Sari la conținut

0760030560 Casatorita, piercing


Postări Recomandate

  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

spalam-as la coaie johnny tu esti urmatorul dupa playmaker, ca te ai aliat si bagi like la fiecare comentariu negativ in potriva mea dar nu ai tupeu sa te exprimi yourself, te ai gandit ca sa inrosit de miros nu de cea ce crezi tu??

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

spalam-as la coaie johnny tu esti urmatorul dupa playmaker, ca te ai aliat si bagi like la fiecare comentariu negativ in potriva mea dar nu ai tupeu sa te exprimi yourself, te ai gandit ca sa inrosit de miros nu de cea ce crezi tu??

asa cum tu imi dai - fara ca eu sa iti zic ceva, asa si eu, dau like..nu trebuie sa iti dau explicatii, ca nu e forumul tau.

In rest. Da-i cu minus.

Hai, curaj!

Atata poti, atata faci.

Daca nu te mai bag in seama, nu ti-o cauta cu mine!!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

 

Da-i cu minus,printule!

 

Barbatii adevarati merg la futut, prințisorii se baga in seama si daca sunt contrazisi nu pot sa planga,ca sa nu le curga rimelul,asa ca dau minus.

 

Deci, hai cu minus,sa fie

  • Like 5
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na

Da-i cu minus,printule!

 

Barbatii adevarati merg la futut, prințisorii se baga in seama si daca sunt contrazisi nu pot sa planga,ca sa nu le curga rimelul,asa ca dau minus.

 

Deci, hai cu minus,sa fie

:))))))

Sa stii ca si plange in tot acest timp. Si se gandeste cu groaza ce va face el cand ii va expira contul SP, cu ce bani sa mai plateasca prelungirea?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

:))))))

Sa stii ca si plange in tot acest timp. Si se gandeste cu groaza ce va face el cand ii va expira contul SP, cu ce bani sa mai plateasca prelungirea?

 

Sa se descurce, ca e print daca striga la altii ca a venit foamea

  • Like 3
Link spre comentariu

Da-i cu minus,printule!

 

Barbatii adevarati merg la futut, prințisorii se baga in seama si daca sunt contrazisi nu pot sa planga,ca sa nu le curga rimelul,asa ca dau minus.

 

Deci, hai cu minus,sa fie

Face și el ce poate..apropo..ce mai faci? Mai dai și tu un semn de viață pe Whatsapp..
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Saptamana aceasta nu lucrez,sunt la "dieta"

 

 

Poate saptamana viitoare voi lucra dar numai o zi.

Mai este nevoie sa-ti amintesc ce, cat, unde si cum?
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna luni ajung prin Mamaia 5 zile as avea vre-o sansa sa te intalnesc in aceste zile? Ast rasp tau ms

 

Buna

Momentan nu pot sa spun exact ziua in care lucrez,insa putem discuta pe whatsapp ,poate ne vedem.

O zi frumoasa!

Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Miha, in leg. cu oferta despre care ti-am spus ieri,am aceptat-o. M-a sunat azi ptr. dupa amiaza. Vedem ce iese! ÃŽți povestesc data viitoare!

 

Era si pacat sa refuz asa ceva!

😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna Mihaela,

Imi poti spune daca mai sunt valabile serviciile tale? Ti am scris si pe w.app, dar nimic. Multumesc

Buna !

Saptamana aceasta sunt disponibilă miercuri si joi in intervalul orar 9-16.

Este foarte posibil ca eu sa fi citit mesajul tău in alta zi decat cea in care l-ai scris si nu cred ca este oportun sa raspund oricând, nu as vrea sa deranjez sau sa creez probleme.

O seara buna !

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator cervantes
Reputație: 0

Am fost la mihaela acum ..ceva timp, tot ce pot spune e ca..iti trebuie pula pt ea :D

Ai dreptate! Am fost azi la ea, cu p..la in perfecta stare de functionare, dar.., am plecat, dupa doua ore, doar cu aparatul de facut pipi. Pur si simplu a epuizat-o! Si pe mine!

Link spre comentariu

Azi am fost la miha..ne stim de ceva vreme dar de fiecare dată te epuizează pur și simplu scoate tot din tine..ma rog din pwla pe care după ce pleci de la ea o poti folosi doar ca aparat de pisat..2 ore cat am stat la ea ,poate puțin mai mult mă facut să plec cu genunchii tremurând.. stie să futa și să te futa ..inca odata Miha ms pentru tot..nota generală 10+..toate cele bune, ciocane tari

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...