Sari la conținut

Ofer sedinte bdsm soft/hard. Exclus contactele sexuale.


Postări Recomandate

  • Oras:Reghin
  • Oras:Reghin
Dominatoare cu experiența de ceva ani. Te invit la locația mea discretă, igienică sa iti răsfăț plăcerile ( fetish-urile ) in Bdsm cum doresti tu. Serviciile mele includ : Control orgasm, annillingus, cunnilingus, foot fetish, penetrare soft/hard, umilire ( partea bătăi cu ustensile) soft/hard, spanking,umilirea verbală, legături bondage, jocurile cu ceară, gadilirea, medical play, facefucking, facesitting, uro, scato, etc...mai multe la tel. Exclus contactele sexuale. Doresc să mă contacteze oameni / salves serioși care caută asa ceva. Precizez: pozele is reale cu mine + ustensilele.Va pute-ti convinge live. Nr contact -0748878223 ( fara privat),pana la 21:30 raspund la telefon,dupa 21:00 numai. Rog seriozitate nu nesimtire.Multumesc!

 

 

post-227065-0-15782000-1488055722_thumb.jpg

post-227065-0-46586200-1488055739_thumb.jpg

post-227065-0-51117500-1488055752_thumb.jpg

post-227065-0-22158100-1488055767_thumb.jpg

post-227065-0-19773300-1488055988_thumb.jpg

post-227065-0-16673100-1488055999_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Reghin
  • Oras:Reghin

Dar tu nu vezi ca dețin poze..? Si care-i faza cu gramatica? Vrei sa dai lecți de gramatica si nu sti la cine? Vezi-ti de treaba ta. Daca te mai consideri si un ,,sclav" si nu da tu explicați de gramatică. Că până la urmă scriu cum vreau eu si îmi place. Nu cum dorește alti. Sa îți vezi de straița ta.

Link spre comentariu

Dar tu nu vezi ca dețin poze..? Si care-i faza cu gramatica? Vrei sa dai lecți de gramatica si nu sti la cine? Vezi-ti de treaba ta. Daca te mai consideri si un ,,sclav" si nu da tu explicați de gramatică. Că până la urmă scriu cum vreau eu si îmi place. Nu cum dorește alti. Sa îți vezi de straița ta.

 

Ai de capu tau, da stapana inseamna obligatoriu si agramata? ce fitze ai, sa moara gibi!!! pune mana pe o carte de gramatica, ca in plus de asta mai esti si urata cu spume, nu vad cine ti-ar da bani la cat esti de urata, si in plus mai si vii aici sa o arzi "superioara" scriind ca un copil de 7 ani.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Reghin
  • Oras:Reghin

Ha ha ha:)) ce e si romanul'. Să sugi o pula cu tot cu invidia ta.Crezi că mă impresionezi? Chiar' deloc. E na' si care e problema ca am fitze? Am . Că mă ține. Asa ca vezi-ți de treaba ta si de gramatica ta. Copile cuminte:)))) .La asa fraieri, tâmpiți sau fără bun simt nici nu are rost sa îmi pun mintea. Că invidia roade rau.! App- poate esti tu mai frumos cu pula ta. Sau app- tu cu pula nu poți face bani si ție ciuda că face femeia cu pizda? Că bănuiesc ca aia te cam fute. Labagiule.

Link spre comentariu

Ha ha ha:)) ce e si romanul'. Să sugi o pula cu tot cu invidia ta.Crezi că mă impresionezi? Chiar' deloc. E na' si care e problema ca am fitze? Am . Că mă ține. Asa ca vezi-ți de treaba ta si de gramatica ta. Copile cuminte:)))) .La asa fraieri, tâmpiți sau fără bun simt nici nu are rost sa îmi pun mintea. Că invidia roade rau.! App- poate esti tu mai frumos cu pula ta. Sau app- tu cu pula nu poți face bani si ție ciuda că face femeia cu pizda? Că bănuiesc ca aia te cam fute. Labagiule.

 

Hai ca esti amuzanta! Sa fii tu sanitara, ca eu n-am nevoie sa fac bani cu pula, fac suficienti cu capul. Bafta in continuare.

