Sari la conținut

Carina - 0733759105


shiva

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Ba mersi...chiar nu stiam ce font sa folosesc.Oare daca schimb fontul i se schimba si ei si daca nu il are i se downloandeaza automat?

 

Serios acum... chiar va simtiti bine acum? Dupa acele raspunsuri? Era greu sa ma ajute cineva...

Serios acuma ce sfaturi credeai ca vei primi?

Scrii pur si simplu un mesaj spui ce vrei (faci o rugaciune) si astepti raspuns.

Pot sa merg in locul tau daca te ajuta cu ceva.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ccfdtig
Reputație: 0

Ba mersi...chiar nu stiam ce font sa folosesc.Oare daca schimb fontul i se schimba si ei si daca nu il are i se downloandeaza automat?

 

Serios acum... chiar va simtiti bine acum? Dupa acele raspunsuri? Era greu sa ma ajute cineva...

@Lau200: scrie de ex. Buna ! Se poate te rog frumos, o programare ? :) Si astepti...dc nu primesti rasp...dc vrei incerci in alta zi. Nu e greu, e simplu...fa-ti curaj si scrie curat, frumos, cu amabilitate, atata tot. :)
Link spre comentariu

Eu i-am dat un sms sapt trecută,ma contactat inapoi dar din pacate in ziua si la ora in care era disponibilă Carina eu eram deja departe de “plaiurile mioritice”

Dar o bulină alba si respect pt faptul ca desi avea progr incarcat,a dorit sa ma primeasca...next time for sure:)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Vizitat Carina saptamana trecuta(pentru prima data), programare facuta prin SMS. Locatia in zona Sagului, ajuns in zona la ora stabilita sun, primesc confirmarea sa urc. M-a primit intr-un body cu un halat pe ea, am stat cateva minute de povesti servit cu apa. Am decartat banii la inceput(pentru ca sunt client nou) nu m-a deranjat. Trecut pe la dus si pe urma in camera de actiune, unde muzica de pe fundal si atitudinea (foarte buna) Carinei m-au relaxat total, a inceput cu un ON soft (la alegerea mea) cu deep si atentie la oo pana am finalizat CIM. Igienizat si intors in camera, mi-a facut un masaj de nota 10. Nr. 2 a inceput tot cu un ON, pus guma si trecut la NP cu LOT cu spatele la mine, are un fund de nota 10. Trecut la AP schimbat cateva pozitii, doggy unde n-am rezistat prea mult si finalizat in balon.

Locatie-10

ON-10

NP-10

AP-10

Atitudine-10 pro client, amabila si punctuala

Carina arata foarte bine, draguta la fata, cu experienta mare in domeniu. Halat 300 ron

De revenit, m-am simtit foarte bine. Recomand

  • Like 6
Link spre comentariu

Salut,

WoW.

Cam asta a fost experienta mea cu Carina.

Nu stiu ce as putea spune, sa nu fi fost spus.

Prima oara cand o sun. Dimineata. La 17 eram in cuib. Delir. Cat noroc pe mine.

Mi-a schimbat toate standardele.

Locatie: foarte curata. 10.

Igiena: 10. :)

Aspect: pe gustul meu. 10.

Atitudine: 10.

ON: 10.

Fanteziile mele: 10. Au fost indeplinite mai mult decat visam.

Pentru mine e top.

Numa bine si spor.

De revenit clar. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

la prima vedere poate parea o mica exagerare cu 300 lei, intr-adevar si-a dublat tariful intr-un an jumate, dar privind per ansamblu, ea a avut mult timp tarifele sub pretul pietei, avea 150 lei ora complet cu anal cand multe stoarfe din alea penale cereau 200 lei la 30 min fara sa faca nimic

marirea asta poate sa semnalizeze o schimbare in politica de client sau chiar o pregatire de retragere din activitate

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost si eu la Carina cu o lună in urmă dar n am avut timp de recenzie.

Am facut programare prin sms cu o săptămână înainte,ulterior m a sunat sa stabilim toate detaliile,am optat direct pentru doua ore chiar daca o vizitam pentru prima oară.

Super punctuală,a respectat programarea la minut.

