Sari la conținut

Bruneta senzuala


Postări Recomandate

Inseamana ca esti o pizda, si banuim mai multi care.@diva divelor :))

Hahahha, e comic, sincer.

Diva crede ca-s Borcea, tu crezi ca-s Diva. Acum inteleg si de ce justlove imi tot da minusuri, o fi crezand si aia ca-s diva.

Na, va mai repet odata ca nu-s nici unul dintre acestia. Nu ma stie nimeni, nu particip la intalniri si asemenea cacaturi, asa ca nici nu aveti de unde stii cine sunt. Dar na, fiecare cu ce fantezii si-o cladit in cap.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Poate nu mai este la Cluj,nu i-am mai vazut anuntul pe publi.

sa intors are anunti pe public in fiecare luna merge acasa pt un weekend sa vada pe puffi(catelusa).bafta

Link spre comentariu

Hahahha, e comic, sincer.

Diva crede ca-s Borcea, tu crezi ca-s Diva. Acum inteleg si de ce justlove imi tot da minusuri, o fi crezand si aia ca-s diva.

Na, va mai repet odata ca nu-s nici unul dintre acestia. Nu ma stie nimeni, nu particip la intalniri si asemenea cacaturi, asa ca nici nu aveti de unde stii cine sunt. Dar na, fiecare cu ce fantezii si-o cladit in cap.

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :boob  :boob  :boob  :boob Diva peste tot ,in concluzie,.....Poate crede si Tantilove ca esti Diva..Corect!!Apropo de minusuri ,las-o sa-ti dea pana oboseste....Asta este Job-ul unei vaci proste ...Mie mi-a dat 600 minus si tot nefericita este ,saracuta....A imbatranit si creierul tot in stare de conservare il tine... :laugh2  :laugh2 NOUDARVECHI  este Inotator ....Nu-i mai raspunde pt c iti irosesti timpul...Este un Fish 100 %%..Un dobitoc.Poate nu esti Borcea,imi asum greseal.... :crazylove 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Daca toata existenta ei se rezuma la Nimfo.ro ...Ce sa-i faci???Se adauga si faptul ca are Pescarie in spate....CE SA-I FACI,SARACUTA???Las-o sa dea si ea minusuri sa fie fericita si importanta cateva minute in fiecare  zi.... :laugh2  :laugh2  :crazylove  :clapp  :clapp 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Am trecut pragul domnisoarei de cateva zile in urma si

 

Tipa e faina, inalta, cur fain, picioare meseriase .

Cu parcare cam inghesuit, data urmatoare o sa las masina la parcarea de la benzinaria Mol.

 

M-a primit calduros am discutat la un pahar de suc.... Baie... dupa ce am trecut la actiune.

Apoi notele ar fi cam asa: 

Locatie : 9.0
Nimfomana: 8.5
ON : 8.5
NP: 9

Cadou: 300 

De recomandat: DA

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Check-in la Roxana. Programarea printr-un sms, ulterior am sunat pentru locație și confirmarea vizitei. Ajuns în zona locației, benzinăria MOL de pe Calea Turzii, am sunat sa ma ghideze puțin, bineînțeles ca am ratat întrarea, trebuie sa fii atent, dar am găsit loc de parcare relativ ușor, la o mica distanta de bloc unde își desfășoară activitatea domnisoara Roxana, chiar dacă nu am nimerit straduta. Ajuns în apartament, care e spațios, curat, living, bucătărie, baie destul de mare și curată, și dormitor. Pentru mine locația este de nota 10. Sa trecem la aspect, mia plăcut foarte mult, are forme, pielea tare pe ea, sânii mari frumoși, perfecți pentru diferite activități ðŸ˜ðŸ˜, pentru mine fundul a fost piesa de rezistenta. ÃŽncă un 10 și pentru aspect. Acuma acțiunea a început în prima faza cu o scurtă conversație la o țigară și un pahar cu apa rece in living, urmat de dusul pentru reîmprospătare. Purces în dormitor unde e foarte lipicioasă, glumeata, pupacioasa, te face sa te simți foarte bine și relaxat. Aici are tot un 10 pentru GFE. La ON și NP de asemenea 10 pe linie, la ON este atenta și la alte zone, comunica cu tine, la NP am început cu misionar,umeri craci, și finalizat în doggystyle. Fundul acela m-a terminat. La final am mai stat puțin întinși în pat la povesti, dusul de La revedere. Nu te grăbește deloc, am optat pentru o finalizare 200 RON, meritați din plin, și am stat aprox o oră.