  • Like 4
Link spre comentariu

Dar tu nu vezi ca dețin poze..? Si care-i faza cu gramatica? Vrei sa dai lecți de gramatica si nu sti la cine? Vezi-ti de treaba ta. Daca te mai consideri si un ,,sclav" si nu da tu explicați de gramatică. Că până la urmă scriu cum vreau eu si îmi place. Nu cum dorește alti. Sa îți vezi de straița ta.

Pentru limba romana apasa tasta 1, asta DORESTE  altii, ca E mai multi ;)). Acum ca te-ai facut de minune,poti sa pleci !!!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Hai ca esti amuzanta! Sa fii tu sanitara, ca eu n-am nevoie sa fac bani cu pula, fac suficienti cu capul. Bafta in continuare.

 

@iamwhoiam: Individa este si tuta, si nasoala si cu educatia la pamant. E clar ca "prostul daca nu-i fudul, parca nu e prost destul". Si-a ridicat coada, si-a gasit cativa fraieri sa-i dea banul sa-i pise in freza si acum e marea stapana a p..lii mele. Da-o-n ... (ce vrei tu) de petarda, nu merita efortul sa incerci sa o educi. Citatul de mai jos este edificator pentru nivelul intelectual al individei.

 

Ha ha ha:)) ce e si romanul'. Să sugi o pula cu tot cu invidia ta.Crezi că mă impresionezi? Chiar' deloc. E na' si care e problema ca am fitze? Am . Că mă ține. Asa ca vezi-ți de treaba ta si de gramatica ta. Copile cuminte:)))) .La asa fraieri, tâmpiți sau fără bun simt nici nu are rost sa îmi pun mintea. Că invidia roade rau.! App- poate esti tu mai frumos cu pula ta. Sau app- tu cu pula nu poți face bani si ție ciuda că face femeia cu pizda? Că bănuiesc ca aia te cam fute. Labagiule.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:harghita
  • Oras:harghita

Nu vreau să iau apărarea nimănui, dar când văd motivul pentru care vă înjurați aici mă apucă cu... frisoane.

Se trezește cineva să facă critici legate de gramatică, dar el începe fraza cu literă mică, în loc de „ț” scrie „tz”, iar punctul îl pune doar la finalul comentariului, astfel că iese o... chestie de te doare mintea (ca să nu mai vorbim de acea virgulă pusă înainte de și).

Apoi vine replica persoanei atacate, replică care e la nivelul atacului lansat anterior - însă, această persoană nu a dat lecții de gratamtică așa cum a făcut-o cel dinainte. 

Brusc urmează din nou atacul... „să fii tu sanitară”. În acest moment am intrat pe dexonline să mă asigur că n-am uitat semnificația cuvântului sanitar. Și da, e cam greu ca o persoană să fie doar... sanitară; poate sănătoasă.

Iar în finalul comentariilor, iar apare o virgulă lansată din avion și care a picat unde o nimerit... adică exact înainte de și.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

stau si ma intreb, ce conteaza daca scrie corect , important este sa isi faca bine meseria de STAPINA  pacat ca este cam departe de mine  eu fiind din gorj dar as merge des la ea chiar imi place cum arata are privirea aia plina de ura    cred ca merita    

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

[...]

Iar în finalul comentariilor, iar apare o virgulă lansată din avion și care a picat unde o nimerit... adică exact înainte de și.

 

Am extras din context doar ceea ce ma priveste. Da, am "scapat" din avion virgula aia, mea culpa. Draga "grammar nazi", in general am la mine cunostintele de limba romana si le folosesc. Mai gresesc din cand in cand, ca se intampla. Dar sa schinguiesti tare si apasat limba romana in timp ce arati o atitudine aroganta si o obraznicie nesustinuta de nimic, asta ma enerveaza si ma face sa imi pierd exprimarile "academice". Daca pe tine nu te deranjeaza aceasta combinatie, dar te deranjeaza la schimb virgulele, literele mici si multe altele, pe care le descrii cu multa aplicatiune in interventia ta, mi se pare ca povestea cu paiul din ochiul altuia vs barna din ochiul tau (nu o lua personal, persoana pe care o "protejezi" poarta barna in cazul asta) este mai actuala ca niciodata. Hai succesuri. 

 

PS1: Nu te obosi sa-mi explici cum e cu pluralul cuvantului "succes", please...

