Sari la conținut

Monica 24 de ani , palace mall


moni77

Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 26524
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu-mi puteam explica reapariția virulentă a colegului "mandocar", dar după postarea făcută de Monica m-am "luminat".Urât,urât și iarăși urât!

Să aveți spor în toate!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

IA.TI PASTILELE SI...NOAPTE BUNA TATAIE..

Ca sa poti avea o perere in contradictoriu cu ceva, trebuie sa-ti functioneze creierul. Ce vad eu aici sunt oameni veniti din pestera si profita de inventia asta necunoscuta, numita internet. Avea Teo o vorba, ca de prosti trebuie sa-ti fie frica. Daca un prost spune o prostie si nimeni nu-l aproba, isi vede de treaba. Insa daca mai multi prosti spun aceeasi prostie, or sa-si zica intre ei "ma... noi cred ca avem dreptate"

 

Mandokar , la tine fac referire cu ce am scris mai sus tie ti se adreseaza

 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Nu-mi puteam explica reapariția virulentă a colegului "mandocar", dar după postarea făcută de Monica m-am "luminat".Urât,urât și iarăși urât!

Să aveți spor în toate!

 

PRESUPUN CA AI LUAT TRATAMENTUL ..ESTE _?....SA NU MAI DAI FARA PREZE LA MONI CA AI VAZUT CE AI PATIT..TE INVAT DE BINE BAIETE.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 26524
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@mandokar,e greu cu tine.Tu și învățatul,baba și mitraliera!Dacă ti-ai fi folosit puțin căpușorul,dar se pare că duci lipsă de ambele,ai fi reținut că la Monica am fost o singură dată cu an jumate în urmă,cu care ocazie am plecat supărat de la ea.Așa cum i-am spus și ei în PM,nu știu dacă voi mai reveni la ea,vom vedea in timp.Dar una i una,alta-i alta.Tu te ții de ea mai rău ca răia de om.Eu,vizavi de Monica,nu am nici un interes,am intervenit fiindcă nu mi s-a părut corect ceea ce faci tu aici,cât si pe alte topice.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
Reputație: 2129

----ATENTIE...FATA ESTE BOLNAVA SI FACE NEPROTEJAT..BOMBA BIOLOGICA..ATENTIE MARE !!!----

 

Băi wc-ul ai 2 săptămâni la dispoziție sa aduci o dovada clara ca sunt BOLNAVA de HIV. Hai date în Slobozu la toate curvele sa îți fie în gura ca mai zăpăcit cu toate conturile tale ca ma fut pe norocu tău fără prezervativ fute te ar moartea pe tine în cur. Ca mai bine ți ar lua Dumnezeu viata și le-ar Dă-o copiilor bolnavii ca degeaba faci umbra pământului. Dacă în astea doua săptămâni nu aduci dovada clara ca eu sunt bolnava de ceva ți ai băgat singur pula în cur și în GURA. LUNI SPECIAL PENTRU TINE MA DUC SA MI FAC DIN NOU ANALIZELE SĂ TI LE BAG ÎN OCHII FUTE AS IN GURA TA DE SĂRĂCIE TE ȚI SE PIZDA MEA ÎNCONTINUU.

 

BĂGAȚI SINGUR PULA IN CUR CA FAC TOT PISIBILU SĂ ÎȚI AFLU SI IP SI SĂ VEZI PLÂNGEREA PULI CE PRIMEȘTI TU LA POLITIE TE ASCUNZI DUPĂ UN CONT, DUPĂ UN INTERNET FI IN MORȚII TAI PULA DACĂ ESTI SI VINO LA MINE ÎN LOCAȚIE BAGAMIAS PULA ÎN TINE FI BĂRBAT DACĂ ESTI NU PIZDA SĂ STAI ÎN SPATELE LA UN PC.

 

 

P.S. ÎMI CER SCUZE SCUZE SI IAR SCUZE FATA DE CLIENȚI MEI, FATA DE COLEGELE MELE SI FATA DE TOATA LUMEA CARE ÎMI CITESTE VORBELE ASTEA URATE DAR MI A AJUNS CUȚITUL LA OS.

 

 

BĂI PARLITULE LUNI MA DUC SA FAC TESTUL HIV DACA AI PULA ADU-MI DOVADA CA MA FUT FARA PREZERVATIV. FUTE TE AR MOARTEA IN CUR PE TINE SĂ ÎȚI IASĂ MATELE PE OCHII DIRECT.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:moldova
  • Oras:moldova

Băi wc-ul ai 2 săptămâni la dispoziție sa aduci o dovada clara ca sunt BOLNAVA de HIV. Hai date în Slobozu la toate curvele sa îți fie în gura ca mai zăpăcit cu toate conturile tale ca ma fut pe norocu tău fără prezervativ fute te ar moartea pe tine în cur. Ca mai bine ți ar lua Dumnezeu viata și le-ar Dă-o copiilor bolnavii ca degeaba faci umbra pământului. Dacă în astea doua săptămâni nu aduci dovada clara ca eu sunt bolnava de ceva ți ai băgat singur pula în cur și în GURA. LUNI SPECIAL PENTRU TINE MA DUC SA MI FAC DIN NOU ANALIZELE SĂ TI LE BAG ÎN OCHII FUTE AS IN GURA TA DE SĂRĂCIE TE ȚI SE PIZDA MEA ÎNCONTINUU.

