Sari la conținut

Noua in suceava


Postări Recomandate

  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Pentru informatii dar cata vreme unii doar cer fara sa ofere ceva la schimb, cei ce ofereau sau saturat sa-i scuteasca de experiente neplacute sau sa-i ajute pe paraziti. Cata vreme vezi o multitudine de intrebari dar fara sa ofere vreo recenzie, de ce sa-l ajuti? Ai aproape un an de forum, unde este contributia ta?

 

Ai pus de cateva ori niste impresii dar fara sa dezvolti sau sa spui ceva clar. Sunt cativa useri pe aceasta sectiune care si-au adus contributia dar din pacate nu au numarul suficient de postari ca sa poata primi informatii pe PM. Ma gandesc la bigdaddycool pe care l-as ruga daca citeste sa faca postarile cei lipsessc ca sa fie inscris in circuitul de PM.

 

Pentru restul care se gandesc sa obtina culoarea, e usor de verificat ce postari au facut si cata vreme nu apar recenzii, sa nu se oboseasca, nu vor fi adaugati in circuit. 

 

Circuit d-asta?

post-70730-0-36545600-1487245260_thumb.jpg

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Cam asa dar cu mai multe diode... :P

 

Mai "bombonarule", ajungi in zona sau trebuie sa-mi fac drum la Bucuresti pentru un Martell? Sau ce dracu' am baut ultima oara...  :hmmm

 

Cred ca te astept eu. Gasesc eu o licoare cu care sa te improspatez. Daca te potrivesti si cu dintosu' ar fi interesant. :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

  • Oras:Undeva departe
  • Oras:Undeva departe

Pentru informatii dar cata vreme unii doar cer fara sa ofere ceva la schimb, cei ce ofereau sau saturat sa-i scuteasca de experiente neplacute sau sa-i ajute pe paraziti. Cata vreme vezi o multitudine de intrebari dar fara sa ofere vreo recenzie, de ce sa-l ajuti? Ai aproape un an de forum, unde este contributia ta?

 

Ai pus de cateva ori niste impresii dar fara sa dezvolti sau sa spui ceva clar. Sunt cativa useri pe aceasta sectiune care si-au adus contributia dar din pacate nu au numarul suficient de postari ca sa poata primi informatii pe PM. Ma gandesc la bigdaddycool pe care l-as ruga daca citeste sa faca postarile cei lipsessc ca sa fie inscris in circuitul de PM.

 

Pentru restul care se gandesc sa obtina culoarea, e usor de verificat ce postari au facut si cata vreme nu apar recenzii, sa nu se oboseasca, nu vor fi adaugati in circuit. 

 

Buna Colericul,

Din pacate eu nu am mai recenzat pentru ca nu am mai fost, in afara de Alice unde sunt client fidel odata pe saptamana.  :laugh2 Mai am idee de unele anunturi cine si cum presteaza, o sa imi dau cu parerea in topicele aferente. Toate cele bune!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...