Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mare adevar "blue"!!! ...inteleg acu si de ce majoritatea sunt scumpe in declarați si in poze fără fata si etc....macar nu a blurat unpik

Colegu, padure fara uscaciuni nu prea exista , dar aici este exceptia care confirma regula. Nu vreau sa intru iar in polemica cu telefonul dar imi imaginez ce madru si ce barbat sa simtit el cand a postat fotografiile pe forum. Mare om mare caracter! Sincer daca eram un locul Crinei faceam acelasi lucru cu pozele lui caci cu siguranta si el ia trimis macar una. Dar saraca fata era prea speriata, crede-ma ca am vorbit cu ea in acea noapte.

Link spre comentariu

:))))ai' de pula mea !!ai ceva cu mine tu ..

Jur ca nu am nimic cu tine personal si  vorbesc serios.....dar tu poti jura ca nu exista niciun interes in afara de cel pomenit aseara? Inteleg ca ai promovat pe cineva odata pt ca ai vazut o (fara a descrie actiunea) dar de cate ori apare ceva nasol tu zici ceva de bine de ea....Eu unul nu pot sa inteleg decat ca voi vorbiti mereu si incerci sa ii tii imaginea la cote inalte!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Jur ca nu am nimic cu tine personal si  vorbesc serios.....dar tu poti jura ca nu exista niciun interes in afara de cel pomenit aseara? Inteleg ca ai promovat pe cineva odata pt ca ai vazut o (fara a descrie actiunea) dar de cate ori apare ceva nasol tu zici ceva de bine de ea....Eu unul nu pot sa inteleg decat ca voi vorbiti mereu si incerci sa ii tii imaginea la cote inalte!

 

 

Ba esti prost? ...sunt pestele ei?am spus că am văzut-o doar si arata bine ca in poze..cu toate că nu prea a vrut dar a acceptat ca am platit deranju...a nu am putut face programare idiotule daca la asta te referi pt ca am fost doar prin trecere pe acolo..

Link spre comentariu

Ba esti prost? ...sunt pestele ei?am spus că am văzut-o doar si arata bine ca in poze..cu toate că nu prea a vrut dar a acceptat ca am platit deranju...a nu am putut face programare idiotule daca la asta te referi pt ca am fost doar prin trecere pe acolo..

o sa inchei aici si o sa consider ca este pura coincidenta.....desi eu nu cred in ele. Iar eu ma refeream mai exact ca incerci sa o impresionezi pt a avea avantaje ;) nu ca ai fi peste ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

Spam. Nu. Doar ca acolo unde ai tu interese meschine de a obtine favoruri esti foarte activ.....cred ca stii la ce ma refer si cum reusesti ;)

  

:))))ai' de pula mea !!ai ceva cu mine tu ..

E cuminte Mihai, l-am verificat eu... 😈ðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

dar tu cum esti? :laugh2

Ai răbdare... Nu stiai ca eu imi compun ideile întâi in notes si apoi le trec aici? La ora 09:30, cand imi beam cafeaua ti-am pregătit ceva...astept doar momentul să-mi picati iarăsi in dream chatcer (am scris bine?).

  • Like 11
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ai răbdare... Nu stiai ca eu imi compun ideile întâi in notes si apoi le trec aici? La ora 09:30, cand imi beam cafeaua ti-am pregătit ceva...astept doar momentul să-mi picati iarăsi in dream chatcer (am scris bine?).

aproximativ corect ... sa ma astept la ... stephen king?

https://en.wikipedia.org/wiki/Dreamcatcher_(novel)

creepy .... 

P.S. iti dau sms cand ma ia somnul ... sa te las sa ma bantui, da?

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti/Pitesti
  • Oras:Bucuresti/Pitesti

Hai sa va lamuresc, Oanna25 e slabuta, tate mici si lasate, corp netonifiat, se fute ok, suge pula ok, fata uratica, banala....si apropo are acces prin intermediul cuiva(peste, prieten) la acest forum, va zic 100% (vedeti ca are o rama foto in camera plus un cacat din ala de afiseaza ceasul pe tavan gen laser...asta ca sa va dovedesc ca am fost pe la ea...televizor pe perete, olita pt copil mic in baie..plm MIHAI lasa in plm interesul PESTE mic ce esti)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

aproximativ corect ... sa ma astept la ... stephen king?

https://en.wikipedia.org/wiki/Dreamcatcher_(novel)

creepy ....

P.S. iti dau sms cand ma ia somnul ... sa te las sa ma bantui, da?

Nu dragule, adevarul e unul singur...Chiar bântuie intr-un citat celebru pe FB, l-am pus o dată si-aici pe forum dar n-a prins nimeni înțelesul lui!

