Sari la conținut

TOP:0741398790 , Lavinia , Romtelecom


mon ami

Postări Recomandate

  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Sigur ai finalizat CIM? Nu de alta dar si eu am vizitat aceasta dra si nu oferea acest serviciu, insa mi-a oferit un COF de toata frumusetea. Asa ca daca ofera acest serviciu CIM sunt curios si eu daca e adevarat, e de revenit sigur pt raportul calitate/pret.

Salutari si respecte!

Salut, ca raspunc clar la nalamurirea ta, DA, am adoptat si CIM, cu incredere. Omul a scris adevarul si ii multumesc pentru asta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Am vizitat-o si eu pe Lavinia.

 

An sunat si a raspuns la telefon. Am fost ghidat telefonic la locatie.

 

M-a intampinat imbracata doar in chilotei, maieu si tocuri. Pentru tocuri eu dau un punct in plus.

Garsoniera e micuta, dar draguta. Nu este nici de lux dar nici batraneasca. Este ok.

Lavinia este inalta. Are un corp foarte frumos cu niste sanisori fermi cu forma de pere. Are un comportament placut. Este comunicativa, si se face placuta. In timpul actiunii este ascultatoare.

Am purces la dus apoi a inceput actiunea. Ea a inceput un oral bun, lent si umed cu atentie la zonele limitrofe. Dupa cca 5 minute i-am spus ca vreau sa o si facem. A montat caciulita . A urmat un lady on top unde se misca bine apoi un misionar unde am si finalizat.

Note. Locatie 8

Domnisoara 8

Gfe. Nu stiu. Am fost grabit, lucru pe care i l-am comunicat.

Oral 9

Normal 9

Cost 50 lei

 

Per total am fost multumit. Eu o sa o mai caut, deci recomand.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:In a Bubble
  • Oras:In a Bubble

Ce sens avea sa dai raspuns unei intrebari la care era deja oferit raspunsul? Ahhh...UP al topicului. Oare cand nu se va mai practica asta si vom lasa domnii sa posteze recenzii?

Domnule Nacknack,daca ai fi citit cele cateva recenzii,ai fi gasit raspunsul la toate intrebarile.Si la cele referitoare la tarif,cat si pe cele de servicii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Probabil domnul interesat nu a studiat f atent ceea ce se spuine in acest topic,iar ca sa raspund la ultima nedumerire/ curiozitate legat de partea cu sexul anal, sunt cereri dar pe mine una nu prea ma tenteaza acest gen, in cazul in catre m-as apuca, dragii mei, puteti fi siguri ca veti fi anuntati, voi posta pe profilul meu, weekend placut tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Scumpa mea Lavinia tot incerc sa dau de tine si nu pot...nu raspunzi la tel.o sa-ti las mesaj si vocal si prin sms.la ce nr.poti sa ma suni sau sa-mi comunici cand esti disponibila...

salutare, nu sunt se cateva zile pt ca am o raceala urata, revin de maine, 26.09, MULTUMESC!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Buna tuturor, in ceea ce priveste faptul ca uneori sunt greu de gasit la telefon, asta se ``datoreaza`` voua pentru ca toata lumea suna si doreste programare in prima parte a zilei, de aceea adesea nu mai pot raspunde la tel pentru ca nu imi ramane timp. Mersi, o saptamana usoara tuturor!! NO STRESS!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:unde vreau eu
  • Oras:unde vreau eu

Buna,

 

Am fost si eu la Lavinia,despre locatie si Lavinia nu prea am ce sa scriu ceva nou.

M-a asteptat imbracat in ceva neglijeu negru si cu pantofi cu tocuri. Dupa ce am ajuns am stat un pic la discutii, apoi am mers la dus. Am inceput cu un oral, si cum mai a fost descris oferta un oral de 10+ nu se grabeste este atenta la toate zonele adiacente. Face tot ce vrei tu fara FK. Am finalizat in gurita. Dupa o mica pauza am inceput cu un oral si apoi dupa montarea caciulitei  am trecut la normal dar nu prea a vrut sa  coopereze juniorul asa am lasat pe alta data. In total am stat mai mult de o ora.

 

Am platit 100 ron la plecare

 

Cateva puncte

 

Corp 8

Locatie 8

Oral 10+

normal nu am reusit (note altadata)

comportament 10

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Everywhere
  • Oras:Everywhere

Punctat la Lavinia acum cateva zile.

ca si descriere a actiunii pot zice doar ca este docila. Nu are initiativa,nu propune pozitii noi. Trec direct la note

Locatie: 7 - discretia nu prea este prezenta,pe scara si in fata blocului find multe persoane. Locatia este modesta,ca acasa la bunica.

Oral -8 destul de bun

Normal- 9 stramta,cu toate ca arata destul de batrana. ma asteptam sa fie mai uzata

aspect- 7 maxim. slaba rau,urme de cosuri pe spate

GFE- fiind docila te poti intelee bine . as zice un 8,5

 

De recomandat? Depinde ce cautati- daca doar o descarcare,fara a avea prea mare importanta aspectul fizic,da.

cadoul; 100 lei

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Oras:Baia Mare

Avem aici mici obiectii vizavi de postarea de mai sus, in ceea ce priveste locatia: spunea dansul ``locatie modesta, ca acasa la bunica``, sincer casa asta nu arata ca acasa la bunica chiar deloc, e primul care afirma acest lucru, in fine , eu respect parerea omului, apropo de o alta explicatie data tot de dumnealui, ``discretia nu prea este prezenta, fiind multa lume pe scara si in fata blocului``, ok, lume circula, plus e centrul orasului, e logic sa fie agitatie si multa lume, in plus ar insemna sa fiu doar eu singura in acest bloc astfel incat nu ar mai circula nimeni prin zona, sa fim seriosi!! Din nou ma repet, eu respect parerea omului. Iar in ceea ce priveste fizicul meu nu sunt chiar ``slaba rau`` cum spune dansul; asta ar insemna ca sunt scheletica , ceea ce nu e cazul;  stia din prima postare in topicul meu ca sunt mai subtirica, nu l-am adus eu cu forta.O zi buna oameni buni si un weekend placut relaxanta sau ce mai doriti voi in acest weekend insorit!! VA PUPA LAVI!! 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...