 

BĂGAȚI SINGUR PULA IN CUR CA FAC TOT PISIBILU SĂ ÎȚI AFLU SI IP SI SĂ VEZI PLÂNGEREA PULI CE PRIMEȘTI TU LA POLITIE TE ASCUNZI DUPĂ UN CONT, DUPĂ UN INTERNET FI IN MORȚII TAI PULA DACĂ ESTI SI VINO LA MINE ÎN LOCAȚIE BAGAMIAS PULA ÎN TINE FI BĂRBAT DACĂ ESTI NU PIZDA SĂ STAI ÎN SPATELE LA UN PC.

 

 

P.S. ÎMI CER SCUZE SCUZE SI IAR SCUZE FATA DE CLIENȚI MEI, FATA DE COLEGELE MELE SI FATA DE TOATA LUMEA CARE ÎMI CITESTE VORBELE ASTEA URATE DAR MI A AJUNS CUȚITUL LA OS.

 

 

BĂI PARLITULE LUNI MA DUC SA FAC TESTUL HIV DACA AI PULA ADU-MI DOVADA CA MA FUT FARA PREZERVATIV. FUTE TE AR MOARTEA IN CUR PE TINE SĂ ÎȚI IASĂ MATELE PE OCHII DIRECT.

@MONI77 colega in aceeasi oala sunt si eu , jerpelitu asta infect ma face cu ou si cu otet dar din ce deduc eu nu e vreun barbat sau potential client cu siguranta e vreo pizda obosita care nu mai produce bani de pacanele pentru a-si hrani pestele din acvariu . Si culmea fata de fiecare data cand vrea cineva sa vina la mine sau chestii de genu sau imi lasa cineva recenzie belitu face pe victima , ma injura si imi da val de nervi .....Eu fac urmatoru lucru si te invat si pe tine da cate un raport la fiecare postare considerata neadecvata pe topicul tau venita fireste de la limbricii astia nespalati , paraziti infecti care nici macar nu te cunosc sa vada ce fel de om esti cu adevarat dar culmea tupeului ascunzandu-se dupa un amarat de cont fac pula mare si isi dau la laba continuu dand afara copii avortati.. T E PUPACESC   :kiss3  :girly  :girly

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna seara,

Incep prin a spune ca urmatoarele sunt concluziile experientei mele si pot schimba in functie de persoana.

 

1) Arata mai bine in poze decat in realitate

2) Cand o fwti tine mana la intrare in pizda, nu este nici fel sa o faci sa ia mana de acolo ...

3) Nu miroase urat... (ce-i drept nu prea am facut sarutari, nici pe sani)

4) Nu sta capra ! 

5) La GFE poate am prins-o obosita dupa o zi de munca sau asa sper ca altfel e jale. Ea incearca sa se faca placuta dar cel putin mie mi-a lasat impresia ca o face superficial...

 

Fara sa mai insir notele care sunt toate pe aceiasi linie spun doar ca per total as da un calificativ de suficient pentru ca nu te grabeste si are un dirty-talk (cine a fost la ea stie despre ce vorbesc), dar nimic mai mult.

Eu personal nu am sa ma mai duc.

  • Like 3
Link spre comentariu

sI EU AM AUZIT CA FACE NEPROTEJAT SI MAI DA SI CADOURI PE DEASUPRA..DAR NU MA DUC LA EA..NU MA RISC..DACA CINEVA VREA SA INCERCE...ASTEPT CU NERABDARE RECENZIA..ORICUM MI-AM DAT SEAMA CA CEI CARE O LAUDA SUNT DE FAPT TOT CONTURILE EI..EU ASA CRED.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

"Lupul își schimbă părul,dar năravul ba",asta-i concluzia la care am ajuns dupa două convorbiri telefonice "eșuate",în zile diferite și de pe doua numere. Am sperat ca timpul să producă o schimbare în bine,dar se pare că nu.

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

A îmbătrînit înainte de vreme!La vârsta ei ar fi trebuit să arate mult mai bine,dar.....

  • Like 2

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Oras:Tanganyika
  • Oras:Tanganyika

A îmbătrînit înainte de vreme!La vârsta ei ar fi trebuit să arate mult mai bine,dar.....

0758216202 fara spatii.

Nu cred ca a imbatranit, ba mai mult, de vreo cativa ani tot 24 de ani are. Si asa, cred ca intoarce capete pe strada.

Link spre comentariu

Am fost....am vazut o balena cu aere de fotomodel vorbea mult si prost...imi vorbea de sus...m-a luat greata si am plecat. Nu era nimic dar absolut nimic care sa ma atraga. Si doar imi plac plinutele...pacat ca nu stie sa se comporte...nu stiu cum e cu altii dar eu nu revin in veci...e terminata la capitolul bun simt. Pacat.

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...