Sari la conținut

Postări Recomandate

Buna seara, gasit pe AT(evident) una bucata fatuca care zice cam asa :

DANA, plinuta, sani mari, ofer companie intima, sex total, oral, normal, anal, cunilingus, anilingus, diferite pozitii, doar la mine acasa, nu ezita sa ma contactezi, zona Piata Victoriei

0722839803

Domnisoara se recomanda ca fiind cea din pozele de mai jos:

Daca puteti sa imi dati si mie detalii, recenzii despre ea, v-as fi recunoscator.

Va doresc o seara frumoasa si bastoane tari!

post-38212-0-61863200-1348344418_thumb.jpg

post-38212-0-60814300-1348344419_thumb.jpg

post-38212-0-34012600-1348344420_thumb.jpg

post-38212-0-24402600-1348344421_thumb.jpg

post-38212-0-18958600-1348344422_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator oly
Reputație: 0

Salut cristi. Daca planuiesti o escursie prin germania,suna fata,uite ce frumoasa este daca nu zi multumesc ca exist eu, ca poate pierdeai vreo 2 ore degeaba, dadeai de vreo umflata de cartofi prajiti si mai o si bateai.In alta ordine de idei,data viitoare cand mai vrei prospatura fa ce srie aici.Sper sa te ajute.

 

Trebuie sa adaug ceva. Se prea poate ca fata sa fi lucrat pe acolo si sa fi revenit acasa.Eu doar am constatat un fapt.

Link spre comentariu
Vizitator elmaestro
Reputație: 0

Am fost la ea in urma cu aproximativ 3 saptamani. Fata sta vizavi de CitiBank de pe Victoriei, la parterul blocului de vizavi.

Sanii sunt intr-adevar mari, la fata nu e cine stie ce dar nu e nici de lepadat, un pic plinuta dar pentru o finalizare pot sa zic ca e in regula raportul calitate / pret.

A trecut la oral destul de rapid, fara niciun preludiu, a insistat destul de mult cu incercari de DT pana am ridicat-o si am zis sa intru in ea, in pozitia de misionar. Am dat 3-5 minute dupa care am scos prezervativul, am venit deasupra si mi-am dat drumul pe fata ei.

 

Oral - nota 7

Normal - nota 7

Aspect fizic - nota 6

 

Pentru cine e incalzit si vrea o finalizare rapida recomand.

 

E prima recenzie, sper ca e in regula modul cum am detaliat.

Link spre comentariu
  • Telefon: walexy_777
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: walexy_777
  • Oras:Bucuresti

serviciile sunt oral si anal neprotejat , normalul il face protejat.

 

Anal neprotejat, pe bune? Tipa e sarita de pe fix or what? Sincer, mi-e groaza sa incerc asa ceva...

 

Scuze de off-topic, dar nu m-am putut abtine, initial am crezut ca am citit eu gresit.

Link spre comentariu

@petre, n-am fost la ea , am vazut anuntul, am sunat si am scris aici ca practica si anal neprotejat, sa stie lumea. Sunt destule fete care au impresia ca daca fac analul neprotejat e ok si nu se ia nimic.De-a lungul timpului am postat destule exemple.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...