Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

Fratilor, din sursa sigura Diva merge si pe bani mai putini si face tot tacamul si neprotejat, daca sti cum sa o iei si sa negociezi cu ea. Sau cand nu are clienti se arde si pe 200 lei. Nu cum se lauda ea si mai posteaza pe aici. Sunt unii fraieri care pun botul si o platesc exagerat. Dar la cum arata mai mult de 200-250 pe ora nu merita.

  • Like 1
Link spre comentariu

Fratilor, din sursa sigura Diva merge si pe bani mai putini si face tot tacamul si neprotejat, daca sti cum sa o iei si sa negociezi cu ea. Sau cand nu are clienti se arde si pe 200 lei. Nu cum se lauda ea si mai posteaza pe aici. Sunt unii fraieri care pun botul si o platesc exagerat. Dar la cum arata mai mult de 200-250 pe ora nu merita.

100% face si neprotejat :P
Link spre comentariu
  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

Este o bomba ecologica daca face neprotejat.

 

Aveti mare grija...mai ales cei casatoriti.

 

Iar dupa limbajul folosit pina acum, este o taranca parvenita care se fute pe bani, vrand sa lase impresia ca este o doamna.

 

Am vazut multe curvistine tinere, ca ea, care au incercat sa devina profesioniste.

 

Are impresia ca e buricul pamantului fiindca are pizda. Dar nu stie ca puterea este in portofelul nostru.

 

S o futa bosorogul pe care l cauta.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Frate,eu nu inteleg un lucru, ce va tot complicati asa cu paralelipipedele astea. O dam in barci pe aici.

Nu ne complicam dar trebuie sa vada lumea si sa stie cu ce fomiste si mincinoase si tepare au deaface!

Cum poate ea sa mai nege acum ca nu este tepara atat timp cat cere 1000 lei sa ajunga in Bucuresti!?

Link spre comentariu

Te a chemat in Cluj sa va vedeti? Mie mi-a zis ca vrea relatie si ca nu se fute pe bani :))

Intr-adevar asa vrea, stabilisem ceva, sa ne vedem cumva la jumatatea distantei, dar a inceput cu tot felul de probleme si scuze clasice si jalnice. Ulterior, n-a mai intrat deloc dar acum o vad f activa. Tind sa cred ca este, sau cel putin, era destul de cuminte. O gasiti si pe net ca miis sau vicemiss basarabia, corina stoian, inclusiv pe facebook. Mai invoca faptul ca nu mai are timp pt ca se angajase intr-o trupa de dans. Chiar, oare cine o mai fi tratat cu ea:)? Daca nu spune, e de inteles ca-i e frica sa nu cada "combinatia":)))........caci e ceva cam unic prin peisajul asta...........

Link spre comentariu
  • Oras:Campina
  • Oras:Campina

Acidburn : bravo, mare om mare caracter . Bai prietene tin sa te anunt ca daca tu pe mine ma jicnesti te injosesti singur. Tinand cont ca tu ai scos din context toata conversatia . Asa ai ales doar ce ti-a convenit . Prietene am cerut banii astia in decursul intalniriilor nu inainte sa ne vedem.. ne'am inteles de minune :) ! Daca tu crezi ca jignindu-maa iti dai valoare tie , foarte bine , fa.o in continuare . Habar nu ai de viata mea si ce implica ea . Si nu nu stau la mana nimanui . Invat sa ma descurc singura prietene . Dar deocamdata doar invat si sunt ajutata. N-ai tu de unde sa stii de astea . Tu stii doar sa jignesti si sa ti dai cu parerea inainte sa vezi ce si cum sta lucrurile . Prietene repet : eu nu ti am cerut tie bani inainte, m.am intrebat de cat am nevoie si ti am zis ca de 1000 lei . ( mai intai m-am referit la faptu ca de astia am nevoie acum momentan ... ) termina cu prostiile ca esti barbat matur , nu ?!?!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acidburn : bravo, mare om mare caracter . Bai prietene tin sa te anunt ca daca tu pe mine ma jicnesti te injosesti singur. Tinand cont ca tu ai scos din context toata conversatia . Asa ai ales doar ce ti-a convenit . Prietene am cerut banii astia in decursul intalniriilor nu inainte sa ne vedem.. ne'am inteles de minune :) ! Daca tu crezi ca jignindu-maa iti dai valoare tie , foarte bine , fa.o in continuare . Habar nu ai de viata mea si ce implica ea . Si nu nu stau la mana nimanui . Invat sa ma descurc singura prietene . Dar deocamdata doar invat si sunt ajutata. N-ai tu de unde sa stii de astea . Tu stii doar sa jignesti si sa ti dai cu parerea inainte sa vezi ce si cum sta lucrurile . Prietene repet : eu nu ti am cerut tie bani inainte, m.am intrebat de cat am nevoie si ti am zis ca de 1000 lei . ( mai intai m-am referit la faptu ca de astia am nevoie acum momentan ... ) termina cu prostiile ca esti barbat matur , nu ?!?!

