Sari la conținut

Monica 24 de ani , palace mall


moni77

Postări Recomandate

  • Oras:acasa
  • Oras:acasa

Ti-era lene sa citeste prima postare a Monicai, este ?

 

 

Mai du-te-n pula mea de labar , ai ceva cu mine sau ce pula vrei de la viața mea de te crezi mare cacat pe un forum ? Du-te-n morții tai pe publi și da o laba nu ma lua pe mine la întrebări ca îți tai curentul , unde pula mea vezi tu pe prima pagina ce am întrebat eu ? Vezi ca scrie doar de anal nu de altceva și am întrebat unde ca am citit ce zice lumea aici și zice ca s-a mutat , așa ca taci in pula mea , du-te la un film da o laba și Simte-te bine , nu te mai deranja sa imi răspunzi.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

Mai du-te-n pula mea de labar , ai ceva cu mine sau ce pula vrei de la viața mea de te crezi mare cacat pe un forum ? Du-te-n morții tai pe publi și da o laba nu ma lua pe mine la întrebări ca îți tai curentul , unde pula mea vezi tu pe prima pagina ce am întrebat eu ? Vezi ca scrie doar de anal nu de altceva și am întrebat unde ca am citit ce zice lumea aici și zice ca s-a mutat , așa ca taci in pula mea , du-te la un film da o laba și Simte-te bine , nu te mai deranja sa imi răspunzi.

Frumos limbaj........ :slap2

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:La capatul ei
  • Oras:La capatul ei

nu frate daca cand ai pula mica si dai laba toata ziua, iti faci cont pe nimfomane cu lungsigros ca sa pari interesant dar tot la laba dai de fapt

Da ia-ti foca de nevasta frate, ma scuzi ca ti-am jignit asa frumusete. Vin si la nunta, am sa-i aduc ei o galeata de macrou si tie un caras.   

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ia Si Fugi
  • Oras:Ia Si Fugi

Mai du-te-n pula mea de labar , ai ceva cu mine sau ce pula vrei de la viața mea de te crezi mare cacat pe un forum ? Du-te-n morții tai pe publi și da o laba nu ma lua pe mine la întrebări ca îți tai curentul , unde pula mea vezi tu pe prima pagina ce am întrebat eu ? Vezi ca scrie doar de anal nu de altceva și am întrebat unde ca am citit ce zice lumea aici și zice ca s-a mutat , așa ca taci in pula mea , du-te la un film da o laba și Simte-te bine , nu te mai deranja sa imi răspunzi.

In primul rand esti un mare prost. Sa-ti pun de ce....in prima faza eu ti-am vorbit frumos, tu ai raspuns ca un cioban. Asta esti de fapt, un cioban prost satul de branza de pe propria-i pula. In al doilea rand esti un prost care nu stie sa citeasca si sa deduca niste lucruri elementare. Daca deschideai link-ul pe care l-am pus mai sus, gaseai serviciile si tarifele domnisoarei si daca mai rasfoiai putin gaseai si recenzia mea in care esti precizat ca pentru 50 de lei in plus face si finalizare orala : https://nimfomane.com/forum/topic/83480-monica-24-de-ani-palace-mall/?p=2723778

 

In concluzie, discutia mea cu un prost se incheie aici.

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu

Ai

 

Mai du-te-n pula mea de labar , ai ceva cu mine sau ce pula vrei de la viața mea de te crezi mare cacat pe un forum ? Du-te-n morții tai pe publi și da o laba nu ma lua pe mine la întrebări ca îți tai curentul , unde pula mea vezi tu pe prima pagina ce am întrebat eu ? Vezi ca scrie doar de anal nu de altceva și am întrebat unde ca am citit ce zice lumea aici și zice ca s-a mutat , așa ca taci in pula mea , du-te la un film da o laba și Simte-te bine , nu te mai deranja sa imi răspunzi.

 

Ai grija cu balena asta ca iti cere bani in plus sa faci cu ea neprotejat..are recenzii prin Bacau si prin Bucuresti...am inteles ca e un fel de bomba biologica ..fii foarte atent ca nu se stie..citeste recenziile despre ea..schimba si numerele de telefon ca sa nu poate fi depistata dupa recenzii..are pestele care are multiple conturi si o apara..e de evitat dupa mine..dar...fiecare face cum stie..

  • Minus 1
Link spre comentariu

Buna Moni , zi-mi și mie prin ce zona stau sa imi fac o idee , dacă lucrezi și după 10 noaptea și dacă accepți doar oral cu finalizare orală sau faciala și la ce preț , mersi :D

Ai grija cu balena asta ca iti cere bani in plus sa faci cu ea neprotejat..are recenzii prin Bacau si prin Bucuresti...am inteles ca e un fel de bomba biologica ..fii foarte atent ca nu se stie..citeste recenziile despre ea..schimba si numerele de telefon ca sa nu poate fi depistata dupa recenzii..are pestele care are multiple conturi si o apara..e de evitat dupa mine..dar...fiecare face cum stie..

  • Minus 1
Link spre comentariu

Ai grija cu balena asta ca iti cere bani in plus sa faci cu ea neprotejat..are recenzii prin Bacau si prin Bucuresti...am inteles ca e un fel de bomba biologica ..fii foarte atent ca nu se stie..citeste recenziile despre ea..schimba si numerele de telefon ca sa nu poate fi depistata dupa recenzii..are pestele care are multiple conturi si o apara..e de evitat dupa mine..dar...fiecare face cum stie..

 

Tare prost mai ești...

