Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

  • Oras://
  • Oras://

Rojert eu aseara am fost impreuna cu Diva pana azi la ora 11, pt ca am fost multumui de prestatia ei de prima data( 50 min). Am vrut sa o incerc si la cursa lunga sa vedem si sa ma conving daca este tot asa de pasionala. Chiar nu ma asteptam sa reuseasca sa ma termine de 4 patru ori. Trecand peste cele cateva kg in plus, chiar stie meserie tipa. Prefer o tipa ca ea, care te face sa te simti barbat, decat una tip model care te grabeste sa te termine si dupa 15-20 min altul la rand. Cu Diva ai impresia ca esti cu iubita, cu amanta. Acum fiecare cu preferintele lui.

 

in concluzie se fute si fara prezervativ

  • Minus 2
Link spre comentariu

In primul rand tipa vine si pe bani mai putini!

Si faza cu sexul neprotejat nu am cum sa zic ca face oficial pentru ca nu am fost cu ea! Dar mie asa mi-a zis ca da se poate! (Acesta este motivul pentru care am si blocat-o pe site)

 

Sper ca am lamurit problema!

. REPET ! Nu fac sex neprotejat pr ca sanatatea mea e mai importanta ca orice pe lume , sex anal nu fac pentru ca nu il agreez iar suma minima de intalnire la mine este 100 € ! Iar eu pot dovedii ce afirm !
  • Like 1
Link spre comentariu

pustoico tu chiar e iei de fraieri pe toti!? ceea ce zici tu ca detii conversatii care sa te justifice pe tine este poate foarte adevarat. dar tot asa s-ar putea sa ai si celelalte conversatii in care ai acceptat cascaval mai putin si ai oferit sex total. Asa ca cel putin pe mine nu ma convingi. la 100 euroi pe ora si decat ce zici tu ca oferi, gasesc zeci de gagici mai misto ca tine. de ce ar arunca cineva acesti bani pe um "butoias" cum esti tu

nu esti de banii astia niciodata. poate de cel mult 200 lei ora

Link spre comentariu

Detin conversatii din care reiese ca am refuzat barbati care vroiau sex neprotejat , anal sau sex cu sume sub 100 €

Bine ca sa fie treaba chiar clara sa postezi tu pe care le ai refuzat sub 100 de euro

Si care au cerut anal si daca au altii conversatie care demonstreaza ca acceptat si cu sume mici si anal sa le posteze .asa pe urma nu obsa fie nici o discutie!

Link spre comentariu

N am inteles cum urmaresti forum de ceva vreme si esti inscris de o zi pe forum.care fata esti pe cs?? :P

 

se pare ca tu ai nevoie sa ti se creioneze cuvintele :D

 

Detin conversatii din care reiese ca am refuzat barbati care vroiau sex neprotejat , anal sau sex cu sume sub 100 €

 

Daca intradevar inregistrezi convorbirile, nu crezi ca e mai bine sa le tii pentru tine? :D...zic si eu, e in favoarea ta sa nu dai asul din maneca :D desi, nu cred ca te ajuta la nimic inregistrand fiecare convorbire :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

se pare ca tu ai nevoie sa ti se creioneze cuvintele :D

 

 

Daca intradevar inregistrezi convorbirile, nu crezi ca e mai bine sa le tii pentru tine? :D...zic si eu, e in favoarea ta sa nu dai asul din maneca :D desi, nu cred ca te ajuta la nimic inregistrand fiecare convorbire :D

Bai nene, care e treaba cu tine pe aici? De ce te bagi mereu ca musca in cacat?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

se pare ca tu ai nevoie sa ti se creioneze cuvintele :D

 

 

Daca intradevar inregistrezi convorbirile, nu crezi ca e mai bine sa le tii pentru tine? :D...zic si eu, e in favoarea ta sa nu dai asul din maneca :D desi, nu cred ca te ajuta la nimic inregistrand fiecare convorbire :D

De curiozitate, cum naiba poti sa ajungi la 8000 de postari si in toate cam mananci cacat la greu. Tu ai viata???

Link spre comentariu

Bai nene, care e treaba cu tine pe aici? De ce te bagi mereu ca musca in cacat?

 

poti sa zici "bai, tanti" dar nu e frumos din partea ta sa vorbesti asa :P

 

Am propriile mele opinii, asta vis-a-vis de a 2 intrebare a ta, si ar fi si pacat sa nu le impartasesc cu baietii :P

 

 

De curiozitate, cum naiba poti sa ajungi la 8000 de postari si in toate cam mananci cacat la greu. Tu ai viata???

 sa te ajut si cu asta :)  asa sa nu mori tanar ca doar nu ai sapte vieti ca pisica

 

Am viata mea, mult mai frumoasa decat o au majoritatea de pe aici :D iar ca sa ajungi la un asemenea record in 4ani ... eheee, nu e mult si nu uita, am spus mai sus ca sunt interesata de calitatea celor ce cotizeaza :P deci, scopul meu e sa urmaresc, sa fac valuri si .... sa-mi vad de viata :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Multumit?

Link spre comentariu

se pare ca tu ai nevoie sa ti se creioneze cuvintele :D

 

 

Daca intradevar inregistrezi convorbirile, nu crezi ca e mai bine sa le tii pentru tine? :D...zic si eu, e in favoarea ta sa nu dai asul din maneca :D desi, nu cred ca te ajuta la nimic inregistrand fiecare convorbire :D

. Nu inregistrez convorbirile telefonice , doar ca cele de pe whatssap raman salvate !
Link spre comentariu

. Nu inregistrez convorbirile telefonice , doar ca cele de pe whatssap raman salvate !

 

:) asta e altceva :D eu sunt de moda veche si inteleg altceva cand zici "inregistrat" in loc de "salvat in memorie"

 

ptiu, a dreaq limba asta ... ma duc sa ma specializez :D

Link spre comentariu

. Am doar 22 de ani , nu sunt batrana ! Te-ai vazut cumva vreodata cu mine sa iti permiti luxul sa spui ca nu sunt futabila domnule ?

 

nu-l baga in seama , nu cu tine vorbea =))

 

deja i s-au lungit urechile uitandu-se la avatarul tau =)) ca sa nu mai zic de faptul ca e posibil sa-si fi facut o laba =)) ca ed platit, nu isi permite sa plateasca iar de futut moca, nu-l prea fute niciuna =)))

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...