Sari la conținut

Eva 0748405863


Postări Recomandate

Lasa-l pe goagal, ca nu e cazul Stimabile, onorabile, am vazut si revazut piesele lui Caragiale in multe variante, cu multi actor de exceptie in distributie, unii din pacate nici nu mai sunt printre noi. Alde Trahanache traieste si azi in politica reala, contemporana, ca si restul... Farfuridi, Branzovenescu... Noi suntem alegatorii din figuratie

Mă refeream doar la Giugaru.

Nu te mai deranjez. Ești dificilă.

Pa !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Se vede de la o poștă că lucrezi în domeniul medical : corect e "vitriol" 🙈

 

ðŸ˜

Hai ca de data asta am ras eu😠Vitriol este termenul corect, dar nicidecum medical. Am pus ghilimelele de rigoare, pentru ca am citat din personajul respectiv. Nici tu nu lucrezi in domeniul literar, este?
  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Planeta maimuțelor
  • Oras:Planeta maimuțelor

Hai ca de data asta am ras eu😠Vitriol este termenul corect, dar nicidecum medical. Am pus ghilimelele de rigoare, pentru ca am citat din personajul respectiv. Nici tu nu lucrezi in domeniul literar, este?

Awwww ce "sulfurică" ești. Și eu am pus ghilimele de rigoare . Eu lucrez la Zoo 😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Awwww ce "sulfurică" ești. Și eu am pus ghilimele de rigoare . Eu lucrez la Zoo 😂

"Louis, I think this is the beginning of a beautiful friendship" ðŸ˜
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mama maiculita !!

Eva e numero uno !

Am fost de cateva ori la ea si pe Vitan si pe Burebista!!

Bai fratilor,cum face femeia asta cu limburq ei magica in curulet nu am mai intalnit,m-am strambat!!

Annilingus no.1,finalizarea a fost deosibita,in gura ei plina de dorinta,deja am pula tun!

 

Eu nu inteleg un lucru,limbi in cur,sperma inghitita si sa nu iei vreo boala??

Aici ar trebui sa ne raspunda un medic infectionist,sigur exista printre noi !

Retina e intiparita cu doamna stand in genunchi cerandu-mi cu pofta sa imi dau drumul in gura ei si sa guste si sa inghita toata sperma!! La final am batut-o cu pula... 😀

 

PS : ochelarii nu lipseau !!

Link spre comentariu
Vizitator olʎ
Reputație: 0

..

 

Eu nu inteleg un lucru,limbi in cur,sperma inghitita si sa nu iei vreo boala??

 

 

 

Sansele ca cineva sa ia o boala de la  o curva, oricare, sunt egale cu  zero . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Asta doar daca, cu 10 metri inainte sa intri in locatie, te opresti, inchizi ochii, si spui  Tatal Nostru.

De trei ori.

O data pentru tine.

O data pentru curva

O data pentru Militie.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Mama maiculita !!

Eva e numero uno !

Am fost de cateva ori la ea si pe Vitan si pe Burebista!!

Bai fratilor,cum face femeia asta cu limburq ei magica in curulet nu am mai intalnit,m-am strambat!!

Annilingus no.1,finalizarea a fost deosibita,in gura ei plina de dorinta,deja am pula tun!

 

Eu nu inteleg un lucru,limbi in cur,sperma inghitita si sa nu iei vreo boala??

Aici ar trebui sa ne raspunda un medic infectionist,sigur exista printre noi !

Retina e intiparita cu doamna stand in genunchi cerandu-mi cu pofta sa imi dau drumul in gura ei si sa guste si sa inghita toata sperma!! La final am batut-o cu pula... 😀

 

PS : ochelarii nu lipseau !!

@pustanul87, romanul are o vorba: cand e de ajuns, opreste-te!

Nu mai bate campii, ti-am zis ca nu te mai primesc, si chiar nu ma intereseaza ca faci tu acum recenzie la recenzii😠acum doua zile ma intrebai daca ma uit dimineata in oglinda, azi ii dai zor ca ai viermisorul tun, ala cu care zici tu ca "m-ai batut", de crede lumea ca esti Terente reloaded (ma rog, tu ii zici pula).Plus ca dialogul descris de tine mai sus n-a avut loc, ai o imaginatie foarte bogata!

Plimba-ti retina prin alte parti, sunt destule care nu citesc forumul si le poti pacali linistit!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Pentru ca nu se mai intelege nimic din cauza off-topicului, pentru cei interesati voi fi disponibila la sfarsitul saptamanii, dupa ce ma voi muta in noua locatie, voi anunta aici detaliile. Sa aveti o saptamana minunata!💋

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pentru ca nu se mai intelege nimic din cauza off-topicului, pentru cei interesati voi fi disponibila la sfarsitul saptamanii, dupa ce ma voi muta in noua locatie, voi anunta aici detaliile. Sa aveti o saptamana minunata!

