Sari la conținut

Eva 0748405863


Postări Recomandate

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Iniţial a fost o lume a bărbaţilor. Apoi, a apărut Eva.”

Părerea mea este că primordiala Eva trebuie să fi arătat că Eva noastră (folosesc acest pronume posesiv în speranța că va fi și a mea,sau eu al ei) de nu i-a rezistat Adam.

Că Evei noastre e clar că nu ai cum să-i reziști!

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Părerea mea este că primordiala Eva trebuie să fi arătat că Eva noastră (folosesc acest pronume posesiv în speranța că va fi și a mea,sau eu al ei) de nu i-a rezistat Adam.

Că Evei noastre e clar că nu ai cum să-i reziști!

Mare adevăr ai grait!!!! Mare Alb(rechin). 🥂ðŸ˜
Link spre comentariu

Stau sa ma gândesc acum..... Dacă Adam ar fi avut.o pe EVA, cea pe care o barfim toți pe aici pe topicul ei......cam cum ar fi arătat o partida de sex azi? Dacă el a avut.o pe Eva lui atunci.... și noi pe EVA...... ieri, azi sau mâine, eu o vreau pe EVA și atunci și ieri și azi și mâine!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Europe
  • Oras:Europe

Stau sa ma gândesc acum..... Dacă Adam ar fi avut.o pe EVA, cea pe care o barfim toți pe aici pe topicul ei......cam cum ar fi arătat o partida de sex azi? Dacă el a avut.o pe Eva lui atunci.... și noi pe EVA...... ieri, azi sau mâine, eu o vreau pe EVA și atunci și ieri și azi și mâine!

me too.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Domnilor, cand terminati de studiat Vechiul Testament, va astept sa muscati din "Mar" (spovedania inclusa) 😜 Multumesc, m-ati facut sa rad copiosðŸ˜ðŸ’‹

post-285560-0-97286800-1595662849_thumb.jpg

  • Like 13
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Domnilor, cand terminati de studiat Vechiul Testament, va astept sa muscati din "Mar" (spovedania inclusa) 😜 Multumesc, m-ati facut sa rad copiosðŸ˜ðŸ’‹

Mamaaaaa!! , azi este dezlegare la peste!!! Se mănâncă carne!!! ðŸ˜
Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Domnilor, cand terminati de studiat Vechiul Testament, va astept sa muscati din "Mar" (spovedania inclusa) 😜 Multumesc, m-ati facut sa rad copiosðŸ˜ðŸ’‹

Uaaa nu ma mai duc sa mi cumpăr pepene ðŸ˜ðŸ˜

Link spre comentariu

Domnilor, cand terminati de studiat Vechiul Testament, va astept sa muscati din "Mar" (spovedania inclusa) 😜 Multumesc, m-ati facut sa rad copiosðŸ˜ðŸ’‹

Intotdeauna m-au interesat lucrurile interzise :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Domnilor, cand terminati de studiat Vechiul Testament, va astept sa muscati din "Mar" (spovedania inclusa) Multumesc, m-ati facut sa rad copios

Precizări la comentariul tău:

1. Dacă spovedania este obligatorie atunci TREBUIE să o fac înainte,pentru că după aceea nu știu dacă mai are cine!

2. Apreciez sinceritatea ta.

Ai pus "măr" în ghilimele pentru că nu vrei să înșeli vizitatorii,pentru că tu nu ai așa ceva.

Eu știu că atunci când ai scris măr ai vrut să zici piersicută.

 

Accept provocarea,doar că,vorba lui pansacola,trebuie să îmi pun mai întâi proteza! :laugh2 :laugh2.

Când muști din fructul interzis trebuie să o faci cu simț de răspundere!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

vai de curisorul tau, Eva, ca avem proteze de portelan, cu implanturi de titan!

Nu decontez eventualele pagube, coroane sparte sau altcevaðŸ˜
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator crristian
Reputație: 0

Domnilor, cand terminati de studiat Vechiul Testament, va astept sa muscati din "Mar" (spovedania inclusa) Multumesc, m-ati facut sa rad copios

un fund superb
Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Pe Eva, cred că-ntr-adevăr,

Din Rai, Preasfântu-a alungat-o;

Nu pentru c-a mâncat un măr,

Ci pentru faptul c-a mâncat-o...la piersicuta!!! ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Am revenit la Eva, vineri. A fost de ținut minte și de povestit nepoților! Mulțumesc Eva! Pup

Hai să ne prefacem că sunt nepotul tău!

Începe așa: măi nepoate,într-una din zile mă mânca rău capul pulii!

Si ce m-am gândit eu?

Hai să îl scarpin!

Și de aici continui cum știi tu că a fost.

Sunt numai ochi și urechi!