Link spre comentariu

Ai grija cu balena asta ca iti cere bani in plus sa faci cu ea neprotejat..are recenzii prin Bacau si prin Bucuresti...am inteles ca e un fel de bomba biologica ..fii foarte atent ca nu se stie..citeste recenziile despre ea..schimba si numerele de telefon ca sa nu poate fi depistata dupa recenzii..are pestele care are multiple conturi si o apara..e de evitat dupa mine..dar...fiecare face cum stie..

 

Tare prost mai ești...

DE CE..PT CA MI-AM SPUS PAREREA...EU CRED CA PROASTA ESTI TU..DAR PUTIN MA INTERESEAZA..EU DOAR I-AM AVERTIZAT PE CEILALTI..FIECARE FACE CUM VREA...

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator p1ctorul
Reputație: 0

DE CE..PT CA MI-AM SPUS PAREREA...EU CRED CA PROASTA ESTI TU..DAR PUTIN MA INTERESEAZA..EU DOAR I-AM AVERTIZAT PE CEILALTI..FIECARE FACE CUM VREA...

 

Daca scrii cu majuscule (adica litere mari ca sa intelegi si tu) nu esti mai destept. Dimpotriva, mirosi in continuare a peste ordinar.

  • Like 6
Link spre comentariu

DE CE..PT CA MI-AM SPUS PAREREA...EU CRED CA PROASTA ESTI TU..DAR PUTIN MA INTERESEAZA..EU DOAR I-AM AVERTIZAT PE CEILALTI..FIECARE FACE CUM VREA...

 

Bine mai deșteptule. Spor la "Livrat" marfa bună.

Link spre comentariu
Vizitator okapoli
Reputație: 0

Salutare stimati colegi. Astazi am avut deosebita placere sa o intalnesc pe Monica . Am vorbit la telefon mai multe detalii legate de preturi si locatie. Locatia este in zona pensiunii Palace ,un apartament in regim hotelier foarte frumos .Aspectul Moncai este cunoscut,ea fiind o domnisoara frumoasa cu forme destul de generoase (sani mari,fund mare ).Am stat doar un numar 100 lei cu oralul protejat. Actiunea a debutat printru un oral destul de ok urmat de doua pozitii ,misionar si caprita .

 

Note :

 

Locatie : 10 palas

Aspecti Monica :  10 Rubensiana adevarata, pentru pasionatii de voluptoase e exceptionala (sani mari si un fund super bombat)

Oral :  9 Cred ca s -a mai mentionat...are o tehnica aparte de pus prezervativul

Normal : 9  Se misca bine ..da contre 

Gfe : 9 destul de placuta ca si persoana 

Igiena : 10 

 

Conculzii : Desi poate nu e neaparat idealul meu de femeie ...eu m am simtit bine ... e mai mult asa  ca o amanta/ ca o prietena la care mergi si va futeti ..

 

Monica ...sper sa ne revedem 

Link spre comentariu

Salutare stimati colegi. Astazi am avut deosebita placere sa o intalnesc pe Monica . Am vorbit la telefon mai multe detalii legate de preturi si locatie. Locatia este in zona pensiunii Palace ,un apartament in regim hotelier foarte frumos .Aspectul Moncai este cunoscut,ea fiind o domnisoara frumoasa cu forme destul de generoase (sani mari,fund mare ).Am stat doar un numar 100 lei cu oralul protejat. Actiunea a debutat printru un oral destul de ok urmat de doua pozitii ,misionar si caprita .

 

Note :

 

Locatie : 10 palas

Aspecti Monica : 10 Rubensiana adevarata, pentru pasionatii de voluptoase e exceptionala (sani mari si un fund super bombat)

Oral : 9 Cred ca s -a mai mentionat...are o tehnica aparte de pus prezervativul

Normal : 9 Se misca bine ..da contre

Gfe : 9 destul de placuta ca si persoana

Igiena : 10

 

Conculzii : Desi poate nu e neaparat idealul meu de femeie ...eu m am simtit bine ... e mai mult asa ca o amanta/ ca o prietena la care mergi si va futeti ..

 

Monica ...sper sa ne revedem

 

 

Mulțumesc frumos... Te puppppp pe punctul "G" :))))))))

Link spre comentariu

Buna! sunt monica, 23 de ani discreta, senzuala, jucausa, pasionala si plina de erotism. sunt doar cateva cuvinte care ma pot caracteriza. sunt o bruneta focoasa cu sani si tot ceea ce trebuie sa aiba o femeie pentru a fi placuta..160cm/59kg/sanii nr 4

 

locatie : zona Palace Mall 

Preturi: 100 Fin ,200 Ora ,Anal extra 50 Ron Atentie analul este in functie de marime .

TOATE SERVICIILE MELE SUNT PROTEJATE 

             Contact : 0721138588

Hi do you speak english ?

Link spre comentariu

Mai avea o colega roscata,le am incercat pe amandoua,roscata slabuta,tonifiata,putin cam mult par pe spate si maini , oral slab nota 6 ,normal sustinut nota 7 iar cu grasuta din poze esti mereu pe graba,dupa ce ia banii te grabeste sa finalizezi sa bage pe altu,deci nu recomand.ca nu mai zic ca am stat ascuns si pe la baie ascuns pana a intrat un client

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Mai avea o colega roscata,le am incercat pe amandoua,roscata slabuta,tonifiata,putin cam mult par pe spate si maini , oral slab nota 6 ,normal sustinut nota 7 iar cu grasuta din poze esti mereu pe graba,dupa ce ia banii te grabeste sa finalizezi sa bage pe altu,deci nu recomand.ca nu mai zic ca am stat ascuns si pe la baie ascuns pana a intrat un client

 

Eram grăbită pentru ca asa este când ai colega.. De aceia și stau singura de 2 luni. Îmi cer scuze fata de tine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...