Sari la conținut

0737625531 doamna iancului


Postări Recomandate

80 Lei
Doamna, 37 ani
Descriere anunţ
 
Doamna, 37 ani, matura, 1.68, 56 kg, par scurt, ofer masaj de relaxare la domicilul meu, locuiesc singura, cer si ofet seriozitate, zona Iancului,

 

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Îmi place ce văd dacă e reala si sa nu fie doar masaj!

Nu stiu cum pana mea vedeti voi prin imbracaminte? Poate esti un superman si noi nu stim? In afara de niste blugi, un pulovar si o mini haina de piele eu, si probabil ca mine 90% din forumisti, nu vad mare lucru.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Nu stiu cum pana mea vedeti voi prin imbracaminte? Poate esti un superman si noi nu stim? In afara de niste blugi, un pulovar si o mini haina de piele eu, si probabil ca mine 90% din forumisti, nu vad mare lucru.

Adevărul e dincolo de noi.  :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu stiu cum pana mea vedeti voi prin imbracaminte? Poate esti un superman si noi nu stim? In afara de niste blugi, un pulovar si o mini haina de piele eu, si probabil ca mine 90% din forumisti, nu vad mare lucru.

Am ochiul format! Ma invart printre femei toata ziua iar legat de conformatie daca vad ceva imi dau seama cam cum e fara echipament.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu cred ca Robert a vrut sa zica ca fata are un corp ok chiar si imbracata destul de gros , fara a distinge alte trasaturi gen fata , sani etc.

Nu arata rau chiar imbracata fiind. Cine stie ce surpriza ( placuta or not ) avem cand se dezechipeaza.

Ramane de vazut.

  • Like 3
Link spre comentariu

Eu cred ca Robert a vrut sa zica ca fata are un corp ok chiar si imbracata destul de gros , fara a distinge alte trasaturi gen fata , sani etc.

Nu arata rau chiar imbracata fiind. Cine stie ce surpriza ( placuta or not ) avem cand se dezechipeaza.

Ramane de vazut.

Clar ca ce ai remarcat si tu asta am vrut sa punctez. Am sunat-o acum..e vorba de serviciile consacrate pe piata OP-NP. Masaj...80-150.

Am solicitat daca pot vedea mai mult. Nu!

In concluzie, mai va dura ceva pana se deschide sezonul, asta daca nu se decide Liviu, sa fie iar prinul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Ba las o draq.

robert stie ce zice....chiar arata super gagica..

 

Nu stiu cum pana mea vedeti voi prin imbracaminte? Poate esti un superman si noi nu stim? In afara de niste blugi, un pulovar si o mini haina de piele eu, si probabil ca mine 90% din forumisti, nu vad mare lucru.

tu nu poti sa ti imaginezi o femeie daca arata bine sau nu decat attunci cand o vezi dezbracata?????

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Clar ca ce ai remarcat si tu asta am vrut sa punctez. Am sunat-o acum..e vorba de serviciile consacrate pe piata OP-NP. Masaj...80-150.

Am solicitat daca pot vedea mai mult. Nu!

In concluzie, mai va dura ceva pana se deschide sezonul, asta daca nu se decide Liviu, sa fie iar prinul.

Este o doamna bbw stai linistit , nu merita .

  • Like 16
  • Minus 18
Link spre comentariu

  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

yellow,

 

sunat si eu la tanti, mai zil'li trecute. Si nu o data, dar raspunse "niminea"!

 

Stiti car'va ceva de madama? Ca mai sus s-a discutat ca fiind BBW si placandu-mi ideea, am vrut sa-i fac o vizita, dar nu am putut din motive de lipsa la celalalt capat al firului, pardon, telefonului

 

Hai mercic

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...