Sari la conținut

Iulia Centrul Vechi (vizavis Cocor) 0732.396.735


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Anuntul:

 

http://www.anuntul.ro/anunturi-prestari-servicii/servicii-diverse/iulia-unirii-noua-in-zona-si-in-locatie-20-ani-165m-48kg-ofer-masaj_44397611.html?l=1b1ce9eafc4b4430df3feeaf9ab96775

 

Locatia la et 1 deasupra unui sex shop in centrul vechi.

 

Amabila la telefon si rabdatoare pt a ma indruma spre locatie.

 

Apartament cu un salon si o camera. Se pare ca e cu alta colega si daca e ocupata camera atunci futi in salon pe o canapea ca pe timpuri deschisa si cu sant la mijloc. Ca sa nu cad intro parte sau alta am pus un genunchi pe jos...

 

N am facut dus si nici Iulia nu mi a propus (eram pregatit de acasa) dar era o baie care se vedea din salon. . Oricum, ea din principiu se ocupa sa igienizeze personal cu niste servetele umede.  Se pare ca unii vin nespalati rau de tot (trec peste vreo doua amanunte dezgustatoare spuse de ea si tind sa o cred).

 

Fata: miniona skinny rau, nemachiata, 20 ani par reali, pozele idem: nu i de ethnie. Are o voce care tradeaza o anumita experienta (confirmata si de ea) dar a fost amabila pina la capat.

 

Oral pro sau nepro cum doresti. S a descurcat destul de bine, S a sculat gigel si s a pus caciula pt investigatii mai profunde. LA normal fata asteapta cu rabdare sa termini si cam atit. Nu pupaturi sau alte mingiieri.

 

Note:

 

Locatia 4

 

Fata 6

 

Oral 8 spre 9

 

Normal 6 (automotivatie necesara)

 

GFE daca se poate spune 7.

 

60L fin cred max 20 min. Am auzit ceva gen 200 ora dar asta i in batjocura, nu prea cred ca fac la ora. Nu s ar merita.

 

Bafta

 

 

post-140508-0-32045700-1487947979_thumb.jpg

post-140508-0-14304100-1487947986_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hmmm , in loc de vagin moale si senzual dai peste oase ( fine sau nu...) si iti zdrelesti scula.

Din ce am mai vazut pe aici , diferenta intre slab / fast fuck si mediu este de 100-60 = 40 Lei.

Merita ?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Secret
  • Oras:Secret

Am fost eu la domnisoara...

 

Intr-adevar locatia vis a vis de Cocor, blocul cu sex shopul. Locatie mai veche... apartament 2 camere semi-decomandat, mai e colega cu o tipa veche in bransa, fosta Iulia [coincidenta] - fosta Alinutza - actualmente isi zice Bibi/Bianca/Pula mea... In fine.

 

Tipa slaba de tot, "skinny" cu adevarat, pentru cei pasionati. Ofera Oral pro/nepro, normal [din fericire] doar pro, si din ce am inteles FK, 69. 

 

Am gasit usor locatia ca o stiam de demult. M-a intampinat intr-o rochita larga. Am ramas o finalizare.

 

Oralul nepro, facut asa cu "forta de suctiune", dar fara zone adiacente. Normal in 3 pozitii, girl on top, capritza si dintr-o parte, nu a comentat la schimbari.

 

Mi s-a parut cu destul de mult bun simt tipa si nu era muta, ceea ce e un plus.

 

Note:

 

Fizic - foarte simplu de notat, pentru amatorii de skinny 10 / pentru amatorii de forme rubensiene 4 / parerea mea subiectiva 7,5 - si are fata e tarancuta tanara

 

Oral nepro - 7

 

Normal - 8

 

FK nu am incercat, ca avea 2 bubite [nu PE] SUB gura, poate erau cosuri, n-am vrut sa risc

 

Igiena - 10, chiar m-a surprins, epilata bine, piele fina, am facut "testul cu degetul", niciun miros de la pussy. In cuibul ala ma asteptam la miros de transpiratie + fast fuck, dar a fost chiar ok tipa.

 

Per total o experienta ok, nu ma pot plange, dar atentie la bubitele alea de la gura.

 

Halat 60ron - fin / 120ron ora, D2D - 18min

 

Merge pentru o descarcare rapida.

 

Gentlemen, respecte  :hihat

  • Like 6
Link spre comentariu
Am fost la tipa dar nu e prea mult de spus doar ca am aflat ce inseamna un fast-fuckul pentru prima oara.

