Sari la conținut

TOP:0741398790 , Lavinia , Romtelecom


mon ami

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Hello, asemenea iti doresc! Ieri am si disparut la un moment dat, ce-i drept , da` nu stiu ce s-a implantat ca mai era sa se roseasca si telefonul,o fi fost ceva in aer ,ieri, zic! :pepsi Un weekend voios tuturor ! 

P.S Lasati usor cu stresul ! Nu e un prieten bun....deloc.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:maramures
  • Oras:maramures

Yo., la domnita asta nu am mai facut de mult o recenzie :D.. am revenit din nou la ea...azi umpic grabit, in afara de uimirea din vocea ei nu a schitat vr`o nemultumire.. m-a primit si am chat-uit o vreme in timp ce m-am linistit si oprint din tremurat :)

am petrecut o ora sportiva , in care am avut parte de palcere si cred ca si viceversa .. anyway care stiti ce si cum e locatia, nu mai comentez despre asta.. dar despre ea se poate comenta... in functie de atitudinea mea s-a mulat si ea si primeste 

10 la atitudine

10 la apetitu sexual (pachet complet oral/normal)

eu is ala ce gusta din ce e bun si greu se schimba... 

de revenit?

da

toate cele bune

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Am schimbat recent  becul si io cred ca de aia au reusit pozele  :slap2  :laugh2  :laugh2 ; fix cu acceasi camera le-am facut si in ultimul rand ,asa e la razboi, cu stoicism si curaj castiga eroul. 

P.S   Femeile astea................

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Buna dimineata, ce distractie e pe forumul nostru drag !  :waytogo M-am gandit sa ma extind, in activitatea mea, drept urmare pentru prietenii casei vor ramane  aceleasi servicii cu care v-am obisnuit iar pentru pentru persoanele noi va fi totul protejat; tot pentru prietenii casei , de saptamana viitoare iau in considerare si intalniri de seara, o noapte, chiar diverse iesiri sau excursii, incat cadoul sa fie unul echitabil si realist.  Voi atasa modificarile in semnatura. Sper in scurt timp sa va pun la dispozitie  si un what`s up pt a facilita comunicarea.  

CONCLUZIE - daca tot am ramas ultima reduta.........

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Buna dimineata, ce distractie e pe forumul nostru drag ! :waytogo M-am gandit sa ma extind, in activitatea mea, drept urmare pentru prietenii casei vor ramane aceleasi servicii cu care v-am obisnuit iar pentru pentru persoanele noi va fi totul protejat; tot pentru prietenii casei , de saptamana viitoare iau in considerare si intalniri de seara, o noapte, chiar diverse iesiri sau excursii, incat cadoul sa fie unul echitabil si realist. Voi atasa modificarile in semnatura. Sper in scurt timp sa va pun la dispozitie si un what`s up pt a facilita comunicarea.

CONCLUZIE - daca tot am ramas ultima reduta.........

Iuhuu, asa da :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...