Sari la conținut

Cuplu casatorit, cu experienta, pentru cateva zile in Bucuresti!


Postări Recomandate

  • Oras:arad
  • Oras:arad

Buna. Aveam o intalnire cu tine la Cluj, dar am avut accident la Deva. Nu am apucat sa te anunt și după nu a mai funcționat whatsappul tău. Îmi pare rău dar as vrea sa pot comunica cu tine. Pentru ce am ratat platesc deranjul la prima intalnire. Sper ca Sti despre cine este vorba. Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Buna. Aveam o intalnire cu tine la Cluj, dar am avut accident la Deva. Nu am apucat sa te anunt și după nu a mai funcționat whatsappul tău. Îmi pare rău dar as vrea sa pot comunica cu tine. Pentru ce am ratat platesc deranjul la prima intalnire. Sper ca Sti despre cine este vorba. Multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna. Aveam o intalnire cu tine la Cluj, dar am avut accident la Deva. Nu am apucat sa te anunt și după nu a mai funcționat whatsappul tău. Îmi pare rău dar as vrea sa pot comunica cu tine. Pentru ce am ratat platesc deranjul la prima intalnire. Sper ca Sti despre cine este vorba. Multumesc

 

Servus. 

Sinceră să fiu, nu îmi amintesc, probabil că neprezentarea la programare, fără anulare, a însemnat trecerea ta pe lista ălora de-i duc duminica la biserică să-i afurisească popa! :) Adică a țeparilor. 

 

Ai în semnătură numărul meu de whatsapp

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Cum dau de tine? Te rog.

 

Cumpără-ți o altă cartelă cu număr, e vreo 20 de lei, nu e mare lucru. Și contactează-mă de pe un număr nou, recomandându-te. Știu cine ești. Am fost dezamăgită că un ardelean de viță ca tine nu se prezintă la programare și nici nu o anulează, mai ales că noi ne cunoaștem destul de bine și cam pe toate părțile. 

 

Noapte bună. 

  • Like 1
Link spre comentariu

După ce am citit, pe nerăsuflate, cele trei topicuri pe care le ai, pot spune doar atât: cu zagrdă sau fără, cu Sorin sau fără, trebuie musai să ne întâlnim în mai. Până atunci voi aprofunda materiile de examen și voi încerca să pun accentul pe... nu vreau să dezvălui foarte mult din ceea ce am în cap dar, dacă tu ai pomenit de zagrdă, îți dau doar un indiciu: shibari. Până atunci... număr zilele și mă gândesc la cât de minunați pot fi unii oameni.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator johniman100
Reputație: 0

Buna Dorina. Ti-am scris si pe topicul din Cluj si nu am primit raspuns, de aceea imi incerc norocul si aici. Eu sunt din Cluj, am fost la tine o data in Cluj si la a doua programare nu am mai reusit sa ajung dar te-am anuntat ca nu o sa pot ajunge. Te-ai suparat pe mine si mi-ai blocat numarul de telefon. Imi doresc enorm sa mai vin la tine. Poti sa ma mai primesti? Promit ca nu te mai dezamagesc. Te rog da-mi un raspuns.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...