Sari la conținut

TOP:0741398790 , Lavinia , Romtelecom


mon ami

Postări Recomandate

  • Oras:Sub palmier
  • Oras:Sub palmier

Pana la urma fata asta are ceva boli sau nu...ca tot vad discutii pro si contra altii zic ca mai bine eviti altii ca nu are treaba acneea nu se transmite.

Hai sa dam cartile pe fata pana la urma e ok fata puteti confirma ca e 100% sigur sa faci sex cu ea sau mai bine evitam sa nu ne doara capu mai tarziu ? care e parerea voastra 

 

Am citit tot topicul si din cate vad nimeni nu sa plans de nimic dar pe de alta parte multi spun ca acneea e destul de urata in cazul ei adica ceva iesit din comun.

De aceea as dori o parere avizata pt ca as dori sa apelez la ea pt ca din ce am citit are o atitudine si un comportament peste alte fitoase de pe aici,dar ma da in spate chestia asta cu acneea.

Eu sunt impecabil din punct de vedere al tenului si tot si nu as vrea sa iau ceva microb sau cine stie ce.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila

Pana la urma fata asta are ceva boli sau nu...ca tot vad discutii pro si contra altii zic ca mai bine eviti altii ca nu are treaba acneea nu se transmite.

Hai sa dam cartile pe fata pana la urma e ok fata puteti confirma ca e 100% sigur sa faci sex cu ea sau mai bine evitam sa nu ne doara capu mai tarziu ? care e parerea voastra 

 

Am citit tot topicul si din cate vad nimeni nu sa plans de nimic dar pe de alta parte multi spun ca acneea e destul de urata in cazul ei adica ceva iesit din comun.

De aceea as dori o parere avizata pt ca as dori sa apelez la ea pt ca din ce am citit are o atitudine si un comportament peste alte fitoase de pe aici,dar ma da in spate chestia asta cu acneea.

Eu sunt impecabil din punct de vedere al tenului si tot si nu as vrea sa iau ceva microb sau cine stie ce.

Mergi linistit baiete...o sa ramai impecabil

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Lavinia mai esti prin zona ?? Ca tot incerc sa te sun de cateva zile si nu dau de tine !!

 

PS: Te-ai gandit sa faci si fisting ?? Pentru un extracost, bineinteles...

Buna dimineata ,  daca faceam asta era in lista de servicii, deci in nici un caz. Mersi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...