Sari la conținut

Masaj relax + tantric - 0758461480


Vizitator gelugun

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

 

 Daca aveti noutati despre ea as fi bucuros  .

 

se fute numa` cu Gelu Gun, paradoxal, moartea si pasiunea maseozelor, dar ptr asta trebuie sa stii germana si nu in ultimul rand sa te milogesti =)))

PS toate se fut daca pui lozu corespunzator pe masa si o faci din vorbe

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ce idee sa am despre doamna aceasta , nu o cunosc.

Dar sa ai tarif ca Bella Bella , Elena Aly 33 etc.si sa stai imbracata este cam mult.

Iar 150 Lei doar pe masaj de relax ar merita numai pentru doua ore.

Si sa faca si masaj bun....

Iar cand vreau sex nu ma duc la maseuze.

Nu te mai lua dupa justitiaru , este un trist proxenet , troll si frustrat.

Link spre comentariu

Am mai postat  sa mai  treaca timpul  .

 Obsesie nicidecum .  Oricum  acesta este un site de divertismentca sa spun asa . :laugh2

daca vreau site de divertisment ma duc ope You tube tu tot vorbesti in van fara sa inteleaga cineva ce vrei si numai pe topicul asta . Ori esti la pescuit ori ai probleme la mansarda . macar spune ce vrei sa intelegem si noi 

Link spre comentariu

are alt numar acum si alta locatie . 0728535978 Tineretului . am mai spus nu merita oboseala , masaj slab imbracata de zici ca e noaptea polara fara atingeri fara finalizare poate doar daca si-a mai revenit in urma criticilor noastre pe care i le-am facut la telefon sau la fata locului . ca aspect e naspa fara forme definite stearsa si atitudine glaciala 

Link spre comentariu

Salutare,

 

Resuscitez eu topicul asta .....

Incepand din  primavara asta am fost si eu pe la ea de mai multe ori .... La inceput a fost mai rece,  dar o data ce ne-am cunoscut mai bine atmosfera s-a relaxat destul de mult :) 

Masajul corect executat, poate face si mai in forta sau mai spre relaxare . Doamna arata bina la corp, sani micuti dar stau bina,  cur rotund si ferm, corp destul de atletic .

la primele sedinte ( 2-3 cred )  finalizarea a fost prin masaj, dar dupa cateva intalniri am mai impins putin cash  si a facut si finalizare orala cu CIM. O suge bine, ajutata un pic de mana, dar nederanjant .... . Dupa ce ne-am imprietenit mai bne, am convins-o si la normal ,  unde chiar ii place si se misca f bine. Am capsat-o de vreo 4 ori pana acum  in diferite pozitii si de fiecare data a avut orgasm si se vede clar ca ii place. Probabil ca a facut click cu mine, nu stiu ce sa zic .....  

Per ansamblu ,  eu o recomand... daca sunteti domni si va purtati  frumos si mai impingeti ceva cash , eu zic ca aveti sanse de un futai reusit ..... Nu este o frumusete rara , dar nici muma padurii ..... important e ca-i place pula :) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
5 hours ago, redeagle222 said:

Salutare,

 

Resuscitez eu topicul asta .....

Incepand din  primavara asta am fost si eu pe la ea de mai multe ori .... La inceput a fost mai rece,  dar o data ce ne-am cunoscut mai bine atmosfera s-a relaxat destul de mult :)

Masajul corect executat, poate face si mai in forta sau mai spre relaxare . Doamna arata bina la corp, sani micuti dar stau bina,  cur rotund si ferm, corp destul de atletic .

la primele sedinte ( 2-3 cred )  finalizarea a fost prin masaj, dar dupa cateva intalniri am mai impins putin cash  si a facut si finalizare orala cu CIM. O suge bine, ajutata un pic de mana, dar nederanjant .... . Dupa ce ne-am imprietenit mai bne, am convins-o si la normal ,  unde chiar ii place si se misca f bine. Am capsat-o de vreo 4 ori pana acum  in diferite pozitii si de fiecare data a avut orgasm si se vede clar ca ii place. Probabil ca a facut click cu mine, nu stiu ce sa zic .....  

Per ansamblu ,  eu o recomand... daca sunteti domni si va purtati  frumos si mai impingeti ceva cash , eu zic ca aveti sanse de un futai reusit ..... Nu este o frumusete rara , dar nici muma padurii ..... important e ca-i place pula :)

Super feedback ! In ce zona e ?

