Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Parerea mea: ,,Caut Sponsor", este aproape teapa totala. Si va zic de ce: am trimis mesaje la peste 30 de tipe si DOAR 5 au raspuns. Din astea 5, 2 vroiau sa discutam doar acolo pe site, 1(mica 18) avea pretentii imposibile( cateva mii de lei pt 2,3 ore sex doar normal), una era stapana si dorea sclavi, iar alta, dupa 2,3 mesaje nu a mai raspuns. Concluzie: nu mai platiti abonamentul aiurea.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cu fata asta e ceva ciudat. Ori are problema despre care vorbeste ori e pusa pe prosteala si incearca sa scoata niste bani de la fraieri cu povestea ei trista. Nu stiu care e adevarul.

 

Cam asta imi scria mie acum vreo luna " Multumesc de apreciere doar ca eu sunt cam cu lacrimi pe acest site din cauza unei probleme (lectii de viata) nu stiu cum sa facem sa ma ajuti si pe mine dar sa nu `tragi` de mine s aiti platesc acum ajutorul pentru ca la cat am plans numai de sex nu imi arde, daca crezi ca ma poti ajuta si sa trec peste si in timp, cu drag putem colabora, multumesc de mesaj astept noutati, "

 

Prin octombrie parca a mai avut un cont cu nume similar si aceleasi poze. Contul respectiv l-a sters si la putin timp a aparut cu contul actual. Tot povestea asta mi-a spus-o si atunci.

 

Acum fiecare isi trage propriile concluzii.

Link spre comentariu
Vizitator kido
Reputație: 0

Cu fata asta e ceva ciudat. Ori are problema despre care vorbeste ori e pusa pe prosteala si incearca sa scoata niste bani de la fraieri cu povestea ei trista. Nu stiu care e adevarul.

 

Cam asta imi scria mie acum vreo luna " Multumesc de apreciere doar ca eu sunt cam cu lacrimi pe acest site din cauza unei probleme (lectii de viata) nu stiu cum sa facem sa ma ajuti si pe mine dar sa nu `tragi` de mine s aiti platesc acum ajutorul pentru ca la cat am plans numai de sex nu imi arde, daca crezi ca ma poti ajuta si sa trec peste si in timp, cu drag putem colabora, multumesc de mesaj astept noutati, "

 

Prin octombrie parca a mai avut un cont cu nume similar si aceleasi poze. Contul respectiv l-a sters si la putin timp a aparut cu contul actual. Tot povestea asta mi-a spus-o si atunci.

 

Acum fiecare isi trage propriile concluzii.

aceeasi poveste ca mai multe pizde de pe site-urile alea....... ca au probleme ,ca bla bla bla........vor in kkt bani pe degeaba sau sa ti-o frece de 2 ori ( in ideea ca ii dai cateva sute de euro pt frecarea aia )

Link spre comentariu
Vizitator bigmo47
Reputație: 0

E prea grasuta si nu merita !mai sunt unele mult mai ok decat ea!

A fost si mai graduta, are operatie, a slabit...atarna pielea pe ea. Îmbrăcată e ok, cand se dezbraca lasa de dorit nu merita 159€...ca prezenta e ok, se face placuta...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Te ai vazut cu ea??poti sa ne spui despre servicii??

 Am regulat-o eu intre timp. Adica din momentul in care am intrrebat despre ea si pana acum. Femeia se face placuta, dar..... pielea atarna pe ea. Muia e mai mult o laba (punct bonus scuipa mult pe organ, dar totusi e laba) Pizda nu e nimic special. Zice ca face anal dar o doare din momentul in care o dai cu lubrefiant, adica pula ta nu s-a apropiat de gaura unsa cu grija. Ca si concluzie.... E amatoare placuta la discutie dar la futai nu merita. Parerea mea e ca  nu e de futut.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am regulat-o eu intre timp. Adica din momentul in care am intrrebat despre ea si pana acum. Femeia se face placuta, dar..... pielea atarna pe ea. Muia e mai mult o laba (punct bonus scuipa mult pe organ, dar totusi e laba) Pizda nu e nimic special. Zice ca face anal dar o doare din momentul in care o dai cu lubrefiant, adica pula ta nu s-a apropiat de gaura unsa cu grija. Ca si concluzie.... E amatoare placuta la discutie dar la futai nu merita. Parerea mea e ca nu e de futut.

Unde te ai vazut cu ea ca locatie??cate ore?ce banii a luat??ms
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Unde te ai vazut cu ea ca locatie??cate ore?ce banii a luat??ms

 

La mine acasa, dar dupa multe negocieri (gen acordul comercial dintre Trump si China) si portite pt ea. Bani 600 lei. Din punct de vedere tehnologic e simplu NU.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Cat timp a stat pe la tine??pana la urma face sex total sau doar vorbe??

Ne-am inteles pe 2 ore si a stat 2 ore. In cele 2 ore s-a uitat la ceas de 3-4 ori dar a facut-o discret, nu m-am simtit grabit, nu m-am simtit sub presiune sa termin. Abia aproape la sfarsitul celor 2 ore a dat de inteles ca vrea sa plece.  Scuipa mult, dar suge prost (varful + cam 3 cm sub varf) mult cu mana, atentie putina la oo. In pizda se fute, dar nimic special nu face figuri la pozitii. La anal se fereste desi spune ca il face. Nu am insistat pt anal foarte mult cand i-am vazut repertoriul. E o civila care a aflat ca din curvasareala se fac bani si incearca apa. Nu stiu daca e material de curva profesionista. Per total e ca si cum te-ai duce la Vegas la clasa Economy Premium si apoi cand ajungi acolo sa ceri tratament de First Class. Nu e Business ca servicii dar incearca sa iti dea senzatia. Eu personal nu as mai repeta experienta. Daca era studenta la Poli la TCM (Tehnologia Constructiilor de Masini) faceam misto de ea grav ca nu stie tehnologie. Vorbeste cu multe dezacoarde, dar asta e prea putin important ( ca cine PLM a chemat femei care sa vorbeasca ca la Academia Romana).

Bottom line e o fosta grasa (acum operata, se vad semnele operatiei pe burta) care se fute (nu prea bine) pe bani.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Baieti, aveti grija cu doua tepare

Marylin bucuresti

Albastrica targoviste

Marylin vrea sa ii transferi inainte de intalnire bani, parca 300 lei, drept garantie ca nu ii dai teapa. La misto eu i-am zis ca ii dau banii dar sa imi dea o copie dupa buletin. N-a mai zis nimic. A avut un cont apoi l-a sters, a mai facut unul pe care iar l-a sters dupa mai putin de o luna si acum e la al treilea.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...