 

Telefonat cu 30 min inainte si facut programarea cu mentiunea de a o suna inainte sa ajung cu 10 min. Am ajuns la ea si am vazut o tipa micuta si slabuta. Mi-a spus din start ca nu poate face in camera alaturata ca e colega ei cu altcineva. Practic am facut in sufragerie iar dormitorul (sau ce era camera altaurata) era inchisa pentru celalalt client. Desi e trecere directa prin sufragerie m-a asigurat ca nu vor fi probleme ca ma anunta daca e sa plece mai devrem clientul. Locuinta este foarte saracacioasa, cu un pat subret si niste asternuturi super folosite, aproape ca am vrut sa dau skip intalnirii cand le-am vazut. I-am avzut chipul mai bine in bataia de amurg a soarelui si pot spune ca are o fata de tarancuta si avea multe bubite micute pe fata (foarte asemantor cu astea https://tinyurl.com/ycrg9az3 dar mai ilizibile). Am cerut voie la baie sa ma spal putin pe maini si fara sa mai fac dus m-am intors. Mi-a spus sa-i zic cat stau si cand i-am spus juma de ora m-a corectat ca ea face 15-20 min maxim. Am acceptat oferta si i-am dat 100 spunand daca are rest (si eu prost nu am realizat ca mereu sunt probeleme la tarfe si la taximetristi cand vine vorba de rest, indiferent de suma datorata) a spus ca n-are dar a avut bun simt si a sunat-o pe colega din camera alaturata, a batut pe urma la usa si i-a dat cu usa intre deschisa banii (o fata de etnie). Fata s-a dezbracat, avea o imbracaminte ce era menita pentru a o da jos intr-o secunda si a o pune la loc la fel de repede. M-a intrebat cum vreau oralul si mi-a pus cauciucul peste, chiar asa cum l-a gasit, mic si scofalcit. S-a jucat cu el si a inceput un oral bunicel, semi-deep (aproape deep!) si activ. Fara adiacente sau alte figuri. Am pus-o sa stea cu capul la ciocan si cu fundul la mine si am dat peste niste hemoroizi cam neplacuti. Fata era curata, epilata fara nicio problema de genul, fara pic de miros si umezita binisor la pasaric. I-am facut un mic fingering cu degetul mare apoi i-am bagat cate doua. Imi era gandul la un fisting dar mi-a trecut repede fantezia. A bombanit ceva crezand ca ma intreba cum vreau sa facem sex asa ca i-am raspus misionarul si a spus bine (cred ca nimerisem intrebarea). Slabutaza si potrivita la pasarica (nu foarte stramta dar ok) Am pompat 5-8 minute si i-am oferit scos afara. Dupa ce am plecat am resunat-o peste 2 min si am intrebat-o daca mi-am uitat un lantisor pe marginea patului (nu era scump dar nu vroiam sa il pierd) si a spus ca da, am revenit la ea si mi l-a dat.

O prestatie demna de zicala "cat dai atata primesti". Desi nu a fost cine stie ce imi pare rau ca nu i-am mai lasat niste bani in plus fiindca tare cred ca avea mare nevoie.

 

Notare:*

 

Locatie: 1/10

Domnisoara: 6.5/10 (in poze este aranjata si macheata lucru ce nu l-am intalnit la ea).

Sex: 7/10 sta cum o pui, fara implicare, intoarce capul si bine ca a procedat asa. se umezise natural jos

Oral: 8.5/10 - cu deep. am pus-o sa-i vad pasaricul si desi era super ingrijita si curata am dat peste in cuplu de hemoroizi ce se pupaceau

Atitudine: foarte directa, nu vorbareata dar iti raspunde scurt si repede.

GFE: nu am dorit fiindca nu imi venea sa o pup sincer sa fiu.

FK: nici daca veneam pe gratis nu as fi facut

Revenit: nu prea cred

 

*De preferat sa cititi si poliloghia aia scrisa pt ca am mai omis anumite aspect importante ce nu se regasesc in notare.
  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

am fost si eu la fata

garantez ca pt amatorii de skinny e ce trebuie, mie mi-a placut mai ales ca are si țâțe nu e plată

dar locatia e naspa rau, cu baia sa zicem ca te mai descurci dar daca esti in camera nu poti sa iesi pana nu termina celalalt sau daca esti in sufragerie trebuie sa termini sa iasa celalalt

asa fata mi s-a parut super de treaba atitudine misto am vrut sa ma mai duc dar a luat o pauza

la 60 de lei eu zic ca e ok

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare natiune....dupa ceva discuti cu niste prieteni in legatura care si ce fel de corp prefara la o femeie...ei va skiny sunt super am zis sa incerc si eu una si uite-ma in vizita la Iulia. Modalitatea de contact nr din anunt,locatie pe Coposu vis a vis de inspectoratul de stat in constructi. Imi spune meniul o+n=60 oral pro sau nepro cu cim. Ajung la ea ma asteptat exact in rochia din poze. Iulia are cam 1.50 cu 40 de k,fata comuna sani nr 1,cur mic dar cu pasarika frumoasa la vedere,inmanez cadoul intru la o improspatare ca dus am facut la sala cu 20 de min in urma,de apreciat ca a mers si ea dupa mine la dus(o bila alba).

