Sari la conținut

Monica 24 de ani , palace mall


moni77

Postări Recomandate

Oricum...pana la crăciun mai este oleaca..si tăiem SCROAFA...Asa ca...ii permit ca si ultima dorință sa mai guitze pe aici...sa se simtă în mediul ei...ba chiar sunt dispus să îi trimit si ceva laturi zilnic de trei ori pe zi...sa nu slaghiasca...ca urâtă este...da SCROAFA slabă nu da bine...facem colecta de sloboz fermentat amestecat cu brânză de coitze statute totul cu topping de excelente glazurate...gata masa pt Moni scrofitza cea fericită..

POFTA BUNA MONI...SA NU TE INECI FATO...

 

 

Sorry i dont speak english

  • Like 1
Link spre comentariu

A trecut ÅŸi paÅŸtele cailor, a revenit? :)

CAUT o nenorocita de locație bună.. Totul ocupat

Sunt 200 de profile pe Iași e Full 😂aștept sa ma sune.. Când se va elibera ceva.

  • Like 2
Link spre comentariu

CAUT o nenorocita de locație bună.. Totul ocupat

Sunt 200 de profile pe Iași e Full aștept sa ma sune.. Când se va elibera ceva.

ESTE UN STAUL LIBER LA FOSTA FERMA A PARTIDULUI..INDE ERA CRESCATORIA DE PORCI..DOAR TE SIMTI CA LA TINE ACASA..ESTE SI IEFTIN..POTI SA STAI ACOLO...

Link spre comentariu

ESTE UN STAUL LIBER LA FOSTA FERMA A PARTIDULUI..INDE ERA CRESCATORIA DE PORCI..DOAR TE SIMTI CA LA TINE ACASA..ESTE SI IEFTIN..POTI SA STAI ACOLO...

Vezi cum te bagi cu nasu în cur la mine 😂 te a băgat cineva în seama?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@mandokar,eu sunt puțin mai greu de cap.Nu înțeleg ce dorești de fapt.Eu de exemplu aș fi avut un mic motiv să mă cert cu Monica,dar vezi că nu am facut-o pentru simplu motiv că a fost și este suficient de apreciată de colegi în care am mai multă încredere decât în tine și ceilalți cu care faci echipă. Acum mai bine de un an am plecat de la ea foarte supărat și nefinaluzat pe motiv că a trecut timpul,10-15min. Mi-am văzut de treaba mea și n-am mai vizitat-o și nu stiu dacă o voi mai vizita vreodată.Și cu toate acestea am sustinut-o și o susțin în continuare în conflictul cu voi.

Să ai spor în toate!

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

@mandokar,eu sunt puțin mai greu de cap.Nu înțeleg ce dorești de fapt.Eu de exemplu aș fi avut un mic motiv să mă cert cu Monica,dar vezi că nu am facut-o pentru simplu motiv că a fost și este suficient de apreciată de colegi în care am mai multă încredere decât în tine și ceilalți cu care faci echipă. Acum mai bine de un an am plecat de la ea foarte supărat și nefinaluzat pe motiv că a trecut timpul,10-15min. Mi-am văzut de treaba mea și n-am mai vizitat-o și nu stiu dacă o voi mai vizita vreodată.Și cu toate acestea am sustinut-o și o susțin în continuare în conflictul cu voi.

Să ai spor în toate!

 

Mulțumesc! Încă un domn adevărat! Jos pălăria

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Nu ai pentru ce. Eu încerc să fiu cât mai obiectiv,dar om fiind, greșesc și eu de multe ori.

Să ai spor în toate!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Vineri voi ajunge în Iași... ÃŽn sfârșit sa făcut loc și pentru mine în vechea mea locație, pe lângă Palas Mall.

Voi posta vineri noul meu număr de telefon .

Program de lucru : L-V:09:00-20:00

S-D:09:00-23:00.

Prețuri servicii : 100Ron/30 minute(o fin)

Oral protejat,Normal protejat.

:200Ron/60min

Oral protejat, normal protejat plus masaj.

 

Plus nelipsitele gemete.. Cu limbaj semi vulgar.. ÃŽn ambele cazuri de timp.

 

 

Extra :50Ron Oral neprotejat.

50Ron Uro +Masturbării.

 

NU accept persoane in stare de ebrietate.

 

Respectă ma și am sa te respect și răsfățðŸ˜ðŸ˜ðŸ¤—

post-189846-0-77540100-1524503846_thumb.jpg

post-189846-0-40706400-1524503859_thumb.jpg

post-189846-0-49547800-1524503875_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Este optiune lor.Atâta timp cât ești informat de la început nu văd motiv de supărare. Am fost la o fată de zeci de ori și tot timpul oralul a fost protejat și n-a fost nici o problemă pentru mine.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@mandokar,Așa este.Toate fetele,de care am vorbit de bine sau le-am luat apărarea,cotizează zilnic.Mai am puțin și fac milionul de euro,după care mă retrag împreună cu ele undeva într-un paradis fiscal. Acum ești mulțumit?

Să ai spor în toate!

  • Like 5

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

PS.Dacă citești cu atenție ultima recenzie făcută "micii comori",adică Alina-noua in Iași,în special printre rânduri,ai să înțelegi cât de mare pește sunt.

  • Like 4

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Mandokar ăsta cine îi defapt ? pe toate fetele le înjură pe toate frate sau sau îi vreo pizdă care duce lipsă. Anunţă dacă iţi trebe pulă mandokare da moka că îi criză .O tăiat guvernu din subvenţile la salarii :laugh2

 

Mi-ai luat vorba din gura! Ori este pestele unei comori, ori vreo comoara ruginita... Ori o fi un LABAGIU.

  • Like 4
Link spre comentariu

Mandokar ăsta cine îi defapt ? pe toate fetele le înjură pe toate frate sau sau îi vreo pizdă care duce lipsă. Anunţă dacă iţi trebe pulă mandokare da moka că îi criză .O tăiat guvernu din subvenţile la salarii  :laugh2

hmmmm...miroase a codosh...de unde o fi oare ???......sau poate o fi miros de guvid...cine stie...sau mai curand pute a prost...mda..cred ca asa e.

  • Minus 2
Link spre comentariu

Mi-ai luat vorba din gura! Ori este pestele unei comori, ori vreo comoara ruginita... Ori o fi un LABAGIU.

Nu are cum sa-ti ia vb din gura... tu ai mereu gura plina de pula si zartza..asa ca...lasa incercarile de a face jocuri de cuvinte...nu ai cum...nota 4 stai jos..taci si inghite.

  • Minus 2
Link spre comentariu

PS.Dacă citești cu atenție ultima recenzie făcută "micii comori",adică Alina-noua in Iași,în special printre rânduri,ai să înțelegi cât de mare pește sunt.

n-am timp de prostii...cand am timp citesc doar ceea ce ma priveste pe mine...atat.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@mandokar,Să ai spor în toate! Sper că nu aici.După cum ai spus chiar tu.Noi aici facem "prostii".Pentru tine nu mai este loc.

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

  • Membru Premium
Reputație: 26526
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

@mandokar,Să ai spor,ține-o tot așa că o ții bine! Eu la nivelul tău nu cobor.Să ne auzim "sănătoși"!

  • Like 6

Chiar și atunci când vorbim despre alții, cuvintele vorbesc mereu  despre noi.
Ele ne spun cine suntem. Ne  definesc.

Astăzi nu avem timp... Mâine nu vom avea puteri... Iar poimâine nu vom mai fi... Nu amânați, trăiți acum!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...