Sari la conținut

salon masaj erotic touch


Postări Recomandate

  • Oras:GAVANA
  • Oras:GAVANA

Buna!

Pentru cine nu cunoaste locatia 

Gavana str, Garlei nr.52

Pretul  pana in ora 22.00 este de 100 lei/ora cu o finalizare si 150 lei/ora cu 2 finalizari

Dupa ora 22.00 este de 150 lei/ora cu o finalizare si 200 lei/ora cu 2 finalizar

Se ofera: 30 min. masaj de relaxare si 30 min erotic cu finalizare.

Finalizarea se face prin tehnica masajului ( mana) si nu se intretin relati sexuale 

Zile bune  va doresc :boob

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost eu. Recenzia mai jos:

Am vizitat si eu salonul din titlu si pot sa va spun ca mai bine faceti o laba acasa si economisiti 100 lei.

Sunat in jurul orei 9:30, a răspuns o doamnă, inteb de program in spune ca e non stop, zic ok ajung in 30 min.

Ajuns la locatie revin cu un telefon si ma pofteste in curte. Intru, ajung la usa, sun si imi deschide usa receptionera, o doamnă cam pe la 40 de ani, machiată si aranjată foarte ok. Ma pofteste pe canapea sa astept prezentarea. Dupa 2 minute dintr-o camera alaturata ies doua fete. Una mai plinuță, zici ca mancase o caruta de pepeni, alta umpic mai slabă cu țâțele mari si umpic mai mult de burtă si tatoo pe picior. O aleg pe cea din urma, imi cere bănuți si urcăm in dormitor. Dormitorul ok, curat, saltea pe jos, oglinda pe tavan. Ma cer la dus, primesc prosop curat, hop si fata la dus dar din pacate josðŸ˜

Revin in camera de joacă, revine ai dameza in chilotei si topless.

Actiunea începe direct cu ulei pe instrument si frecus cu mana. Am ramas putin uimit, zic in gândul meu asta da masaj de relaxare, cum o fi cel erotic🤣. Pun si eu mana pe un fundulet, încerc sa ii dau jos chiloți si primesc cartonas galben. Zice: ce faci? Nu ai voie. Inteb: cum?? Ramai cu ei pe tine? Spune: da. Asa este la noi masajul. Am rams umpic uimit, parca imi venea sa ma imbrac si sa plec ca oricum nu aveam cine stie ce se pierdut. Imi cer scuze ca nu am stiut si o las sa continue. Dai cu o țâță peste puță, dai cu alta pe la coaie, pana a obosit si dupa max 5 min o ia la zguduit zdravan. Obligat fortat finalizez. Unde credeti? Pe piept. Pe pieptul meu🤣🤣🤣. Ma sterge si fug la dus.

Ies din dus, nu mai era in camera, zic o fi jos, jos nimeni. Am lasat prosopul si dus am fost.

A fost cea mai proastă alegere cu acest salon. Dar asa e când cel mic din pantaloni nu are stare.

Va salut si ciocane tari!

  • Like 5
Link spre comentariu

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Am fost eu. Recenzia mai jos:

Am vizitat si eu salonul din titlu si pot sa va spun ca mai bine faceti o laba acasa si economisiti 100 lei.

Sunat in jurul orei 9:30, a răspuns o doamnă, inteb de program in spune ca e non stop, zic ok ajung in 30 min.

Ajuns la locatie revin cu un telefon si ma pofteste in curte. Intru, ajung la usa, sun si imi deschide usa receptionera, o doamnă cam pe la 40 de ani, machiată si aranjată foarte ok. Ma pofteste pe canapea sa astept prezentarea. Dupa 2 minute dintr-o camera alaturata ies doua fete. Una mai plinuță, zici ca mancase o caruta de pepeni, alta umpic mai slabă cu țâțele mari si umpic mai mult de burtă si tatoo pe picior. O aleg pe cea din urma, imi cere bănuți si urcăm in dormitor. Dormitorul ok, curat, saltea pe jos, oglinda pe tavan. Ma cer la dus, primesc prosop curat, hop si fata la dus dar din pacate jos

Revin in camera de joacă, revine ai dameza in chilotei si topless.

Actiunea începe direct cu ulei pe instrument si frecus cu mana. Am ramas putin uimit, zic in gândul meu asta da masaj de relaxare, cum o fi cel erotic. Pun si eu mana pe un fundulet, încerc sa ii dau jos chiloți si primesc cartonas galben. Zice: ce faci? Nu ai voie. Inteb: cum?? Ramai cu ei pe tine? Spune: da. Asa este la noi masajul. Am rams umpic uimit, parca imi venea sa ma imbrac si sa plec ca oricum nu aveam cine stie ce se pierdut. Imi cer scuze ca nu am stiut si o las sa continue. Dai cu o țâță peste puță, dai cu alta pe la coaie, pana a obosit si dupa max 5 min o ia la zguduit zdravan. Obligat fortat finalizez. Unde credeti? Pe piept. Pe pieptul meu. Ma sterge si fug la dus.

Ies din dus, nu mai era in camera, zic o fi jos, jos nimeni. Am lasat prosopul si dus am fost.

A fost cea mai proastă alegere cu acest salon. Dar asa e când cel mic din pantaloni nu are stare.

Va salut si ciocane tari!

Multumesc colegului George ! Ma batea gandul ... dar bine ca am citit , si m am linistit .... 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...