PS2: Si in general recitesc si corectez textul daca s-a strecurat vreo eroare, cum ar fi cazul de fata. :)

Link spre comentariu
  • Oras:harghita
  • Oras:harghita

Am extras din context doar ceea ce ma priveste. Da, am "scapat" din avion virgula aia, mea culpa. Draga "grammar nazi", in general am la mine cunostintele de limba romana si le folosesc. Mai gresesc din cand in cand, ca se intampla. Dar sa schinguiesti tare si apasat limba romana in timp ce arati o atitudine aroganta si o obraznicie nesustinuta de nimic, asta ma enerveaza si ma face sa imi pierd exprimarile "academice". Daca pe tine nu te deranjeaza aceasta combinatie, dar te deranjeaza la schimb virgulele, literele mici si multe altele, pe care le descrii cu multa aplicatiune in interventia ta, mi se pare ca povestea cu paiul din ochiul altuia vs barna din ochiul tau (nu o lua personal, persoana pe care o "protejezi" poarta barna in cazul asta) este mai actuala ca niciodata. Hai succesuri. 

 

PS1: Nu te obosi sa-mi explici cum e cu pluralul cuvantului "succes", please...

PS2: Si in general recitesc si corectez textul daca s-a strecurat vreo eroare, cum ar fi cazul de fata. :)

Nu protejez pe nimeni, dar in acelasi timp nici nu acuz pe cineva inainte sa ma uit la mine. Si da, a avut greseli - unele mai „grave”, altele ce par a tine de redactare. 

Insa, ceea ce vroiam sa subliniez e ca s-a inceput sa „arunce piatra inainte sa se asigure ca e fara de pacat”.

Si totusi... suntem pe un forum de servicii sexuale - arata-mi o curva citita si atunci am pretentii de la ea sa stie si gramatica. Pana atunci... consider ca scrie mai bine decat multi liceeni cu pretentii (tinand cont de profesia ei).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poti pune o poza cu tine atingand o carte de gramatica a limbii romane? Te rog stapana .....

Cum se voteaza ca reputatie un post? Am tot cautat un buton dar nu am gasit... tre sa recunoastem ca postul respectiv e genial, amuzant, finut.

 

Si asa ar fi si trebuit sa ramana, e f aiurea sa ne apucam sa ne jignim sau sa jignim fata, sa o facem urata etc

Gusturile nu se discuta, mai ales in domeniul BDSM, sint unele stapane de 60 de ani si sint apreciate, altele stim noi cat de slabute sint...

 

Daca totusi ti se pare urata, nu intra/nu o vizita, e f simplu. 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Cum se voteaza ca reputatie un post? Am tot cautat un buton dar nu am gasit... tre sa recunoastem ca postul respectiv e genial, amuzant, finut.

 

Si asa ar fi si trebuit sa ramana, e f aiurea sa ne apucam sa ne jignim sau sa jignim fata, sa o facem urata etc

Gusturile nu se discuta, mai ales in domeniul BDSM, sint unele stapane de 60 de ani si sint apreciate, altele stim noi cat de slabute sint...

 

Daca totusi ti se pare urata, nu intra/nu o vizita, e f simplu. 

ai dreptul de a vota un post decat atunci cand esti cel putin serious contrib...

Link spre comentariu

  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Nu vreau să iau apărarea nimănui, dar când văd motivul pentru care vă înjurați aici mă apucă cu... frisoane.

Se trezește cineva să facă critici legate de gramatică, dar el începe fraza cu literă mică, în loc de „ț” scrie „tz”, iar punctul îl pune doar la finalul comentariului, astfel că iese o... chestie de te doare mintea (ca să nu mai vorbim de acea virgulă pusă înainte de și).

Apoi vine replica persoanei atacate, replică care e la nivelul atacului lansat anterior - însă, această persoană nu a dat lecții de gratamtică așa cum a făcut-o cel dinainte. 

Brusc urmează din nou atacul... „să fii tu sanitară”. În acest moment am intrat pe dexonline să mă asigur că n-am uitat semnificația cuvântului sanitar. Și da, e cam greu ca o persoană să fie doar... sanitară; poate sănătoasă.

Iar în finalul comentariilor, iar apare o virgulă lansată din avion și care a picat unde o nimerit... adică exact înainte de și.

Bravo....felicitari. Unii cred ca lectia de gramatica consta doar in cei doi de i...de la sfarsitul vreunui cuvant...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...