Sari la conținut

TOP:0741398790 , Lavinia , Romtelecom


mon ami

Postări Recomandate

Vizitator Rapanui
Reputație: 0

Pe Lavinia o cunosc si o vizitez inca de pe vremea cand activa in zona Romtelecom.  Fata e printre putinele fete de anduranta din oras ca in timp si- a demonstrat  ca atitudinea pro client, corectitudinea si serviciile bune combinat cu pret decent fac totul.  Oralul e punctul forte al domnitei,cei care o cunoastem stim asta. Locatia e curata,ingrijita, decenta. Iar lAvinia mereu primitaore, cu atitudine pro si ai si cu cine discuta daca vrei. DIn 2012 pana azi e singura fata din oras vizitat de mine ...record de longevitate. DOar de recomandat...singurii care pot carcoti sunt cei care vor fete din poze din anunturi false. Dar la ce folos frumusetea daca atitudinea si serviciile nu multumesc si iesim cu regret? AM vizitat prea multe specimene la viata mea ca sa stiu deja ce merita si ce nu. Lavinia e de recomandat pt cei cu bun simt, dornici de relaxare ,placere si...rabdare( un alt punct forte al LAviniei).

Link spre comentariu
Vizitator bolundau
Reputație: 0
On 6/9/2021 at 10:15 AM, garcea69 said:

A crescut pretul la toate materialele de constructii (fier, cupru, caramida, tabla, beton, etc) ....si eu vroiam sa-ti recomand ca ar fi cazul sa faci un upgrade la pret, ca ai ramas in urma :)))

🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...