Link spre comentariu
  • Oras:ÃŽn adâncurile pădurilor
  • Oras:ÃŽn adâncurile pădurilor

Am revenit la Eva, vineri. A fost de ținut minte și de povestit nepoților!

Mulțumesc Eva! Pup

Niste note nu dai ?

 

:)

Link spre comentariu
Vizitator scorpion1970
Reputație: 0

Hai să ne prefacem că sunt nepotul tău!

ÃŽncepe așa: măi nepoate,într-una din zile mă mânca rău capul pulii!

Si ce m-am gândit eu?

Hai să îl scarpin!

Și de aici continui cum știi tu că a fost.

Sunt numai ochi și urechi!

Mare Alb!!! ðŸ˜

Știu cum este, și eu vreau sa citesc o poveste înainte de culcare, deci, citește una! ðŸ˜

Cum sunt plin de păcate, ma programez pt botez, împărtășanie, miruit și iertarea păcatelor. Unde? La "Maica Stareta Eva". Programarea am făcut-o din timp pt ca s-au înmulțit păcătoșii!!! 😠Și este foarte solicitata.

Pe scurt:

1. ÃŽntrat "sărut mana...", direct spre cristelnita, îmbăiat și botezat corespunzător.

2. M-am așezat sub patrafirul preoțești unde am început să-i ling piersicuta(ptiu drace), să-mi spun păcatele. Ca răspuns am primit iertarea păcatelor prin (orgasme),pardon, "Iești iertat fiule, continua".

3.descantare și miruirea "necuratului" dintre piciorele mele:

-preoteasa a început cu o descantare orala cu mila, continuat mai hard prin:"te lepezi de satană",dupa, sa trecut la miruirea lui. Cum? Se călărește necuratul de către Eva, și cu mișcări ca de "âž•" primești mirul cuvenit(squirt).

Recomandare:Da, pt păcătoși.

Note:Multumesc Doamne!!!!

Cotizatie:250,o ora pt iertarea păcatelor!!! ðŸ˜

 

Doamne ajuta, păcătoșilor! 🙈🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Planeta maimuțelor
  • Oras:Planeta maimuțelor

Domnilor, cand terminati de studiat Vechiul Testament, va astept sa muscati din "Mar" (spovedania inclusa) 😜 Multumesc, m-ati facut sa rad copiosðŸ˜ðŸ’‹

Eva maimutico...

Ce zici de o salata de fructe cu de toate ? ðŸ‡ðŸˆðŸ‰ðŸŠðŸ‹ðŸðŸŽðŸðŸðŸ‘ðŸ’ðŸ“ðŸ…

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

Mare Alb!!!

Știu cum este, și eu vreau sa citesc o poveste înainte de culcare, deci, citește una!

Cum sunt plin de păcate, ma programez pt botez, împărtășanie, miruit și iertarea păcatelor. Unde? La "Maica Stareta Eva". Programarea am făcut-o din timp pt ca s-au înmulțit păcătoșii!!! Și este foarte solicitata.

Pe scurt:

1. Întrat "sărut mana...", direct spre cristelnita, îmbăiat și botezat corespunzător.

2. M-am așezat sub patrafirul preoțești unde am început să-i ling piersicuta(ptiu drace), să-mi spun păcatele. Ca răspuns am primit iertarea păcatelor prin (orgasme),pardon, "Iești iertat fiule, continua".

3.descantare și miruirea "necuratului" dintre piciorele mele:

-preoteasa a început cu o descantare orala cu mila, continuat mai hard prin:"te lepezi de satană",dupa, sa trecut la miruirea lui. Cum? Se călărește necuratul de către Eva, și cu mișcări ca de "" primești mirul cuvenit(squirt).

Recomandare:Da, pt păcătoși.

Note:Multumesc Doamne!!!!

Cotizatie:250,o ora pt iertarea păcatelor!!!

 

Doamne ajuta, păcătoșilor!

 

:laugh2 :laugh2 Ai haz și har!

Mi-a plăcut foarte mult modul inedit de a face o recenzie!

Ce bine ne face o descrețire a frunților!

 

 

Propoziția de mai sus e valabilă și pentru tine,vettel!

 

Care e ideea ta? Am mai făcut o recenzie, Evei, nu fac de fiecare data cum ma duc, recenzie. Idee e ca a fost bine, din punctul meu de vedere. Punct!

Nu mai am nevoie de nicio recenzie pentru că o cunosc pe eva ca și când aș fi vizitat-o de multe ori,deși nu am avut niciodată plăcerea.

A fost doar un mod mai glumeț de a spune ceva.

Probabil o glumă proastă sau doar un cititor prea sobru și scrobit care sare de fund în sus ca și când i-aș fi cerut bani împrumut!

Abordări complet diferite despre lume și viață din care trag concluzia că între noi este o incompatibilitate de prim rang.

Punct.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...