Sari la conținut

informare


nicolas67

Postări Recomandate

  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

salutare tutror...am nevoie de o informatie,pentru cei ce au informatii despre fetele de pe cautsponsor.ro,in special despre o fata cu pseudonimul turnmeon 19!daca ati cunoscuto sau intalnito...cum arata si daca e ok...multumesc

 
Link spre comentariu
  • Oras:drgyytnmdsegxf
  • Oras:drgyytnmdsegxf

Pentru limba română apăsați tasta 1.

Mulțumesc!

"Ceaveț" cu nenea?

 

Agramatule, "trăiți-ar" familia, nu eşti "de loc" ipocrit, aşa-i?

Tocmai tu, care nu ştii să pui o virgulă sau cratimă, te-ai trezit să faci observații?

 

"Io" iți recomandă, prieteneşte, să nu te mai caci pe matale. Duplicitatea şi vanitatea nu te prind, trebuie şi ceva material intelectual pentru asta. Nu-i aşa, "fey"?

 

Sănătate îți doresc!

Vezi să ții aspacardinul lângă tine. Nu ştii când se închide mizeria asta de forum...

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

"Ceaveț" cu nenea?

 

Agramatule, "trăiți-ar" familia, nu eşti "de loc" ipocrit, aşa-i?

Tocmai tu, care nu ştii să pui o virgulă sau cratimă, te-ai trezit să faci observații?

 

"Io" iți recomandă, prieteneşte, să nu te mai caci pe matale. Duplicitatea şi vanitatea nu te prind, trebuie şi ceva material intelectual pentru asta. Nu-i aşa, "fey"?

 

Sănătate îți doresc!

Vezi să ții aspacardinul lângă tine. Nu ştii când se închide mizeria asta de forum...

Io îți recomand să-i sugi pula lui Hector și să faci recenzie.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:NY
  • Oras:NY

"Ceaveț" cu nenea?

 

Agramatule, "trăiți-ar" familia, nu eşti "de loc" ipocrit, aşa-i?

Tocmai tu, care nu ştii să pui o virgulă sau cratimă, te-ai trezit să faci observații?

 

"Io" iți recomandă, prieteneşte, să nu te mai caci pe matale. Duplicitatea şi vanitatea nu te prind, trebuie şi ceva material intelectual pentru asta. Nu-i aşa, "fey"?

 

Sănătate îți doresc!

Vezi să ții aspacardinul lângă tine. Nu ştii când se închide mizeria asta de forum...

 

ești un păcălici ieftin

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

 

salutare tutror...am nevoie de o informatie,pentru cei ce au informatii despre fetele de pe cautsponsor.ro,in special despre o fata cu pseudonimul turnmeon 19!daca ati cunoscuto sau intalnito...cum arata si daca e ok...multumesc

 

 

Orice om frustrat sau complexat,corecteaza pe altii...Inclusiv eu.

Nu,nu am intalnit persoana de care vorbesti tu.Nu te pot ajuta.Dar cine stie,poate ai noroc sa intalnesti pe cineva cu capul pe umeri,care-ti poate da informatii.

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania...
  • Oras:Transilvania...

Orice om frustrat sau complexat,corecteaza pe altii...Inclusiv eu.

Nu,nu am intalnit persoana de care vorbesti tu.Nu te pot ajuta.Dar cine stie,poate ai noroc sa intalnesti pe cineva cu capul pe umeri,care-ti poate da informatii.

Bafta!

sa lamurit...si multe altele....vezi celalat topic deschis pe tema asta!merci!

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...