Si tie iti doresc o saptamana minunata ... abea astept sa revi  :kiss3  :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Un mesaj pentru cei care inca nu m-au vizitat: ofer respect tuturor celor care imi calca pragul, dar pretind acelasi respect din partea voastra! Daca va comportati golaneste zburati pe usa in urmatoarea secunda!

 

Pe cei care stiu ce inseamna respectul reciproc ii anunt ca am aranjat noua locatie (detaliile le gasiti in semnatura), maine voi fi disponibila in intervalul 10-17.

 

Seara frumoasa tuturor!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Planeta maimuțelor
  • Oras:Planeta maimuțelor

Un mesaj pentru cei care inca nu m-au vizitat: ofer respect tuturor celor care imi calca pragul, dar pretind acelasi respect din partea voastra! Daca va comportati golaneste zburati pe usa in urmatoarea secunda!

 

Pe cei care stiu ce inseamna respectul reciproc ii anunt ca am aranjat noua locatie (detaliile le gasiti in semnatura), maine voi fi disponibila in intervalul 10-17.

 

Seara frumoasa tuturor!

👠Eva să ai după ușă și o bâta de baseball să nu plece necaftiti maimuțoii cu tupeu 👊

 

😂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

👠Eva să ai după ușă și o bâta de baseball să nu plece necaftiti maimuțoii cu tupeu 👊

 

😂

E mai eficient un spray in ochi, crede-maðŸ˜

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Planeta maimuțelor
  • Oras:Planeta maimuțelor

Vezi domne că e o replică a lui Humphrey Bogart din Casablanca, la final.

Eu nu prea mă uit la capodopere cinematografice 🙈, prefer Animal Planet și maimuțici de pe aici ðŸ˜
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Am fost şi eu la Eva şi pot spune că serviciile sunt de 10. Îi dădeam şi o coroniţă dacă aveam. Oralul nu a fost spectaculos (am avut parte de mai bun, pe de altă parte am primit anni, o xp interesantă) în rest totul a decurs excelent; şi de la sine. Ai cu cine sociliza, iar, legat de acţiune, se implică şi în preludiu şi în partea de speologie (când vizitezi peşteri).

 

Nu prea am ce minusuri să dau. Singura reţinere ar putea fi legată de dimensiuni, pentru amatorii de slim, dar asta este evident din poze.

 

Amenda 250, peste o oră total. Nu sunt sigur, dar am impresia că am depăşi timpul.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

Am o mare rugaminte la cei care ma contactati pentru prima data, va rog cititi semnatura (in varianta full version este vizibila) si faceti un mic efort sa dati inapoi cateva pagini, gasiti poze recente si recenzii. E total aiurea sa cereti "detalii, servicii, pret" etc, cand gasiti absolut toate informatii le necesare aici. Daca nici pe acest forum nu va lamuriti...

Seara frumoasa tuturor!

post-285560-0-01985700-1592493216_thumb.jpg

  • Like 20
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Eva...definitia perfecta a unei milf-e! Deschisă la multe fantezii, face oral, normal, anal și iti poate satisface multe fetish-uri! Are niște sâni imenși, un cur foarte tare, dar și niște ochi foarte frumoși. Sper sa ne revedem în curând, Eva!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Saptamana trecuta am ajuns pentru a 3 a oara la Eva.

Pe scurt e o tipa foarte misto, inca de la intrarea in casa iti ofera atentie si pare ca i-ai lipsit :p.

Ca si servicii de calitate nici nu intra in calcul, oralul si anilingus puncte forte.

La normal se misca foarte bine iar analul foarte stramt si greu de rezistat ( cur mare).

Foarte ingrijita si fresh de fiecare data.

Din punctul meu de vedere merita incercata.

300 de lei oferiti cu un mic tips ca merita!

 

Bafta multa si astept confirmari la cele spuse mai sus. Te pup Eva!

  • Like 6
Link spre comentariu
Reputație: 1486
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Spărgătoarea de nuci intre buci !

 

Mai pe românește, are un fund măricel dar al naibii de tare. Cred ca daca cumva ti-ai plimba testiculele intre buci , șanse de 90% sa ti le spargă daca ti le strânge.

După ceva timp de încercări pt programare, am reușit in sfârșit sa o cunosc si eu pe, Eva . Auzisem ca este destul de implicata in cea ce face si are niște atuuri care mie îmi plac .