Chiar daca aveam de ales intre atatea servicii, pe mine m a cucerit cu atitudinea ei,vocea si cum vorbea cu mine, ne am iubit mai mult sa zic așa😂 mi a facut oral fara prezervativ si ne am sarutat incontinuu,dupa aia am trecut la normal protejat si puțin anal ,zic puțin ca am pompat cat am putut de tare si in 3-4 minute am fost gata😂.

A urmat un masaj de 20 de minute,super relaxant,dupa aia dușul de rigoare.

La a doua finalizare ne am cam razboit,cand ea peste mine cand eu peste ea,am facut si 69 si dupa am finalizat glorios in pozitia misionarului ,imi venea sa rup lenjeria de pe pat asa intens a fost😂.

La corp e de nota 10,fund lat,bombat si carne tare fara celulita,șolduri mișto,fără burtă.

Singurul minus e ca folosește cam mult lubrifiant ,e si destul de largă,de cateva ori a trebuit sa ma prind de pulă să mi dau seama ca inca e sculată😂si nici nu stau prost la capitolul dotare, dar daca o prinzi in ce pozitie trebuie e ok.

Note:

Locație,punctualitate: 10 ( mi a dat alt prosop dupa fiecare duș,apartament misto,mirosea frumos)

Oral neprotejat: 7, nu a facut deep si nici nu a fost wow.

Normal: 6 (prea mult lubrifiant)

Anal: 7 (prea mult lubrifiant)

Atitudine: 10

Am decartat 600 lei,per total a fost o experiență ok,recomand.

Tura viitoare o sa profit mai mult de serviciile oferite😈😈

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:hasta la vista
  • Oras:hasta la vista

Am fost si eu la Carina cu o lună in urmă dar n am avut timp de recenzie.

Am facut programare prin sms cu o săptămână înainte,ulterior m a sunat sa stabilim toate detaliile,am optat direct pentru doua ore chiar daca o vizitam pentru prima oară.

Super punctuală,a respectat programarea la minut.

Chiar daca aveam de ales intre atatea servicii, pe mine m a cucerit cu atitudinea ei,vocea si cum vorbea cu mine, ne am iubit mai mult sa zic așa mi a facut oral fara prezervativ si ne am sarutat incontinuu,dupa aia am trecut la normal protejat si puțin anal ,zic puțin ca am pompat cat am putut de tare si in 3-4 minute am fost gata.

A urmat un masaj de 20 de minute,super relaxant,dupa aia dușul de rigoare.

La a doua finalizare ne am cam razboit,cand ea peste mine cand eu peste ea,am facut si 69 si dupa am finalizat glorios in pozitia misionarului ,imi venea sa rup lenjeria de pe pat asa intens a fost.

La corp e de nota 10,fund lat,bombat si carne tare fara celulita,șolduri mișto,fără burtă.

Singurul minus e ca folosește cam mult lubrifiant ,e si destul de largă,de cateva ori a trebuit sa ma prind de pulă să mi dau seama ca inca e sculatăsi nici nu stau prost la capitolul dotare, dar daca o prinzi in ce pozitie trebuie e ok.

Note:

Locație,punctualitate: 10 ( mi a dat alt prosop dupa fiecare duș,apartament misto,mirosea frumos)

Oral neprotejat: 7, nu a facut deep si nici nu a fost wow.

Normal: 6 (prea mult lubrifiant)

Anal: 7 (prea mult lubrifiant)

Atitudine: 10

Am decartat 600 lei,per total a fost o experiență ok,recomand.

Tura viitoare o sa profit mai mult de serviciile oferite

Esti sigur de cadou? Pare cam mult comparativ cu 250/ora cat era in mod normal.

Link spre comentariu

300 lei ora nu mi se pare mult pentru serviciile oferite...comparativ cu altele care la 200-300 lei stai doar un nr totul protejat probabil si fin.in prezervativ sau dacă esti norocos pe sani😂..

La altele ora care include anal este 150 €

sau altele cer 400 lei pentru ora ..si nu beneficezi de ON sau FK...dar nici fin. speciala...

Si sa nu uitam de cele cu extra 😂😂

 

 

deci mai e mult 300 lei ora cu full option??

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...