Sari la conținut

Andreea Nerva Traian 0731842104


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Buna este prima mea recentie. Am fost la dansa. Este 1.60 si cv slabuta. Minionă. Am ajuns la destinatie. Ma astepta pe balcon. Am urcat. Inauntru. Mai multe tipe in acelasi apartament. Ii comunic ca sunt pt prima data. Mia spus sa stau linistit sa ma relaxez......imi spune sa ma dezbrac si ma intind pe spate si iese din camera. O astept pe pat in toata splendoare. Imi pune caciulita si se apuca de oral care a durat 3 min maxim. Iar apoi exact ca si la colegu de mai sus "hai peste mine" vin mamiii:))... face terminate repede ca al doilea nr nu te mai termini. Am reusit sa termin misionar iar apoi la al doilea nr mil pune din nou si pozitia lingurita. (Parca mi-a citit gandurile) exact ce vroiam. Nu am reusit sa termin nici cum mi-a facut si un handjob dar deajaba parca se grabea.

Concluzie. Ma-m lasat pacalit de vocea frumoasa cu care ma atras catre ea. Este un fast fuck (45 de min) 1 finalizare 200 lei

Iar faza cu mana e nasoala fratilor ma duc la "domnisoare" de meserie sa o bag doar jumate......nu merita

OP-5 ca o fost 3 min si P

NP-6 (nu vrea doggy+tine mana)

Locatie 8

Gf-4

Aspect 5

Tarif 200 ora...

  • Like 1
Link spre comentariu

Eu am fost la ea inainte sa fi plecat la cluj dar n-am mai stat sa-i fac recenzie. Intr-adevar zice la toti hai peste mine dar faza sa tina mana acolo a fost la inceput dupa care a luat-o. Am calarit-o de n-a mai putut, aparent ii place. Nu face FK sub nicio forma dar face oral NP. De asemenea avea inclus in pachet si analul (contracost) mai nou care cred ca este o teapa pt a pica in momeala.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut...am vizitat-o si eu pe dans...spre norocul meu acum are încă doua colege,una mai plinuta (nu i-am retinut numele),ia si Antonia cu care am intrat in camera alăturată.Tipa la 22 de anișori,blonda,pielea fina,miros placut,sânii micuți,fundul bombat...undeva la 1,70m/55kg...bun,oral neprotejat cu încercării de deepthroat 9,10min,pus caciulita,eu pe ea,si inevitabila mana pusa la intrare...e aici se strica prietenia,picioarele pe umeri,mâinile ținute deasupra capului ei...si foreaza...intors caprita cu fata spre oglinda de pe perete...contunuam forarea,si aici a incercat sa puna mana,dar din cauza pistonului risca sa cada in cap...finalizare handjob pe sânii ei micuți...

In timpul pozitiei misionarului,saruturi pe gat,pe sânii...etc

 

Locație 9

Gf 9 (comunicativă)

 

Oral 8-9 (fără atentie la bools)

 

Normal 8-9 (ai dreptul sa te impui,sunt banii tai)

 

Cadou 100 ( circa 30min/sex+10min după...dus,etc

 

LA BANII ĂSTIA SE POATE SI MAI BINE !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...