O recomand, chiar și pentru top. Cu siguranță voi reveni.

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

PS( nu pot sa mai dau edit) : Pentru cei care nu au reușit sa ia legătura cu Roxana e disponibilă de luni pana vineri, în weekend pleacă acasă în alt oraș. Sunați dimineața pe la 9-10 si o prindeți. În timpul întâlnirii lasă telefonul în bucătărie, dacă nu răspunde să îi trimiteți sms și va răspunde.

Numărul e același 0749.340.337

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

salutare baieti !

este prima mea postare pe acest forumu .

ieri dimineata pe la ora 10;00 , sunat la d-soara , comunicat serviciile ( f draguta la tel ) si am facut programare f usor la ora 11;00 am fost la ea la usa;

locatie:  calea turzii a2 strada dupa benzinaria MOL , ultimul bloc ,locuri de parcare berechet (pe timpul zilei) garsoniera ok pt genul asta de activitate cu tot ce trebuie

d-soara : corp 9 , fata 8  , sociabila , ii plac povestile si un mare atuu zic eu nu se grabeste 

oral np ; ii place sa o suga destul de hard te ia de la inceput 8.5

normal : destul de stramta si mi-a placut ca nu a folosit lubrifiant , cand sta pe spate silicoane alea arata beton

igiena : ii dau un 9 si doar pt ca nu a facut dus inainte de actiune , oricum cred ca am fost primul in acea zi 

halat : 200 lei pt o finalizare

concluzie : fata dupa parerea mea merita vizitata eu unul o sa mai merg , sper sa isi schimbe si patul pana atunci , nu e comod deloc

va salut !

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Cluuuuj
  • Oras:Cluuuuj

Hai sa resuscitez eu topicul!

 

Am purces pentru a 2-a oara la Bruneta cu silicoane senzuale asa ca:

 

Aceiasi locatie

Lipsa caine

Program L-V

200 lei numarul

300 ora

Programare la telefon sau sms

Cafea buna

Apa rece

Oral neprotejat fara CIM de nota 9 (fara deep) dar cu tot ce-i trebe.

Normal in toate pozitiile

Pat la fel de naspa.

Curatenie impecabila

 

 

 

Dau o nota generala 9 de data asta.

 

P.s. : sunt trecute 2 persoane la consum :) dar era singura in apartament.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Fiind intr-o delagatie la  Cluj in acest inceput de saptamana am profitat de ocazie si m-am revazut dupa mult timp cu Roxana. Am gasit aceeasi fata bruneta, simpatica, sexy, cu niste sani siliconati foarte frumosi si cu un fund bombat numai bun pentru pozitia caprita.

Revederea a fost o surpriza pentru ea, mai ales ca atunci cand mi-am facut programarea nu stia cine sunt. Este adevarat ca am primit un ajutor in acest sens de la un prieten de aici din Cluj .(cu care inainte de a ajunge la Roxana am baut o cafea am sudat cateva tigari si am pus tara la cale).  Dupa ce m-a imbratisat si sarutat cu foc  ( ca doar nu ne vazusem de foarte mult timp) m-a servit  cu un pahar de apa rece ( la dorinta mea ) si la o tigara am depanat amintiri de pe vremea cand presta in Oradea.

 As mai fi stat la povesti cu ea dar eram  nerabdator sa facem si prostii :P , asa ca am trecut pe la dus unde am gasit o gama variata de geluri si am primit un prospop mare si curat. Cum ea facuse dus inainte sa ajung eu, ma astepta in dormitor in acel body sexy negru cu ,,aerisire'' in locurile importante. ;)  Am inceput sa ne sarutam din picioare, intanzindu-ne apoi pe pat. Roxana a inceput sa coboare cu sarutarile  pana a ajuns la junior. Am avut astfel parte de un oral neprotejat facut cu multa saliva si folosindu-se foarte putin de maini.  Zonele adiacente nu au fost uitate nici ele, iar anilingusul primit a fost bestial.  Mi-am zis in gand sa-i intorc si eu serviciul, asa ca cu Roxana intinsa pe spate, i-am despartit frumos picioarele si  am dat de o pizduta curata si epilata. Am lins eu ce am lins pana cand am simtit amandoi ca suntem destul de incalzit,i am pus prezervativul si am inceput ,, tranta".  Am crezut ca eu o voi fute pe Roxana dar de fapt ea m-a futut pe mine. Am incercat mai multe pozitii si nu as putea spune in care se misca mai bine Ro fiindca prin contrele date, miscarile si unduirile ei m-am simtit bine tot timpul. Patul este veriga slaba dar am inteles de la ea ca doreste sa-l schimbe cat de curand. Finalizarea mea s-a facut cu mine intins pe spate si cu Roxana frecandu-mi juniorul in timp ce-mi lingea outele. Nu a fost CIM dar a fost foarte bine.

