Sari la conținut

Bruneta senzuala


Postări Recomandate

Vizitator tanar1988
Reputație: 0

Interesant cum.de s au sters acele postari cum ca cineva a.spus de ceva boala.dupa intalnirea cu domnisoara.Nu zic ca e adevarat,dar totusi sa stergi aceste postari,e ceva in neregula.Mai ales,ca stim,ca domnisoara nu are cont aici.S a dus dracului forumul acesta,sincer.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ba prostu pulii tu esti chior in plm. nu vezi postul cu nr.#343 postat de gigi(itida)muie? esti orb in plm? nu a sters nimeni nimic ba limbricule. daca tu esti prost in plm si nu vezi nu inseamna ca s-a stres. si nu a zis nimeni de nici o boala 'dupa intalnirea' cu bruneta. unu , asa ca tine, 'dezinteresat' , gigimuie, a bagat 'pastila' cu HPV. subiect care oricum ulterior a 'degenarat' si acum exista un subiect pe DG si unu pe topicul cuplului. adica prostane, sa iti traduc: cineva, cu intentii evident departe de spune un adevar in interesul futacilor, DENIGREAZA si DEZINFORMEAZA prosti ca tine , care apoi de la :

"tocmai ai devenit șogor cu toate pulele din Cluj care au avut trecere pe la gura dânsei si esti mandrul purtator al unui HPV si posibil si o hepatita C" , ca asta a spus gigiitidamuie, spune:

"a.spus de ceva boala.dupa intalnirea cu domnisoara"

 

Da in plm de la ce s-a plecat si unde s-a ajuns. Intelegeti oameni buni? Un lache gigimuie isi bate pula si un alt lache(tanar1988) nu numai ca nu intelege dar spune cu totul altceva. ba tinere du-te-n plm de muist ce esti si citeste tot inainte de face acuzatii ca cele pe care le-ai facut. mars in plm de jigodie ordinara. 

 

si unde plm sunt moderatorii sa-i ejecteze pe aceste specimene? 

 

Interesant cum.de s au sters acele postari cum ca cineva a.spus de ceva boala.dupa intalnirea cu domnisoara.Nu zic ca e adevarat,dar totusi sa stergi aceste postari,e ceva in neregula.Mai ales,ca stim,ca domnisoara nu are cont aici.S a dus dracului forumul acesta,sincer.

Link spre comentariu

Interesant cum.de s au sters acele postari cum ca cineva a.spus de ceva boala.dupa intalnirea cu domnisoara.Nu zic ca e adevarat,dar totusi sa stergi aceste postari,e ceva in neregula.Mai ales,ca stim,ca domnisoara nu are cont aici.S a dus dracului forumul acesta,sincer.

Vezi cai ai gresit topicul brodare😓. aia cu HPV is altii.

Si daca te referi la postarea aia ironica si aiurea a lui gigimuie(user necredibil), vezi ca este mai sus doar trebuie sa scrolezi😉.

Si totusi, venind vorba de postari aiurea, cand ne dai si tu o recenzie/informatie utila, si nu mai poluezi aiurea😓.

#gettheline

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

sunt aproape 100% convins ca tanar1988 este o 'colega' de breasla a brunetei:). daca urmariti cand si-a facut cont si ce a postat sunt convins ca intelegeti despre cine-i vorba. plm:). mare disperare legata de 'concurenta':)))). 

P.S. dar sa ajungi sa spui aberatii d'astea cu boli e ...totusi o chestie patologica. si ...roata se invarte. nu e logic ca ....'postaca' va beneficia la un moment dat de acelasi tratament? 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Exact asa e si in viata de zi cu zi daca vecinu vede ca nu-i ai treaba lui si ți-e îți merge ok la un moment dat mai bine îți face rău si daca poate te înjunghie pe la spate de invidie , bai tânăr sau bătrân1988 mai bine dați doua palme si ia troleul pana la IRA ca aberezi rău frate ‍♂‍♂‍♂

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Interesant cum.de s au sters acele postari cum ca cineva a.spus de ceva boala.dupa intalnirea cu domnisoara.Nu zic ca e adevarat,dar totusi sa stergi aceste postari,e ceva in neregula.Mai ales,ca stim,ca domnisoara nu are cont aici.S a dus dracului forumul acesta,sincer.

 

Cine ma cunoaste, stie ca nu arunc cu vorbe in vazduh si nu am nici un interes financiar in denigrarea unor fete in favoarea altora. Totusi trebuie sa mentionez un lucru: ultima oara am fost la Roxi in toamna anului trecut. Am avut parte de o partida pe cinste, cu toate artificiile, inclusiv eu am gustat din toate gauricile ei. Absolut toate. Dupa cateva zile m-am ales cu o infectie a cailor respiratorii ce nu am mai intalnit pana atunci. Nu era de la raceala, nu era nimic asemanator la ceea ce am avut vreodata in viata. Daca as avea acum infectia acela, as zice ca am strans de undeva COVID-19. Aproximativ 6-7 saptamani mi-a luat pana cand m-am refacut. Nu zic ca de la ea. Poate era doar o coincidenta. Dar tare m-a pus la pamant boala aia. 

Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

Probabil o sa spui ca de ce iau apărarea fetei , e in topul personal pe locul fruntaș și credeam , a-și tine doar pt mine dacă ar fi după mine , dar postările respective nu sunt șterse iar din toamna și pana acum cred ca era corect sa spui mai repede sau sa ceri chiar ei o explicație sau poate ai mai fost prin alta parte , nu vreau sa crezi ca am ceva cu tine dar cred ca Fata asta nu merita sa fie atacată cu chestii din astea e strict părerea personală , poate mai sar și alți in capul meu dar asta e eu nu cred și analize fac frecvent asta având legătura și cu domeniul meu de activitate și credeam ca nu am avut nici o data probleme.

Eu nu zic ca tu ai ceva cu ea , poate o fi coincidenta cu boala din perioada respectiva

Dar bine zicea cândva Maximus 75 sau ce nr o fi acum , roata se întoarce pt toată lumea .

NON OFENSE

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Colegule,ECONIX dacă nu este secret, ne poți spune ce ai folosit in tratamentul acelei infecții ?

Întreb pentru un prieten !

Mulțumesc anticipat !

 

 

Cine ma cunoaste, stie ca nu arunc cu vorbe in vazduh si nu am nici un interes financiar in denigrarea unor fete in favoarea altora. Totusi trebuie sa mentionez un lucru: ultima oara am fost la Roxi in toamna anului trecut. Am avut parte de o partida pe cinste, cu toate artificiile, inclusiv eu am gustat din toate gauricile ei. Absolut toate. Dupa cateva zile m-am ales cu o infectie a cailor respiratorii ce nu am mai intalnit pana atunci. Nu era de la raceala, nu era nimic asemanator la ceea ce am avut vreodata in viata. Daca as avea acum infectia acela, as zice ca am strans de undeva COVID-19. Aproximativ 6-7 saptamani mi-a luat pana cand m-am refacut. Nu zic ca de la ea. Poate era doar o coincidenta. Dar tare m-a pus la pamant boala aia.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Colegule,ECONIX dacă nu este secret, ne poți spune ce ai folosit in tratamentul acelei infecții ?

Întreb pentru un prieten !

Mulțumesc anticipat !

 

 

 

A mai vizitat-o cineva pe bruneta senzuala in ultima vreme?

Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Colegule,ECONIX dacă nu este secret, ne poți spune ce ai folosit in tratamentul acelei infecții ?

Întreb pentru un prieten !

Mulțumesc anticipat !

 

 

 

Doua linguri de miere amestecate cu o lingura de cenusa din lemn de brad plus 10 picaturi de ulei de arbore de ceai. Se unge cu aceasta alifie gatul si pieptul seara inainte de culcare si se bandajeaza cu un tifon sau ceva, ca sa nu se stearga de asternuturi, si stai la cald.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Multumesc frumos voi transmite mai departe !

 

Doua linguri de miere amestecate cu o lingura de cenusa din lemn de brad plus 10 picaturi de ulei de arbore de ceai. Se unge cu aceasta alifie gatul si pieptul seara inainte de culcare si se bandajeaza cu un tifon sau ceva, ca sa nu se stearga de asternuturi, si stai la cald.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am revizitat-o in aceasta dupa-amiaza pe Roxana, a fost ca de obicei o experienta minunata. M-a primit cu multa caldura, e aceeasi femeie frumoasa pe care o stiu. Achitat 350 de lei pt o ora, mers la dus si trecut la actiune. Nu m-a grabit in niciun moment. Nu o sa mai detaliez, m-am simtit super bine ca de fiecare data, nota 10 pe linie, isi merita clar locul in top.  O femeie minunata la care revin de fiecare data cu placere maxima !

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator mperfomance
Reputație: 0

De la ultima vizita si pana ieri doar locația e schimbată despre servicii nu pot spune decât ca au rămas ireproșabile , aceiași senzualitate și aceiași dăruire și fără graba am petrecut o ora achitat 350 RON , apartament curat la baie tot ce trebuie locație Park lake Roxana o fata de nota 10 

pozele preluate de pe publi 

2E926511-A81D-45E6-91FF-AAEB56653693.jpeg

F7E432A9-131A-44C2-91F5-A610261AB665.jpeg

0609AEF1-222D-45AA-8E5E-A04C50BB2BCC.jpeg

9DDF72B3-EEE6-4976-8195-460A43784FE2.jpeg

D57C90FC-BF78-40D7-8EB3-F5DE6F5A8AA1.jpeg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...