Sari la conținut

Iulia Centrul Vechi (vizavis Cocor) 0732.396.735


Postări Recomandate

  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Asta e, intr-adevar, destul de interesant. Ai intrebat-o daca i se intampla des asa ceva (adica, e o particularitate a ei)? Sau crezi ca munca ta de la preludiu a fost "decisiva"?

Nu mai ţin minte exact ce a zis, dar parcă a zis că nu se întâmplă des.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cum te-a întâmpinat îmbrăcată? Înainte avea niște gioarse pe ea și la cum se prezenta la față nici pe bani n-aș fi făcut fk sau oral neprotejat. Ți-a zis și ce poziții nu accepta sau o deranjează?

Pe mine intr-o tinuta sexy...dresuri,toc,tanga...ok prezentarea
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

Cum te-a întâmpinat îmbrăcată? Înainte avea niște gioarse pe ea și la cum se prezenta la față nici pe bani n-aș fi făcut fk sau oral neprotejat. Ți-a zis și ce poziții nu accepta sau o deranjează?

Destul de standard: sutien si chiloți + tocuri la care a renunțat repede. Nu arată rău, dar nici f bine. Mi-a zis că înainte era brunetă și nu-i statea bine, poate în perioada repsectivă ai fost. Eu personal consider că i-ar fi stat și mai bine brunetă, dar nah, nu știu sigur. Legat de poziții mi-a zis numai de LOT ca nu prea face și eu am fost o excepție (desigur nu știu cât de adevărat era) și că nu acceptă anumite poziții. Cu mine a acceptat tot, adică 4 poziții misionar, LOT (la propunerea ei), Spooning (adică lateral) si body surfing (adică ea întinsă pe burtă și eu peste).

 

Lenjeria intimă a vrut să o dea jos (de 2 ori chiar), dar am oprit-o eu.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

Și dacă face fin orala sau ON

60 ron/finalizarea,oral+normal,cu finalizare orala.Face oral neprotejat.
  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

Sex anal NU face,din cate stiu eu.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Error 404: Not found.
  • Oras:Error 404: Not found.

@fake account, Suna bine, asta a fost recent din ce zici?

Da, am făcut săpt trecută o vizită şi a decurs cam la fel. A fost chiar mai implicătă. Nu sărută deloc (nici pe buze, nici pe corp) că altfel ar fi de recomandat. Oralul nu ţin minte să fi ieşit în evidenţă şi a fost făcut numai până s-a ridicat steagul (2-3 mim cel mult) apoi am trecut la normal. Normalul a fost mereu reuşit cu ea (adică 2 vizite) aşa că nu am avut obiecţii. De ce să risc cu un oral care poate fi prost. La un moment dat o să cer şi fin orală.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...