PS. Ti-l transmit acolo sau ai intuiție buna? Pe whatapp...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Hai sa va lamuresc, Oanna25 e slabuta, tate mici si lasate, corp netonifiat, se fute ok, suge pula ok, fata uratica, banala....si apropo are acces prin intermediul cuiva(peste, prieten) la acest forum, va zic 100% (vedeti ca are o rama foto in camera plus un cacat din ala de afiseaza ceasul pe tavan gen laser...asta ca sa va dovedesc ca am fost pe la ea...televizor pe perete, olita pt copil mic in baie..plm MIHAI lasa in plm interesul PESTE mic ce esti)

Mare inginerie sa accesezi acest forum...iti trebuie pe cineva ca sa poti sa-l accesezi. Tu te auzi? Si pana la urma care-i faza daca are sau nu peste atata timp cat ai fost multumit de ea! Ca doar nu futi pestele. Si nici nu e singura fata cu peste pe care ai traso pe cosor. Discutam discutii si pierdem din vedere de ce suntem aici.

Parerea mea

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu dragule, adevarul e unul singur...Chiar bântuie intr-un citat celebru pe FB, l-am pus o dată si-aici pe forum dar n-a prins nimeni înțelesul lui!

PS. Ti-l transmit acolo sau ai intuiție buna? Pe whatapp...

... mai bine pe PM ca whatsapp nu il am la mine (e pe telefonul de "servici") ... cat despre FB ... nu am ... asa ca... si ca sa stau sa cotrobai prin memorie acum la servici ar fi cam greu.

Abia astept sa ma ...uimesti  :wink2

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... mai bine pe PM ca whatsapp nu il am la mine (e pe telefonul de "servici") ... cat despre FB ... nu am ... asa ca... si ca sa stau sa cotrobai prin memorie acum la servici ar fi cam greu.

Abia astept sa ma ...uimesti  :wink2

Atunci iti faci un facebook pentru că eu nu dau in PM nici un detaliu! Nu scap nimic... 😀Doamneee, ce-mi place melodia asta, mor, nu se topeste mii cuore, de cand n-am mai auzit-o!ðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Atunci iti faci un facebook pentru că eu nu dau in PM nici un detaliu! Nu scap nimic... Doamneee, ce-mi place melodia asta, mor, nu se topeste mii cuore, de cand n-am mai auzit-o!

aha deci hintul e o melodie ... parca ai postat ceva la muzica azi ... o sa ma uit. 

 

P.S. atunci ramane whatsapp ... dar mai la drum de seara (sa stii ca esti fitoasa ... auzi nu dau PM .... rusinica) Oricum mi-ai captat atentia si m-ai facut curios.  :thinking

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

aha deci hintul e o melodie ... parca ai postat ceva la muzica azi ... o sa ma uit.

 

P.S. atunci ramane whatsapp ... dar mai la drum de seara (sa stii ca esti fitoasa ... auzi nu dau PM .... rusinica) Oricum mi-ai captat atentia si m-ai facut curios. :thinking

Măi, esti la fel de tare ca deceivăr! Hm, e stilul lui de a intui... Dar vezi că astazi o sa observi ca o să ma întind mai mult decat imi sta in obicei cu muzici, că sunteți mulți... Stiam eu ca n-am pus un "i"...ðŸ˜
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Hai sa va lamuresc, Oanna25 e slabuta, tate mici si lasate, corp netonifiat, se fute ok, suge pula ok, fata uratica, banala....si apropo are acces prin intermediul cuiva(peste, prieten) la acest forum, va zic 100% (vedeti ca are o rama foto in camera plus un cacat din ala de afiseaza ceasul pe tavan gen laser...asta ca sa va dovedesc ca am fost pe la ea...televizor pe perete, olita pt copil mic in baie..plm MIHAI lasa in plm interesul PESTE mic ce esti)

 

Peste eu de ce? ca nu am ajuns la ea Sa o fut!Stiu ca sta cu o sora care are copil...pt ca am întrebat dacă sta singură!

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Mare inginerie sa accesezi acest forum...iti trebuie pe cineva ca sa poti sa-l accesezi. Tu te auzi? Si pana la urma care-i faza daca are sau nu peste atata timp cat ai fost multumit de ea! Ca doar nu futi pestele. Si nici nu e singura fata cu peste pe care ai traso pe cosor. Discutam discutii si pierdem din vedere de ce suntem aici.

Parerea mea

Eu sunt pește la mai multe fete:)))bine punctat blue

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Măi, esti la fel de tare ca deceivăr! Hm, e stilul lui de a intui... Dar vezi că astazi o sa observi ca o să ma întind mai mult decat imi sta in obicei cu muzici, că sunteți mulți... Stiam eu ca n-am pus un "i"...

... pai io zic ca mai bine ne intindem impreuna  :serenade

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

... pai io zic ca mai bine ne intindem impreuna  :serenade

Eu am finalizat deja si nu iti mai dau textul, ma inspira prea tare... 😆
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...