Locatie 9,5 ( scad 0,5 pct. din cauza patului)

Aspect 9, ON 9, NP 10, Igiena 10, Atitudine 10, GFE, FK. Cadou 200 lei pentru un numar si am stat cam 40 de minute. 

Roxana si-a pastrat aceleasi servicii foarte bune si dupa ce s-a mutat la Cluj si sunt convins ca nu va mai trece mult timp pana va ajunge si aici la TOP.

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Miami FL
  • Oras:Miami FL

Fiind intr-o delagatie la  Cluj in acest inceput de saptamana am profitat de ocazie si m-am revazut dupa mult timp cu Roxana. Am gasit aceeasi fata bruneta, simpatica, sexy, cu niste sani siliconati foarte frumosi si cu un fund bombat numai bun pentru pozitia caprita.

Revederea a fost o surpriza pentru ea, mai ales ca atunci cand mi-am facut programarea nu stia cine sunt. Este adevarat ca am primit un ajutor in acest sens de la un prieten de aici din Cluj .(cu care inainte de a ajunge la Roxana am baut o cafea am sudat cateva tigari si am pus tara la cale).  Dupa ce m-a imbratisat si sarutat cu foc  ( ca doar nu ne vazusem de foarte mult timp) m-a servit  cu un pahar de apa rece ( la dorinta mea ) si la o tigara am depanat amintiri de pe vremea cand presta in Oradea.

 As mai fi stat la povesti cu ea dar eram  nerabdator sa facem si prostii :P , asa ca am trecut pe la dus unde am gasit o gama variata de geluri si am primit un prospop mare si curat. Cum ea facuse dus inainte sa ajung eu, ma astepta in dormitor in acel body sexy negru cu ,,aerisire'' in locurile importante. ;)  Am inceput sa ne sarutam din picioare, intanzindu-ne apoi pe pat. Roxana a inceput sa coboare cu sarutarile  pana a ajuns la junior. Am avut astfel parte de un oral neprotejat facut cu multa saliva si folosindu-se foarte putin de maini.  Zonele adiacente nu au fost uitate nici ele, iar anilingusul primit a fost bestial.  Mi-am zis in gand sa-i intorc si eu serviciul, asa ca cu Roxana intinsa pe spate, i-am despartit frumos picioarele si  am dat de o pizduta curata si epilata. Am lins eu ce am lins pana cand am simtit amandoi ca suntem destul de incalzit,i am pus prezervativul si am inceput ,, tranta".  Am crezut ca eu o voi fute pe Roxana dar de fapt ea m-a futut pe mine. Am incercat mai multe pozitii si nu as putea spune in care se misca mai bine Ro fiindca prin contrele date, miscarile si unduirile ei m-am simtit bine tot timpul. Patul este veriga slaba dar am inteles de la ea ca doreste sa-l schimbe cat de curand. Finalizarea mea s-a facut cu mine intins pe spate si cu Roxana frecandu-mi juniorul in timp ce-mi lingea outele. Nu a fost CIM dar a fost foarte bine.

Locatie 9,5 ( scad 0,5 pct. din cauza patului)

Aspect 9, ON 9, NP 10, Igiena 10, Atitudine 10, GFE, FK. Cadou 200 leu pentru un numar.

Roxana si-a pastrat aceleasi servicii foarte bune si dupa ce s-a mutat la Cluj si sunt convins ca nu va mai trece mult timp pana va ajunge si aici la TOP.

Dar e cu rezidenta permanenta in CLuj acuma?

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Da. Din fericire pentru voi. :)

daca nu ati avut grija de ea la ORADEA :laugh2  :rax2  :bow2 Na laso adriane ca aveti si in ORADEA fete bune vanessa justlove karla,ioana si nebunia lui ala :crazylove sau mai aveti pe silvi.deci noi saraci de clujeni meritam pe ROXI!!! :hihat  :138x

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

daca nu ati avut grija de ea la ORADEA :laugh2 :rax2 :bow2 Na laso adriane ca aveti si in ORADEA fete bune vanessa justlove karla,ioana si nebunia lui ala :crazylove sau mai aveti pe silvi.deci noi saraci de clujeni meritam pe ROXI!!! :hihat :138x

Nu e vorba ca nu am avut grija de ea.Doar ca este prea departe de orasul natal in care merge in fiecare week-end.

