Sari la conținut

masaj cu finalizare sau nu?


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Nu raspunzi la numarul de digi 0771.... etc.... ca as veni sa ma conving .. normal... poate ma si cuceresti .... !!!!

si poate ai sa te simti si tu bine... de altfel...

mai ce dragut esti,nu raspund cand sunt ocupata,din respect pt clientul care este in casa,dar am tot scris pe aici...cand nu raspund lasa-mi un sms si te sun cand sunt libera,..cat despre ,,cucerit,, ....ehh,povestea vietii mele,,,oricum scumpete de om te astept cu mare drag,o seara placuta sa ai

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

mai ce dragut esti,nu raspund cand sunt ocupata,din respect pt clientul care este in casa,dar am tot scris pe aici...cand nu raspund lasa-mi un sms si te sun cand sunt libera,..cat despre ,,cucerit,, ....ehh,povestea vietii mele,,,oricum scumpete de om te astept cu mare drag,o seara placuta sa ai

 poate vezi sms dupa o ora spre exemplu si raspunde sotia/prietena clientului.... sa vezi atunci show :laugh2  

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

 poate vezi sms dupa o ora spre exemplu si raspunde sotia/prietena clientului.... sa vezi atunci show :laugh2  

buna! este posibil,dar nu trebuie sa le spun eu clientilor mei ca ar trebui sa foloseasca un alt nr de care sotia sau prietena sa nu stie,oricum sunteti baieti mari ---va descurcati voi..,o zi cat mai frumoasa sa ai !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/ Cluj
  • Oras:Bucuresti/ Cluj

mai ce dragut esti,nu raspund cand sunt ocupata,din respect pt clientul care este in casa,dar am tot scris pe aici...cand nu raspund lasa-mi un sms si te sun cand sunt libera,..cat despre ,,cucerit,, ....ehh,povestea vietii mele,,,oricum scumpete de om te astept cu mare drag,o seara placuta sa ai

Iti place sa primesti limbi? cat de repede ajungi la orgasm?

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Pai scumpa doamna scuze ca intervin daca el este copil dvs.sunteti domnisoara?

chiar ma intreb de ce ai intervenit?,ai urmarit macar discutia intre mine si el?,deci nu are rost sa-ti raspund,o zi buna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai scumpa doamna scuze ca intervin daca el este copil dvs.sunteti domnisoara?

am facut o ironie cu dragnea si ea a sarit de cur in sus,  ca nah ce  tupeu pe mine sa ma iau de febletea ei :)

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

" Va rugam frumos sa reveniti...linia momentan este ocupata ! " ...cam asa suna telefonul doamnei... O sa ma razgandesc curand luna asta in vederea unei intalniri ..explozive si orgasmice care o doreste dansa ...!!!!!!!!!!! Doresti sa vin da eu nu te pot contacta..!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

" Va rugam frumos sa reveniti...linia momentan este ocupata ! " ...cam asa suna telefonul doamnei... O sa ma razgandesc curand luna asta in vederea unei intalniri ..explozive si orgasmice care o doreste dansa ...!!!!!!!!!!! Doresti sa vin da eu nu te pot contacta..!!!!

buna! daca linia este ocupata,inseamna ca vb la telefon,imi pare rau ca nu ai reusit inca sa vi la mine,dar de ce nu-mi lasi sms? crede-ma pe cuvant ca nu reusesc sa-i sun pe toti cei ce ma apeleaza dar celor ce tr sms le raspund,te astept!!!

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

ciudat ca in realitate nu e asa, aici pe forum face si ea pe dura

inseamna ca m-ai cunoscut deja,sincer---iti multumesc!,credeam ca vrei doar sa ma iei peste picior,dar daca faci parte dintre cei care m-au cunoscut cum sunt ca persoana ITI MULTUMESC,TE PUP,SI TE ASTEPT CU MARE DRAG!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

inseamna ca m-ai cunoscut deja,sincer---iti multumesc!,credeam ca vrei doar sa ma iei peste picior,dar daca faci parte dintre cei care m-au cunoscut cum sunt ca persoana ITI MULTUMESC,TE PUP,SI TE ASTEPT CU MARE DRAG!!!!

logic ca te-am cunoscut si deaia am  ramas surprins de atitudinea ta de aici, ca nu te stiam asa

Link spre comentariu
  • Oras:craiova
  • Oras:craiova

Am dat si sms... tot linia ocupata va rog reveniti !!! Chiar vorbesti mult la telefon ???? 

ciudat! lasa-mi ultimele cifre sa imi dau seama cand suni tu,sau tr mesaj si spune-mi ca esti tu,oricum ramane confidential,stiu toti ca sunt f serioasa,nu creez probleme

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...