Sari la conținut

Eva 0748405863


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

 

 

  •  
  • post-285560-0-08513800-1571039583.jpg
  •  
  • post-285560-0-92079600-1571039624.jpg

 

 

 

  Sunt mâini diferite. În prima poză sunt degete lungi și subțiri, în a doua degetele sunt scurte și grosuțe.

  Sau mâna stângă e diferită de mâna dreaptă. Ce chestie !

Cred ca privesti tu incrucisat si eronat! Sunt aceleasi maini.Le-am vazut,admirat,sarutat ca si pe pizda dulce.Toate sunt originale!Du-te si vezi! 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

<p>

  • post-285560-0-08513800-1571039583.jpg
  • post-285560-0-92079600-1571039624.jpg
Sunt mâini diferite. ÃŽn prima poză sunt degete lungi și subțiri, în a doua degetele sunt scurte și grosuțe. Sau mâna stângă e diferită de mâna dreaptă. Ce chestie !
Daca te gandeai un pic inainte sa postezi, iti dadeai seama ca pozele sunt facute din unghiuri diferite... Eu zic sa te uiti bine si la poza cu pasarica, nu ti se pare ca am labia dreapta diferita de cea stanga? Asta ti-a scapatðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜

Bag de seama ca si tu ti-ai facut cont ca sa ai ce comenta, cel putin asa reiese din putinele postari de pana acum! Zi frumoasa si spor la carcoteala!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Daca te gandeai un pic inainte sa postezi, iti dadeai seama ca pozele sunt facute din unghiuri diferite... Eu zic sa te uiti bine si la poza cu pasarica, nu ti se pare ca am labia dreapta diferita de cea stanga? Asta ti-a scapat

Bag de seama ca si tu ti-ai facut cont ca sa ai ce comenta, cel putin asa reiese din putinele postari de pana acum! Zi frumoasa si spor la carcoteala!

Nu e diferita ci doar mai inchisa! Iti promit ca la viitoarea intalnire o s-o deschid cu o singura mangaiere de limba.Asta asa ca sa semene cu sora sa nu-l mai doara capul pe individ!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Foarte frumoasa, i-am facut si eu mai demult o vizita. a fost primul oral facut de cineva. A fost o experienta deosebita. In momentul in care termini ai impresia ca te scurgi afara din corp si apoi revii inapoi in el. A fost primul oral si a fost super. Daca voi avea ocazia voi reveni. O doamna in felul in care-si trateaza clientii.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...