Sari la conținut

masaj cu finalizare sau nu?


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

eu merg pe masajul cu finalizare,de ce masaj cu finalizare? MASAJUL-este una din cele mai utilizate tehnici de relaxare,un refugiu din stresul cotidianAtentie insa un maseur care nu detine cursuri in domeniu va poate face mai mult rau decat bine,pt ca exista locuri pe corp unde este interzis masajul!!!Exista multe tipuri de masaj,cel mai cunoscut fiind MASAJUL DE RELAXARE.,si aici putem sa-l subnumim masajul erotic,senzual care nu are nici-o legatura cu masajul normal,pt ca acest tip de masaj este menit sa starneasca pasiunea,sa trezeasca simturile si in final sa se termine cu explozie de senzatii si cu un orgasm pe masura. DECI cine e pt masajul cu finalizare? EU DA!

post-223488-0-98820500-1486300369_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

buna! cit ma costa o ora cu 2 finalizari oral si normal?????

buna! la mine tratamentul este urmatorul pt o ora: masaj de relaxare,o finalizare manuala in timpul masajului ,sau nu,este la alegere,apoi finalizarea dorita,multumesc pt intelegere( pretul 200 ron),o seara placuta

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

un cuplu fata si baiat primesti la masaj? :*

buna! pot sa va primesc pe amandoi,dar ma voi ocupa mai intai de EA,in timp ce tu poti privi linistit,apoi ma voi ocupa si de tine ,,,dar pt detalii mai bine suni la 0771672635,o seara placuta

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva departe
  • Oras:Undeva departe

buna! la mine tratamentul este urmatorul pt o ora: masaj de relaxare,o finalizare manuala in timpul masajului ,sau nu,este la alegere,apoi finalizarea dorita,multumesc pt intelegere( pretul 200 ron),o seara placuta

dar  O+N fara masaj? sa zicem 30-40 minute doar sex, fara masaj... daca da la ce pret

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

buna. accepti 2 finalizari in cadrul unei sedinte de masaj?

BUNA! Daca vorbim de cel manual(100ron)-se poate dar durata masajului va fi mai mica,daca vorbim de cel de 200 ron,aici poti avea o finalizare manuala,si o alta laalegere,dar si aici durata masajului va fi foarte mica,tu alegi,o zi placuta!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

BUNA! Daca vorbim de cel manual(100ron)-se poate dar durata masajului va fi mai mica,daca vorbim de cel de 200 ron,aici poti avea o finalizare manuala,si o alta laalegere,dar si aici durata masajului va fi foarte mica,tu alegi,o zi placuta!

deci stai sa inteleg si eu.....daca  un fraier alege sa dea 200 ron, durata  foarte mica adica maxim 20 minute? ok bafta la dat tepe

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

deci stai sa inteleg si eu.....daca  un fraier alege sa dea 200 ron, durata  foarte mica adica maxim 20 minute? ok bafta la dat tepe

BUNA! ai inteles foarte prost,masajul va dura mai putin ca sa putem sa ne incadram cu cele doua finalizari in timpul estimat de 40-60 min,pt iubitorii de masaj --masajul se va face exact cum l-am propus eu,adica o singura finalizare---omule inainte sa vorbesti prostii citeste bine,si nu este obligat nimeni sa vina,tu ce ai vrea,sa stai 2 ore?

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

100 ron pentru o finalizare manuala mai bine lipsa, aia oricine poate sa o faca si singur, nu costa nimic

buna! bravo! adica finalizarea ti-o poti face si singur,dar aici nu vorbim de finalizari si atat---aici vorbim de un masaj profesional,foarte bine executat plus finalizarea,si cred ca nu esti capabil sa-ti faci si singur asa ceva

Link spre comentariu

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Cred ca se refera la durata masajului propriu zis, nu la durata vizitei...

buna!in sfarsit un om care a citit foarte bine ce am scris,asa este! durata vizitei de obicei este de aproximativ o ora,multumesc!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...