Sari la conținut

intrebare pentru cei ce cunosc fetele de pe cautsponsor.ro


nicolas67

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cand dai citare la ceva ce am scris eu lasa scrisul tot! Numai modifica dupa cum vrei tu!

Ai scris "CCS" unde sunt 2 de "c" deci CautCurSponsor!!!

 

Mai faci si pe desteptul! Citeste tot topicul si vei afla raspunsul!

Sau cauti sa faci postari si nu sti cum?

Link spre comentariu

Jaqline 20 si monalissa sunt prietene ,dar au conturi separate vor 2h 700 lei,cam sunt de etnie dupa pozele lor,redally si mia 21 tot sunt impreuna si cere fiecare 200e pt 2,3 h ,blueangelpink e un baiat :))

Jaqline mi-a cerut 700euro pe 2 ore 🤣🤣🤣🤣
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Aveti grija cu andreeateo1212. Va pierdeti timpul aiurea. Va ia cu tariful pt 2,3 ore(600 ron, decent) si ca vrea 2,3 intalniri, lunare. Si ca pt asta nu vrea relatii multiple(chiar ne crede fraieri, asta, ca daca ii dai de 3 ori pe luna cate 600, ea nu sio mai trage cu nimeni). Ha, ha, ha.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Aveti nr de tel a lu monalisa?

 plateste contul si cerel singur! Oricum e pierdere de timp e si cioara

 

Aveti grija cu andreeateo1212. Va pierdeti timpul aiurea. Va ia cu tariful pt 2,3 ore(600 ron, decent) si ca vrea 2,3 intalniri, lunare. Si ca pt asta nu vrea relatii multiple(chiar ne crede fraieri, asta, ca daca ii dai de 3 ori pe luna cate 600, ea nu sio mai trage cu nimeni). Ha, ha, ha.

Minte clar
Link spre comentariu

Aveti grija cu andreeateo1212. Va pierdeti timpul aiurea. Va ia cu tariful pt 2,3 ore(600 ron, decent) si ca vrea 2,3 intalniri, lunare. Si ca pt asta nu vrea relatii multiple(chiar ne crede fraieri, asta, ca daca ii dai de 3 ori pe luna cate 600, ea nu sio mai trage cu nimeni). Ha, ha, ha.

Pai stai ca nu inteleg ce e deranjant, ca minte ca nu si-o trage cu altii ca 99% din femei sau nu presteaza de banii aia de 3 ori pe luna?
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Citeste si te concentreaza. Cum poti crede asa ceva la o femeie, in bucuresti, care se multumeste cu 1200-1800 ron de la un singur tip si nu mai are nevoiede altul?!

Daca era asa gasea de cand lumea si nu mai avea anuntul activ. Ce nu pricepi, frate.

Eu stiu una care primea 3000, 4000 euro lunar de la unu si tot se mai futea si cu altii pt bani.

Link spre comentariu

Citeste si te concentreaza. Cum poti crede asa ceva la o femeie, in bucuresti, care se multumeste cu 1200-1800 ron de la un singur tip si nu mai are nevoiede altul?!

Daca era asa gasea de cand lumea si nu mai avea anuntul activ. Ce nu pricepi, frate.

Eu stiu una care primea 3000, 4000 euro lunar de la unu si tot se mai futea si cu altii pt bani.

Bai nu faceam polemica :).

La 1800 lei de 3 ori pe luna cate 2-3 ore indiferent ca se mai fute cu 10 suna tentant. Nu-i gasesc profilul. Plm. S-a logat recent ca am dat scroll de mi-au venit dracii. Daca ai nr de tel ceva si e ok sa-l dai da-mi sau linkul la profil in PM.

Merci.

Link spre comentariu

  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...