Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

Mario in ultimul timp am dat de pe SA ,cateva bucati .

Salutare! Sunt unul dintre cei care se foloseste de acest forum de foarte mult timp insa pana acum nu mi-am facut cont. Insa de ceva timp mi-am facut cont pe SA si desi foarte greu am reusit sa intru in legatura cu cateva dintre fete. Insa urmarind postarile tale si vazand ca esti fan face fuck, mi-ar face placere ca daca vei dori sa imi lasi niste recomandari de fete care ti s-au parut ok pe SA pe adresa mea de mail [email protected]

Link spre comentariu

Intr adevar, fratilor, e groaznic ce-a ajuns acest site din cauza calitatii execrabile a fetelor si pretentiilor super-ultra-mega exagerate. Oare vor bani de monopoly? In trecut am platit maximum 100 de euro dar pentru ceva cat de cat ok. Acum e jale. Toate nemancatele (la propriu), lesinatele, jegoasele, tigancile si analfabetele s-au cuibarit aici si noi le tinem isonul. Pana la urma se mai intalneste careva cu careva? S-a ajuns ca la fotbalistii din liga 1 sa nu mai cumperi romani ca sunt prea scumpi. Hai sa incepem sa facem si noi transferuri din Uganda, Gambia, Tanzania si Nigeria:))))) 

 

PS E posibil ca preturile aruncate sa fie la misto iar cine are chef si rabdare, sa negocieze!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Salut. Am bifato pe Andreea81 din Sf. Gheorghe. Lucreaza doar la client, hotel si pensiune. Eu am fost cu ea la o pensiune si am stat cam trei ore. Presteaza total. Doar oralul neprotejat, cu finalizare. Are un stil interesant la oral. Te ia la inceput usor, dupa care schimba ritmul si uiti de tine. La normal accepta orice pozitie si se implica. Anal nu am facut, dar data viitoare o testez sa vad cum se descurca. Accepta Fk, 69, face-fuck. La ora cere 200lei, dar pt mai mult timp este flexibila si dispusa la negocieri. Nu sta cu ochii pe ceas. Eu unul clar mai apelez la serviciile ei. Are un bebelus, de aici sanii foarte mari.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salut. Am bifato pe Andreea81 din Sf. Gheorghe. Lucreaza doar la client, hotel si pensiune. Eu am fost cu ea la o pensiune si am stat cam trei ore. Presteaza total. Doar oralul neprotejat, cu finalizare. Are un stil interesant la oral. Te ia la inceput usor, dupa care schimba ritmul si uiti de tine. La normal accepta orice pozitie si se implica. Anal nu am facut, dar data viitoare o testez sa vad cum se descurca. Accepta Fk, 69, face-fuck. La ora cere 200lei, dar pt mai mult timp este flexibila si dispusa la negocieri. Nu sta cu ochii pe ceas. Eu unul clar mai apelez la serviciile ei. Are un bebelus, de aici sanii foarte mari.

dar problema ei ca nu arata bine :)

Link spre comentariu
  • Oras:Covasna
  • Oras:Covasna

Salut. Am bifato pe Andreea81 din Sf. Gheorghe. Lucreaza doar la client, hotel si pensiune. Eu am fost cu ea la o pensiune si am stat cam trei ore. Presteaza total. Doar oralul neprotejat, cu finalizare. Are un stil interesant la oral. Te ia la inceput usor, dupa care schimba ritmul si uiti de tine. La normal accepta orice pozitie si se implica. Anal nu am facut, dar data viitoare o testez sa vad cum se descurca. Accepta Fk, 69, face-fuck. La ora cere 200lei, dar pt mai mult timp este flexibila si dispusa la negocieri. Nu sta cu ochii pe ceas. Eu unul clar mai apelez la serviciile ei. Are un bebelus, de aici sanii foarte mari.

Un numar de tel se poate 

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...