Si tu o ... doamna ce sa mai:))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Acidburn : bravo, mare om mare caracter . Bai prietene tin sa te anunt ca daca tu pe mine ma jicnesti te injosesti singur. Tinand cont ca tu ai scos din context toata conversatia . Asa ai ales doar ce ti-a convenit . Prietene am cerut banii astia in decursul intalniriilor nu inainte sa ne vedem.. ne'am inteles de minune :) ! Daca tu crezi ca jignindu-maa iti dai valoare tie , foarte bine , fa.o in continuare . Habar nu ai de viata mea si ce implica ea . Si nu nu stau la mana nimanui . Invat sa ma descurc singura prietene . Dar deocamdata doar invat si sunt ajutata. N-ai tu de unde sa stii de astea . Tu stii doar sa jignesti si sa ti dai cu parerea inainte sa vezi ce si cum sta lucrurile . Prietene repet : eu nu ti am cerut tie bani inainte, m.am intrebat de cat am nevoie si ti am zis ca de 1000 lei . ( mai intai m-am referit la faptu ca de astia am nevoie acum momentan ... ) termina cu prostiile ca esti barbat matur , nu ?!?!

In primul rand nu suntem prieteni! doi nu te mai exprima cu limbajul asta de rahat sau de cum vrei tu sa-i zici.. trei nu mai cauta scuze lasa-o asa ca 100% nu te crede nimeni !

Eu cu tine am inchis subiectul!

Succes in continuare si in ce ti-ai propus in viata!

PS : cu atitudinea asta nu o sa reusesti niciodata ce ti-ai propus!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In primul rand nu suntem prieteni! doi nu te mai exprima cu limbajul asta de rahat sau de cum vrei tu sa-i zici.. trei nu mai cauta scuze lasa-o asa ca 100% nu te crede nimeni !

Eu cu tine am inchis subiectul!

Succes in continuare si in ce ti-ai propus in viata!

PS : cu atitudinea asta nu o sa reusesti niciodata ce ti-ai propus!

Hai frate ca sunteti tari:)))

Ce am mai ras!!

Link spre comentariu
  • Oras:the buleni
  • Oras:the buleni

Acidburn : bravo, mare om mare caracter . Bai prietene tin sa te anunt ca daca tu pe mine ma jicnesti te injosesti singur. Tinand cont ca tu ai scos din context toata conversatia . Asa ai ales doar ce ti-a convenit . Prietene am cerut banii astia in decursul intalniriilor nu inainte sa ne vedem.. ne'am inteles de minune :) ! Daca tu crezi ca jignindu-maa iti dai valoare tie , foarte bine , fa.o in continuare . Habar nu ai de viata mea si ce implica ea . Si nu nu stau la mana nimanui . Invat sa ma descurc singura prietene . Dar deocamdata doar invat si sunt ajutata. N-ai tu de unde sa stii de astea . Tu stii doar sa jignesti si sa ti dai cu parerea inainte sa vezi ce si cum sta lucrurile . Prietene repet : eu nu ti am cerut tie bani inainte, m.am intrebat de cat am nevoie si ti am zis ca de 1000 lei . ( mai intai m-am referit la faptu ca de astia am nevoie acum momentan ... ) termina cu prostiile ca esti barbat matur , nu ?!?!

 

altora le-ai spus alte sume...dupa ce criterii, habar n-am. plm, nu ne-am nascut toti ieri.

 

nu va mai uitati la capatos si maruta si alti manelisti, ca viata nu-i aia de v-o prezinta ei pe sticla. banii astia se castiga greu, sau nu realizezi despre ce sume vorbesti? scoti de doua ori sanii si gata, sare banu'? daca asta e tot ce ti-ai propus sa faci in viata, mai ai cam vreo 10 ani de meserie, dupa care va trebui sa iesi la pensie ca vin altele din urma. macar apuca-te s-o faci la lumea, profesionist. ai habar cata pula a supt firea ca sa ajunga unde e?

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:Europa
  • Oras:Europa

altora le-ai spus alte sume...dupa ce criterii, habar n-am. plm, nu ne-am nascut toti ieri.

 

nu va mai uitati la capatos si maruta si alti manelisti, ca viata nu-i aia de v-o prezinta ei pe sticla. banii astia se castiga greu, sau nu realizezi despre ce sume vorbesti? scoti de doua ori sanii si gata, sare banu'? daca asta e tot ce ti-ai propus sa faci in viata, mai ai cam vreo 10 ani de meserie, dupa care va trebui sa iesi la pensie ca vin altele din urma. macar apuca-te s-o faci la lumea, profesionist. ai habar cata pula a supt firea ca sa ajunga unde e?

Bro, ai telefonul lui fi rea ?

Link spre comentariu
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...