pacate sunt prea multe derapaje pe forumul acesta... Mult timp am preferat sa nu raspund unor comentarii deplasate, dar unii chiar intrec limita! In legatura cu pozele, ultimile (cele cu perdeaua rosie) sunt facute in locatia actuala si cat se poate de reale. Sunt o femeie matura, intru clar la categoria "supraponderala", dar asta nu inseamna ca sunt flescaita si cu 5 randuri de burti Si da, am fundul mare si tare, dar nu imi atarna pana la genunchi, am sani mari dar nu panala buric Asa ca cine vrea slim sa caute in alta parte si inainte sa comenteze sa-si admire propria burtica!!

Pana la urma gusturile difera, cred ca pe acest forum sunt toate genurile de femei, pentru toate preferintele, insa unii depasesc limita bunului simt si o dau pe caterinca, nu esti singura careia i se intampla asta, asa ca n-ar trebui sa te lasi intimidata. Conteaza mai mult ca esti naturala si ai poze reale, din ce am observat in recenzii cu atitudine corespunzatoare, pentru ca uneori nici nu mai stim ce sa credem, daca sunt reprezentative sau nu. Toate cele bune!

  • Minus 14
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Buna ziua tuturor, de astazi sunt disponibila intr-o locatie noua, vizavi de Mall Vitan, program 12-20,in weekend pana la ora 18.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Asteptam recenzia. Pe mine m-a surprins placut ce a scris pe un thread ce face cu coaiele :))))

Fa-ti curaj si fa-mi o vizita, sa fii surprins placut in direct, nu doar din vorbe😃
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

 

O scurta prezentare a serviciilor: sex oral protejat sau np (in functie de igiena), sex normal protejat, anal protejat in functie de dimensiuni, CIM, COF, COB, FK, 69,cunnilingus, anilingus, foot fetish, foot job, facesitting; de asemenea, masaj erotic, masaj de relaxare (detin masa de masaj si produse profi).

 

Preturi:

 

100 lei finalizarea, extra anal 50 lei, restul serviciilor sunt incluse

 

200 lei ora

 

Detalii extra la telefon. Locatia este pe Calea Vitan, vizavi de Mall, singura in apartament.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

O scurta prezentare a serviciilor: sex oral protejat sau np (in functie de igiena), sex normal protejat, anal protejat in functie de dimensiuni, CIM, COF, COB, FK, 69,cunnilingus, anilingus, foot fetish, foot job, facesitting; de asemenea, masaj erotic, masaj de relaxare (detin masa de masaj si produse profi).

 

Preturi:

 

100 lei finalizarea, extra anal 50 lei, restul serviciilor sunt incluse

 

200 lei ora

 

Detalii extra la telefon. Locatia este pe Calea Vitan, vizavi de Mall, singura in apartament.

Ms!! Si poze/?

Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Cred ca prețul include si o shaorma cu de toate Buluc 😂😂😂😂😂😂

+servetele umede
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Iar incepeti cu porcariile? Parca sunteti mosii aia din Muppets, stati la balcon si comentati! Unora chiar le plac femeile ca mine, nu va obliga nimeni sa veniti, dar macar un minim de bun simt ar trebui sa aveti.

  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Iar incepeti cu porcariile? Parca sunteti mosii aia din Muppets, stati la balcon si comentati! Unora chiar le plac femeile ca mine, nu va obliga nimeni sa veniti, dar macar un minim de bun simt ar trebui sa aveti.

Asa argument, da

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

N am inteles de ce trebuie sa jignim...te poti duce frumos,vezi si daca nu ti convine,pleci...

Lasa-i, ca atat stiu sa faca, forumul asta trebuia sa fie informativ, din pacate nu mai poti gasi informatii relevante pt ca nu mai ai loc de injuraturi, balacareli, glume proaste s.a.
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mc hammer
Reputație: 0

Lasa-i, ca atat stiu sa faca, forumul asta trebuia sa fie informativ, din pacate nu mai poti gasi informatii relevante pt ca nu mai ai loc de injuraturi, balacareli, glume proaste s.a.

Imi cer scuze, Eva. Hai nu mai fi supi

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Imi cer scuze, Eva. Hai nu mai fi supi

Ok, nu sunt suparata, n-am ascuns ceea ce sunt, am pus poze reale, nu promit lucruri pe care nu le fac, practic mi-am asumat tot... Accept scuzele, si ma bucur ca imi confirmi prin asta parerea buna pe care o am despre tine, am apreciat multe din comentariile tale de pe DG.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Cred ca prețul include si o shaorma cu de toate Buluc

Aici n-ai nimerit, ofer hot-dog cu materialul clintului... plus apa, suc, cafea si bomboane
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Credeam ca hot-dogul il ofera clientul....

Exact, eu ofer "chifla"😸
  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

 

Mai pune si tu poze, ca si asta si altele , sa ne facem si noi o idee, ca nu ne putem da seama asa...

Nu credeam ca e asa greu sa-ti faci selfie pe la spate, dar daca tot m-a rugat cineva, am incercat😀

post-285560-0-91152100-1558359332_thumb.jpg

post-285560-0-94660700-1558359360_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...