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
La 30.11.2021 la 23:47, Clayton811 a spus:

Super feedback ! In ce zona e ?

Foarte bună recenzia, am fost la ea o singură dată mai demult , doamna este foarte respectuoasă (pare de neatins ) mi-a făcut un masaj destul de ok , fără finalizare sau alte chestii că mi-a spus din start că nu face ( nu am insistat) , dă și tu mai multe detalii poate nu vorbim despre aceași maseuză , sânii foarte mici aproape că nu zici că are , fundul am văzut că nu era foarte bombat și ferm , dimpotrivă moale și cam fleșcăit ( recunosc că nu am pus mâna ) cu cât ai m-ai plusat ? Și oralul l-a făcut cu prezervativ și chiar a acceptat Cim , înseamnă că ești chiar tare , probabil că te iubește (dragoste la prima vedere ) .oricum cred că ai fost singurul care a punctat acolo .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
La 30.11.2021 la 17:50, redeagle222 a spus:

Salutare,

 

Resuscitez eu topicul asta .....

Incepand din  primavara asta am fost si eu pe la ea de mai multe ori .... La inceput a fost mai rece,  dar o data ce ne-am cunoscut mai bine atmosfera s-a relaxat destul de mult :)

Masajul corect executat, poate face si mai in forta sau mai spre relaxare . Doamna arata bina la corp, sani micuti dar stau bina,  cur rotund si ferm, corp destul de atletic .

la primele sedinte ( 2-3 cred )  finalizarea a fost prin masaj, dar dupa cateva intalniri am mai impins putin cash  si a facut si finalizare orala cu CIM. O suge bine, ajutata un pic de mana, dar nederanjant .... . Dupa ce ne-am imprietenit mai bne, am convins-o si la normal ,  unde chiar ii place si se misca f bine. Am capsat-o de vreo 4 ori pana acum  in diferite pozitii si de fiecare data a avut orgasm si se vede clar ca ii place. Probabil ca a facut click cu mine, nu stiu ce sa zic .....  

Per ansamblu ,  eu o recomand... daca sunteti domni si va purtati  frumos si mai impingeti ceva cash , eu zic ca aveti sanse de un futai reusit ..... Nu este o frumusete rara , dar nici muma padurii ..... important e ca-i place pula :)

Foarte bună recenzia, am fost la ea o singură dată mai demult , doamna este foarte respectuoasă (pare de neatins ) mi-a făcut un masaj destul de ok , fără finalizare sau alte chestii că mi-a spus din start că nu face ( nu am insistat) , dă și tu mai multe detalii poate nu vorbim despre aceași maseuză , sânii foarte mici aproape că nu zici că are , fundul am văzut că nu era foarte bombat și ferm , dimpotrivă moale și cam fleșcăit ( recunosc că nu am pus mâna ) cu cât ai m-ai plusat ? Și oralul l-a făcut cu prezervativ și chiar a acceptat Cim , înseamnă că ești chiar tare , probabil că te iubește (dragoste la prima vedere ) .oricum cred că ai fost singurul care a punctat acolo .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
La 30.11.2021 la 17:50, redeagle222 a spus:

Salutare,

 

Resuscitez eu topicul asta .....

Incepand din  primavara asta am fost si eu pe la ea de mai multe ori .... La inceput a fost mai rece,  dar o data ce ne-am cunoscut mai bine atmosfera s-a relaxat destul de mult :)

Masajul corect executat, poate face si mai in forta sau mai spre relaxare . Doamna arata bina la corp, sani micuti dar stau bina,  cur rotund si ferm, corp destul de atletic .

la primele sedinte ( 2-3 cred )  finalizarea a fost prin masaj, dar dupa cateva intalniri am mai impins putin cash  si a facut si finalizare orala cu CIM. O suge bine, ajutata un pic de mana, dar nederanjant .... . Dupa ce ne-am imprietenit mai bne, am convins-o si la normal ,  unde chiar ii place si se misca f bine. Am capsat-o de vreo 4 ori pana acum  in diferite pozitii si de fiecare data a avut orgasm si se vede clar ca ii place. Probabil ca a facut click cu mine, nu stiu ce sa zic .....  

Per ansamblu ,  eu o recomand... daca sunteti domni si va purtati  frumos si mai impingeti ceva cash , eu zic ca aveti sanse de un futai reusit ..... Nu este o frumusete rara , dar nici muma padurii ..... important e ca-i place pula :)

Salutare , ai mai fost pe la Doamna de la ProTV se pare că doar cu tine se fute , eu am fost și femeia pare de neatins , masaj și atât nici măcar finalizare , am bătut și apropouri ,  nimic pare de neatins Doamna , mai dane și tu detalii , cu cât ai plusat .