Intorcandune la treaba incepe cu un oral bun cu lins de coaie cu masaj la ele cu saliva multa destul de bun eu intre timp imi facem de lucru cu degetele la pasarika ai mica si pot spune ca igiena era foarte ok,dupa vreo 5 min de intarit pula ii cer prez si ii propun sa o oau pe la spate. Ba fratilor eu nu am pula mare dar deabia am reusit sa i-o bag in pizda mica rau,plm ii dau vreo cateva minute de pompare dupa care am avut o chestie care ma inhibat...pai plm eu am 140 ea 40 kg,o tinem de curuletul ala mic ziceam ca fut o copila de 12-13 ani plm m-am simtit **spam editat**,ca sa nu plec neterminat ii propun sa ma termine oral si am lasat-o sa isi faca talentul,la final cu gurita plina am fugit amamdoi la baie.

Locatie 8

Iulia 5 poate 6 prea skiny

Oral 8+1 pt cim

Normal 5 pt ca nu a fost prea mult

Gfe 8 atitudine pro client este ok

Tarif 60

De revenit,eu nu si nici o data una skiny prefer bucioasele,mai bine una cu gaoaza mare simimti in plm ca futi ceva asta mica ce sa fac cu ea!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

Unde ai locatia si la ce nr te gasim?

O gasesti la Baba Novac,blocul cu posta.0784794252.
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Mobilierul este de acolo..... Întrarea de lângă posta

Am fost și eu recent la ea, după recomndările de la topicul skinny ( https://nimfomane.com/forum/topic/139914-recomandare-skinny/page-2). Și pot spune ca da, este skinny, cam 165 și maxim 45 kg.

 

Nu răspunde decât la apeluri, nu are wtsapp si nici nu comunica prin mesaje, dar explică bine cum să ajungi la ea și la mine a răspuns repede.

După cum ziceau colegii este lângă rond la baba novac, un apartament normal, curat (mai puțin balconul), nu am ce plângere să fac mai puțin lipsa gelului de duș masculin.

 

Ea a fost foarte prietenoasă, după duș am mai vorbit 10 min pe diferite subiecte, până ne-am obișnuit unul cu altul și am trecut încet la acțiune.

 

Prima observație este că nu mai face FK acum și din câte am înțeles e căsătorită (deși nu știu care e relația, dacă soțul e în zodia pești). Nu e prea pasională, deci GFE destul de lipsă. La fizic mi se pare ok pentru  dimensiunile ei, e proporțională, nu e nimic de speriat. Mai mult, e tonifiată, nu este fluffy. După un preludiu în care am muncit de unul singur am trecut la normal. (Am sărit oralul.)

 

La normal a mers bine. Am început mai ușor misionar apoi am continuat lady on top unde a terminat ea prima (interesant). Apoi înca 2 poziții am sfârșit și eu. Mi-a zis că de obicei face nazuri la poziții, dar la mine a fost de acord cu tot ce am propus, nu am obiecții.

 

Ora este 150 și eu cred că voi mai reveni, dar nu de prea multe ori

 

Pro:

Sociabilă, poți vb cu e fără probleme

Tonifiată și slim, adică da, parcă e prea subțire, dar dacă era un pic „mai mare” era excelentă.

La normal cel puțin (tb să încerc și oralul) a fost sinergie între noi

 

Contra:

GFE cam lipsă, și eu de obicei asta caut, mai ales la fete slim

Nu răspunde la mesaje

Cel puțin la început nu prea se implică (la normal a fost mai activă)

  • Like 7
Link spre comentariu

  • Oras:Micul Paris
  • Oras:Micul Paris

 

Am început mai ușor misionar apoi am continuat lady on top unde a terminat ea prima (interesant). 

Asta e, intr-adevar, destul de interesant. Ai intrebat-o daca i se intampla des asa ceva (adica, e o particularitate a ei)? Sau crezi ca munca ta de la preludiu a fost "decisiva"?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...