Sari la conținut

Eva 0748405863


Postări Recomandate

  • Oras:Best place in the world...
  • Oras:Best place in the world...

Sorry, dar nu sunt adepta "imunizarii in masa"... Sau ai prefera sa fie ca la biserica, impartasanie colectiva din acelasi pocal cu coronitza?

de ce nu?

e gripa, nu SIDA

Link spre comentariu

Esti draguta ca nu te exprimi cu certitudine, insa evidenta nu se poate nega. Sigur e prost si siguuuuurrrrrr nu stie. 😊

 

In online faci show-uri pe whatsApp sau unde te gasim la locul de joaca?

 

quote name="evaforyou" post="6152268" timestamp="1588678315"]

 

E posibil sa fii prost, dar e probabil sa nu stii...

Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

E posibil sa fii prost, dar e probabil sa nu stii...

 

Cine te-a suparat eva? 

Lasa ca in curand iti trece, probabil.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Cine este interesat de servicii online, ma poate contacta pe wapp pentru detalii🙂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:facebook
  • Oras:facebook

Cine este interesat de servicii online, ma poate contacta pe wapp pentru detalii

Bună Eva, despre ce servicii online este vorba ? O mică precizare dacă se poate pentru cei care nu au whatsapp

Nu

:)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Bună Eva, despre ce servicii online este vorba ? O mică precizare dacă se poate pentru cei care nu au whatsapp

Nu

:)

Da' sms aveti? 😠Show pe web, folosesc skype si o camera HD, similar cu videochatul.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Se duce dracului si futaiul: maine-poimaine o sa facem recenzii la labi...

Si ce ar fi de facut in situatia asta? Sa mut Suceava la mine in dormitor? Asta avem, cu asta defilam, vorba aia... Nu murim daca suntem precauti o perioada... Fiecare e liber sa faca ce crede de cuviinta, eu prefer sa mai astept pana se mai limpezesc apele🙂
  • Like 6
Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

Se duce dracului si futaiul: maine-poimaine o sa facem recenzii la labi... 

 

 

Exista deja asta  :laugh2  :laugh2  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si ce ar fi de facut in situatia asta? Sa mut Suceava la mine in dormitor? Asta avem, cu asta defilam, vorba aia... Nu murim daca suntem precauti o perioada... Fiecare e liber sa faca ce crede de cuviinta, eu prefer sa mai astept pana se mai limpezesc apele

E o constatare, printesa! No offence!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Nu exista nici un fimulet cu eva nicaieri ?as fi tare curios . Am sunat si a spus ca dupa 15 sa vedem ce va fi . Astept o informare cu vre.un filmulet

Nu exista nici un filmulet nicaieri, nu ai ce sa astepti. Repet ce am mai spus, nu redeschid locatia in lunile urmatoare. DACA, si este un mare DACA, vom avea o scadere a cazurilor in vara, ar fi posibil sa mai accept cate o intalnire din cand in cand. Pana atunci, activez doar online.
  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

 Pana atunci, activez doar online.

 

 

Unde activezi online?

 

 

:laugh2  :laugh2

 

Asta este ca faza aia dintre Monica si Irinel Columbeanu,cand, Monica plecaSe sa adoarma fata si reporterii l-au intrebat pe Irinel unde au facut dragoste ultima oara, si el le-a spus ca "in bucatarie" .  Vine Monica peste cateva minute si, aceeasi intrebare : " Unde ati facut ultima oara dragoste? " 

Ea se cam codea sa spuna, dar, la insistentele lui Irinel, care i-a zis ca oricum reporterii stiu unde au facut, pentru ca deja le-a spus, ea a zis senin, fara sa clipeasca :   IN FUND .

 

:laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: sergius.gabi
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: sergius.gabi
  • Oras:Bucuresti

Sorry, dar nu sunt adepta "imunizarii in masa"... Sau ai prefera sa fie ca la biserica, impartasanie colectiva din acelasi pocal cu coronitza?

Nu as putea spune ca trebuei sa ne impartasim din acelasi pocal dar nici adeptul izolarii nu sunt. Un sistem imunitar puternic nu se face stand intre 4 pereti. In ziua de astazi nu mai stii cat este adevar si cat este minciuna. Adevar este ca in aceasta perioada de ”pandemie” se fura mai mult si fara oprelisti. Tari mai dezvoltate ca Romania, si poate cu oameni mai destepti (Suedia, Danemarca) nu au avut ”stari de urgenta” si nu au obligat pe cei sub 60 de ani sa se izoleze la domiciliu. Nu au obligat populatia sa poarte masti si in caz contrar sa-i amendeze. Stii ca avem cele mai mari amenzi din Europa, la aproape cel mai mic salariu mediu? Cum sa dau gir acestor hoti care imi ingradesc drepturile? Au demonstrat ei ca sunt mai destepti ca altii?

Sa avem rezon !

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Nu exista nici un filmulet nicaieri, nu ai ce sa astepti. Repet ce am mai spus, nu redeschid locatia in lunile urmatoare. DACA, si este un mare DACA, vom avea o scadere a cazurilor in vara, ar fi posibil sa mai accept cate o intalnire din cand in cand. Pana atunci, activez doar online.

Lasa ca deschid altele! N-o sa stam nefututi cu lunile ca esti tu superprecauta! Deja revin fetele bune in valuri! Te pup dulce si cand revii sunt pe faza!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Lasa ca deschid altele! N-o sa stam nefututi cu lunile ca esti tu superprecauta! Deja revin fetele bune in valuri! Te pup dulce si cand revii sunt pe faza!

Daca taceai... Ma rog, stii vorba! Nu stai tu nefutut din cauza mea, poti fute linistit unde ai futut si pana acum, ce te retine? Sau ai futut doar de doua ori in viata, cate intalniri ai avut tu cu mine?

Am tot dreptul sa fiu "superprecauta" si sa decid cand si cu cine ma voi intalni, dupa cum si tu ai dreptul sa te duci la cine vrei si te primeste!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Daca taceai... Ma rog, stii vorba! Nu stai tu nefutut din cauza mea, poti fute linistit unde ai futut si pana acum, ce te retine? Sau ai futut doar de doua ori in viata, cate intalniri ai avut tu cu mine?

Am tot dreptul sa fiu "superprecauta" si sa decid cand si cu cine ma voi intalni, dupa cum si tu ai dreptul sa te duci la cine vrei si te primeste!

I agree! ðŸ‘
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...