Link spre comentariu

Salutare,

Dupa cum am mai spus mai sus  , ma duc regulat la Mara. Am dat toate detaliile, acum tine de fiecare felul in care vorbeste si negociaza la fata locului .... Stiu sigur ca nu sunt singurul cu care se fute ,   ca am intrebat ,  dar Mara este f selectiva in privinta celor care vin pe la ea .... Poate nu te incadrezi in tiparul ei .... Perseverenta este cheia succesului .. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 26.03.2022 la 15:40, Mirel778 a spus:

Salutare , ai mai fost pe la Doamna de la ProTV se pare că doar cu tine se fute , eu am fost și femeia pare de neatins , masaj și atât nici măcar finalizare , am bătut și apropouri ,  nimic pare de neatins Doamna , mai dane și tu detalii , cu cât ai plusat .

Asculta la mine. Te duci frumos imbracat, tuns, epilat, parfumat…de cand ai intrat pe usa mai vorbiti 5 min si inainte sa te dezbraci ii pui 100 euro pe masa, ii spui frumos ca iti place de ea si ca vrei sa faceti sex. Nu vrea, ai luat banii si te cari instant! Ai 80% sanse sa o futi doua ore in banii astia.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
La 28.03.2022 la 9:35, laury a spus:

Asculta la mine. Te duci frumos imbracat, tuns, epilat, parfumat…de cand ai intrat pe usa mai vorbiti 5 min si inainte sa te dezbraci ii pui 100 euro pe masa, ii spui frumos ca iti place de ea si ca vrei sa faceti sex. Nu vrea, ai luat banii si te cari instant! Ai 80% sanse sa o futi doua ore in banii astia.

Mulțumesc frumos , ști ceva concret ? Nu este rea acordarea ta .dar multe nu acceptă dacă nu te cunoaște să știe ce fel de om ești ( să nu ai faci probleme) etc...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
  • Telefon: 0730819301
  • Oras:București
La 28.03.2022 la 9:10, redeagle222 a spus:

Salutare,

Dupa cum am mai spus mai sus  , ma duc regulat la Mara. Am dat toate detaliile, acum tine de fiecare felul in care vorbeste si negociaza la fata locului .... Stiu sigur ca nu sunt singurul cu care se fute ,   ca am intrebat ,  dar Mara este f selectiva in privinta celor care vin pe la ea .... Poate nu te incadrezi in tiparul ei .... Perseverenta este cheia succesului .. :)

Apropo mai cunoști vre-o Doamnă serioasă care nu face in mod normal finalizare dar care mai face excepții de la regulă ?

 

La 28.03.2022 la 9:10, redeagle222 a spus:

Salutare,

Dupa cum am mai spus mai sus  , ma duc regulat la Mara. Am dat toate detaliile, acum tine de fiecare felul in care vorbeste si negociaza la fata locului .... Stiu sigur ca nu sunt singurul cu care se fute ,   ca am intrebat ,  dar Mara este f selectiva in privinta celor care vin pe la ea .... Poate nu te incadrezi in tiparul ei .... Perseverenta este cheia succesului .. :)

 

Link spre comentariu

Nope, ma mai duceam acum vreo 2-3 ani la una pe Basarabiei . Am postat pe aici de ea … Facea masaj ok si mai facea si exceptii … ii placea pula deztul de mult … dar la fel, nu cu oricine … doar de cine ii placea …

Dar din pacate acum vreo 2 ani a disparut complet …

Link spre comentariu

53 minutes ago, redeagle222 said:

Nope, ma mai duceam acum vreo 2-3 ani la una pe Basarabiei . Am postat pe aici de ea … Facea masaj ok si mai facea si exceptii … ii placea pula deztul de mult … dar la fel, nu cu oricine … doar de cine ii placea …

Dar din pacate acum vreo 2 ani a disparut complet …

Va salut , am fost si eu la Doamna din Pache Protopopescu , masaj foarte bun i-am spus de forum si a spus ca sunt minciuni spuse de cineva care a incercat-o si ea nu a vrut , si din razbunare a scris toate prostiile astea aici , si ca ea este maritata si este o femeie respectabila , nu mi-a facut nici finalizare , nici altceva si i-am spus ca ai dau 1000 lei si m-a refuzat categoric .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...