Iar referitor la bunaciuni, atat noi cat si voi, nu avem de ce sa ne plangem. Malai sa fie si viata este frumoasa. :)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

daca nu ati avut grija de ea la ORADEA :laugh2 :rax2 :bow2 Na laso adriane ca aveti si in ORADEA fete bune vanessa justlove karla,ioana si nebunia lui ala :crazylove sau mai aveti pe silvi.deci noi saraci de clujeni meritam pe ROXI!!! :hihat :138x

Și revelația Inesines,pe care Adrian a vizitat-o de câteva ori, nici cum nu reușesc sa îmi fac drum pana la Oradea, e super bună.

Sa fiu și ON topic, Roxana e o companie foarte plăcută, din toate punctele de vedere și suntem norocoși ca e aici.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Și revelația Inesines,pe care Adrian a vizitat-o de câteva ori, nici cum nu reușesc sa îmi fac drum pana la Oradea, e super bună.

Sa fiu și ON topic, Roxana e o companie foarte plăcută, din toate punctele de vedere și suntem norocoși ca e aici.

Ar trebui sa ne intalnim pe la Piatra Craiului si sa facem schimb de ceva bunaciuni, asa pentru o saptamana sa zicem. :)

Chiar ca sunteti norocosi ca Roxana este la voi. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ar trebui sa ne intalnim pe la Piatra Craiului si sa facem schimb de ceva bunaciuni, asa pentru o saptamana sa zicem. :)

Chiar ca sunteti norocosi ca Roxana este la voi. 

este o idee buna da la  AUTO grill pe terasa nu la Vegas ca acolo e naspa si mancarea si servirea!!!Da de unde atat noroc.... Eu cunosc pe cineva care a auzit ca cineva din avion se uita la vapoare :laugh2  :laugh2  :laugh2 sa fie clar 1an m-am rugat de Roxi sa vine in Cluj si eu am delegatii in ORADEA si na cand mai viziteam tot timpul am povestit pentru ea despre CLUJ.A venit a ramas si va ramane :rax2  :rax2  :rax2  :laugh2  :laugh2  :clapp  :crazylove  :bow2  :hihat  :138x  

  • Like 2
Link spre comentariu

Norocosule, eu am lut teapa, facut bilet de voie de la nevasta, programat de la amiaza, confirmat cu 2 ore inainte, iar la final cand sa plec spre locatie "larga, larga muia larga" pfimit sms ca nu mai poate....pacat ca arata bine si avea recenzii bune..😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Lovit again! PLM 'lovit' destul de des la Roxi-bruneta senzuala! La mine programarea se face destul de usor. Sorry pentru 'antefutacul' care a avut ghinionul cu anularea. Dar @miquel nu trebuie sa te dai batut pentru asta:). In sfarsit dupa cum va 'povesteam' si in recenziile precedente 'cireasa de pe tort' in cazul futaiului cu Roxana e ....atentia deosebita pentru zonele adiacente! Nu am intalnit pana acum pe cineva care sa o egaleze! In rest? Clasic. Programat, ajuns in locatie pe Turzii....dusuit , supt bestial si futut tot bestial! Ma gandesc sa imi fac un abonament ceva:). Note? Pai plm nu prea am chef de note in varianta clasica dar pt ON are -10! Sa nu o dau in borcisme cu 10 pe linie sau pe coloana, per total 9.50! Cadoul? Clasic:200 lei/finalizarea! Inca nu am incercat varianta 1 ora desi ma tenteaza. La inceputurile 'curvasariei' imi luam 1 ora si aproape de fiecare data a fost ampulea! Daca ma razgandesc va anunt vizita de 1 ora! :).

  • Like 6
  • Minus 1
Link spre comentariu

Uite ca nu m-am dat batut, mi-am calcat pe mandrie si nu mi-a parut rau deloc....azi am fost si eu la Roxi,dupa tine colegul...ce pot sa zic este wauuuu💘, daca Meda, Blondi, Sofia,Ana Maria si cele cateva din TOP au fost "best of the best" atunci pt mine ea este "creme de la creme"...doar laude am pt ea. O sa revin .... te pup unde vrei tu Roxi..😇. Noapte buna, eu sigur o sa am..😆

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   1 member

×
×
  • Creează nouă...