Sari la conținut

TOP:0741398790 , Lavinia , Romtelecom


mon ami

Postări Recomandate

  • Oras:satu mare
  • Oras:satu mare
Acum 19 ore, amicul2022 a spus:

silly me. scuze. cred ca mi-a scapat ... 🫣

Oricum, poti merge pt ca au facut recenzii bune colegi de soi. Eu de cate ori ajung in baia mare ba e weekend, ba e seara tarziu iar de vreo 4 ori nu avea loc liber. Acum ca am aflat ca mai sta si pe langa socru meu nu cred ca mai risc.

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
Acum 1 oră, ciriooo1 a spus:

Oricum, poti merge pt ca au facut recenzii bune colegi de soi. Eu de cate ori ajung in baia mare ba e weekend, ba e seara tarziu iar de vreo 4 ori nu avea loc liber. Acum ca am aflat ca mai sta si pe langa socru meu nu cred ca mai risc.

Zi ca nu vrei să fii șogor cu socru (glumesc)😀😀😀

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
La 14.06.2023 la 16:55, ciriooo1 a spus:

Oricum, poti merge pt ca au facut recenzii bune colegi de soi. Eu de cate ori ajung in baia mare ba e weekend, ba e seara tarziu iar de vreo 4 ori nu avea loc liber. Acum ca am aflat ca mai sta si pe langa socru meu nu cred ca mai risc.

Ai motiv ca te duci să-l vizitezi 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Am fost săptămâna trecut la ea. Trebuie să-ți faci programare în cursul zilei ca seara și în weekend nu lucrează. Cred ca am fost de 10 ori pana acuma la dansa. Femeia nu e pentru pretențioși dar are servici profi, face un oral de nota 20  cu tot ce trebuie l, finalizare....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

am vizitat-o pe domnisoara lavinia zilele trecute.
cea ce pot sa zic este: ca si aratare, cred ca exista si fiinte feminine mult mai frumoase, in schimb atitudinea ei compenseaza cu varf si indesat, si nu este de neglijat faptul ca fata este curata.
ah ... si inca ceva: presteaza un oral bestial, fenomenal, absolut demential ... nu gasesc in vocabular cuvinte care sa poata descrie magnitudinea actului.
una peste alta, eu o voi mai vizita, indiferent de parerea altora. 😉

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Cel putin bizara fatuca asta, o intreb luni daca are timp, zice ca nu. Ok, cand sa te caut?...imi raspunde , nu stiu...o intreb, maine? Miercuri ? Imi raspunde, nu stiu, dupa cum am zis...noroc ca mai avem si altele

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
On 7/15/2023 at 1:09 PM, dr love said:

Cel putin bizara fatuca asta, o intreb luni daca are timp, zice ca nu. Ok, cand sa te caut?...imi raspunde , nu stiu...o intreb, maine? Miercuri ? Imi raspunde, nu stiu, dupa cum am zis...noroc ca mai avem si altele

are personalitate fata 😉

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
Acum 14 ore, amicul2022 a spus:

are personalitate fata 😉

Personalitate?!? La figurat, eventual. Am mai fost la ea insa au trecut multi ani, vreo 10 poate, cand era la inceput. La fel avea "personalitatea" si atunci, de aceea nu am mai cautat o. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
8 hours ago, dr love said:

Personalitate?!? La figurat, eventual. Am mai fost la ea insa au trecut multi ani, vreo 10 poate, cand era la inceput. La fel avea "personalitatea" si atunci, de aceea nu am mai cautat o. 

la propriu, nu la figurat.
asa este fata. o accepti este bine, nu o accepti cauti alta.
si tu ai personalitatea ta - la propriu, la care lavinia ar putea sa zica ca la fel cum zici tu despre ea ... nu va potriviti si atat! 🍻

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

La ora actuală este cea mai bună varianta, la ce avem în oraș. Eu mâine i fac o vizita. Am fost de mai multe ori la ea, nu este pt pretențioși, dar ca și comportament le întrece pe toate. 

Psss face un oral cu artificii....🤐🤐🤐

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
13 hours ago, Futalau12 said:

La ora actuală este cea mai bună varianta, la ce avem în oraș. Eu mâine i fac o vizita. Am fost de mai multe ori la ea, nu este pt pretențioși, dar ca și comportament le întrece pe toate. 

Psss face un oral cu artificii....🤐🤐🤐

Am incercat sa o sun zilele astea, zilele astea fiind in luna decembrie si ieri, dar avea telefonul inchis.

Si mie mi-a placut "focul de artificii" pe care il prezinta la examenul oral 🥰

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
Acum 3 ore, amicul2022 a spus:

Am incercat sa o sun zilele astea, zilele astea fiind in luna decembrie si ieri, dar avea telefonul inchis.

Si mie mi-a placut "focul de artificii" pe care il prezinta la examenul oral 🥰

Psss este disponibila. Maine între orele 09 și 17. Mai bine scrie un mesaj mai degrabă răspunde. 

  • Like 2
Link spre comentariu

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare
On 1/4/2024 at 4:48 PM, Futalau12 said:

Psss este disponibila. Maine între orele 09 și 17. Mai bine scrie un mesaj mai degrabă răspunde. 

Psss ... info foarte valoros. Mersi colegu!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...