 

Locația 9 : Aproape de Mall Vitan, ca punct de reper….restul le aflați de la ea. Un apartament cu 2 camere, baie curata cu tot ce este necesar pentru dus, prosop curat. Camera de lucru cu un pat mare si pregătit de sex , lângă pat este si masa de masaj daca ați optat si pentru așa ceva. Masa aia era mișto sa fi avut o gaura in ea , eu așa as vedea-o pe , Eva… “ dedesubt de masa si sa iți facă masaj pe spate si apoi pe fese dar in același timp sa iți facă un oral “ …. O vad așa pt ca e super pt ce am fost  eu la ea si o vad cu o imaginație bogata.

Am stat un pic de tot de vb in bucătărie la o apa minerala ca eu eram cam transpirat după zăpușeala de afara. Înmânat prosop si plecat la dus. Ca si întâlnire eu am crezut ca o sa merge prost pt ca era foarte deschis la vorba…zurlie… eu după câteva vizite am văzut ca fetele sunt mai deschise la vb etc. Cu cine a fost de la început mai zurlie , nu ne-am înțeles deloc. Am intrat in baie sa fac dus si ea după mine... vorbea cu mine in timp ce eu mă spălam ... ha ha ha. Pe toata perioada am stat  un pic cu ideea “ sunt curios din ce ne vom certa ”. A venit cu mine sa mă vadă cum fac dus , am vorbit in timp ce făceam dus “ sa vezi cum începem sa ne certam imediat pe cine știe ce naiba motiv “ … după dus direct in camera la răcoare, are condiționat care este super in perioada asta.

 

Corp/fata : 8.5  Este o tipa mai plinuța un pic dar nu duce către  bbw…  cu carnea foarte tare pe ea. Când a încordat imensitatea de fund, pur si simplu eu am strâns in palme doar musculatura si nu o mana de grăsime. Ea undeva poate pe la 45 de ani, greutatea nu știu sa apreciez. Oricum greutatea cea mare se duce in 2 buc sâni din care te poți ronțăi.

 

Oral : 9 Ei.... oralul e oralul care daca mai ave a ceva in plus era cu coronița. Cui ii place o femeie cu “gura mare“ ? De data asta mi-as fi dorit o femeie cu gura mai mare ca sa pot pătrunde pana la amigdale si după. Plăcut oralul si de anduranța, tine femeia este rezistenta si ii si face plăcere. Am încercat si eu un mini oral pt ea dar era deja fleașca … femeia asta se excita când iți face ție oral ca eu nu ii făcusem nimic pana atunci Ș) .

Din păcate nu mă poate înghiți cu totul si i-am simțit dinți un pic si apoi gatul când face deepthroat. Am crezut ca m-a zgâriat dar se pare ca nu am avut semne pe penis. Frumoasa senzația când se înfige cu gura sa îl ia pe tot…. mama ce as fi intrat eu mai mult  asa spre gat pana la baza...hmmmm auci.

Finalizarea a fost orala cu swallow si apoi continuat așa puțin timp…hmmmm frumos. As fi interesat daca a făcut vreodată 2 numere de sex oral unul după altul …nu știu daca rezista 1 ora la sex oral…ar fi interesant  așa ceva.

 

Anilingus activa : 10 cu coronița . Pasiune este pe puțin spus la cum  l-a făcut. Adică, anilingus cu dedicatie ,nu așa de joaca. Am simțit foarte bine limba aia tare care era al naibii de jucăușa. Continuat cu oral apoi după ceva timp mai dădeam eu semne ca mai vreau si pe acolo … si tot așa. Aici lipește încă o femeie. Una sa facă anilgus si alta deepthroat si apoi sa tot facă schimb intre ele.

 

Normal : Nu am încercat

 

Anal : Nu am încercat

 

Gfe : 10 Foarte deschisa pe toata perioada de sex, te urmărește sa vadă ce iți place….foarte ok

 

Atitudine : 10 Am fost servit cu o sticla de apa minerala sigilata. O mica discuție înainte de sex, fără graba, o femeie care știe ce trebuie sa facă. Nu am auzit telefonul pe tot timpul întâlniri.

 

Bete de chibrit : 100 de bete chibrit

 

De revenit/recomandat : Clar un DA. O femeie fără fițe care știe clar cum sa te ia si care știe sa se facă plăcută .

As încerca cu ea 1 ora de sex oral cu 2 finalizări una după alta fără pauza . Am si eu visele mele na…asta e….rămân cu visele.

 

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...